Skocz do zawartości

_Tomek_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Tomek_

  1. Handlarze to akurat rzadko cos wiedza. Przod jest identyczny we wszystkich wersjach nadwoziowych, tyl jest inny w kompakcie.
  2. _Tomek_ odpowiedział(a) na martur temat w E30
    Pobozne zyczenia najczesciej. Ogloszenie powisi rok z tymi 9tys a potem sprzeda za 4.5;)
  3. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 17 września 1990 r. w sprawie trybu legitymowania, zatrzymywania osób, dokonywania kontroli osobistej oraz przeglądania bagaży i sprawdzania ładunku przez policjantów. I pozniejsze zmieniajace to rozporzadzenie, nie moge sie doszukac tekstu jednolitego.
  4. _Tomek_ odpowiedział(a) na pablos144 temat w E36
    Numer czesci i samochody w jakich wystepowala. Inaczej mowiac, w m40 sa inne niz w m50.
  5. _Tomek_ odpowiedział(a) na bmw528__ temat w E46
    To raczej znaczy ze nie ma pojecia jakie sa koszty utrzymania wiec nie wie czy go stac czy nie. Dlatego tez pewnie pyta.
  6. _Tomek_ odpowiedział(a) na pablos144 temat w E36
    http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?part=11321734341&showus=on&showeur=on
  7. _Tomek_ odpowiedział(a) na lopez20 temat w E36
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2813280 Szkoda ze nie ma M-Pakietu.
  8. _Tomek_ odpowiedział(a) na lopez20 temat w E36
    Zobaczcie co wypatrzylem na otomoto: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img64.imageshack.us/img64/4879/c28132803hf1.jpg Jak dla mnie wypas:)
  9. _Tomek_ odpowiedział(a) na lopez20 temat w E36
    Jechalem kiedys AC-Schnitzerem to drewno bylo drewniane. Jak to jest w oryginale?
  10. _Tomek_ odpowiedział(a) na _Tomek_ temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Uzywam Safari i nie mam spyware'u tylko statystyki tego forum doklejaja popupa z ankieta.
  11. _Tomek_ odpowiedział(a) na lopez20 temat w E36
    http://static.flickr.com/56/137822448_550be1ffa7.jpg
  12. _Tomek_ odpowiedział(a) na piotr2569 temat w E36
    - zmiana oleju i filtra - sprawdzenie reszty plynow i cisnienia w oponach - sprawdzenie wycieraczek - to co wyzej - oliwnienie linki gazu - kontrola oleju w skrzyni i moscie - sprawdzenie ukladu kierowniczego - sprawdzenie ukladu hamulcowego - sprawdzenie zawieszenia - ustawienie swiatel - zmina filtrow nawiewu/klimatyzacji - baterie w kluczyku - to co wyzej - sprawdzenie paskow - zmiana filtra powietrza - olej i filtr - wymiana swiec - sprawdzenie tarczy sprzegla - zmiana oleju w moscie i skrzyni - zmiana filtra paliwa - oliwienie zawiasow w drzwiach itp - kontrola elektryki poduszki - kontrola zamkow Dodatkowo jeszcze w zaleznosci od czasu/przebiegu lambda, plyn hamulcowy, chlodziwo.
  13. _Tomek_ opublikował(a) temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Czy forum musi mnie uszczesliwiac badaniami na temat srodkow czystosci? Naprawde sa lepsze systemy statystyk niz stat.pl ktore z kazdym kliknieciem serwuje te gowniane ankiety. Wezcie panowi admini zainteresujcie sie np Google Analytics.
  14. A ma ktos moze pod reka jakis rocznik statystyczny zeby to bardziej odniesc do tamtejszych realiow?
  15. Z tego co sie orientuje to w S50 jak wskazowka wskakuje na polowe to olej ma jeszcze jakies 40 stopni i trzeba poczekac jeszcze pare minut zeby mial te swoje 80 stopni. Jednak w zwyklych m50 czy m52 ja bym sie kierowal poprostu temperatura chlodziwa (i tak tez robie).
  16. E tam. Jak bedziesz 2.0 palowal to tez szybciej beda rozne rzeczy padac:) Mysle ze wieksze roznice beda wynikac ze sposobu eksploatacji niz tego czy to jest 2.0 czy 2.5.
  17. Ale tutaj podstawowa roznica w kosztach to i tak bedzie spalanie i OC. Sprzeglo, tarcze, klocki, zawieszenie, filtry, tlumik, rozrzad to takie same ceny.
  18. Gdzie ty to ze 540 pali mniej od 518 wyczytales to nie mam pojecia:D
  19. Trzeba przeprogramowac modul (te cos razem z wlacznikami swiatel) albo wstawic taki od diodowych.
  20. Nie ma roznicy pomiedzy 518 a 540 w staniu w korkach. A pali mniej. No i z tego co pamietam 5 lat temu to dosc czesto widywalem takie e34 wiec tam pewnie tego jest wiecej niz na kontynencie.
  21. Przy duzym przebiegu trzeba uwazac. Jesli tylko slychac lancuch to lepiej samochod wstawiac na lawete. Znam dwa przypadki TDSow, jeden w Omedze skonczyl sie szukaniem nowego silnika (halasowalo dwa tygodnie i nagle bum), drugi wymiana lancucha w 318tds (objawy takie same).
  22. _Tomek_ odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    Okleiny zazwyczaj niewygladaja najlepiej. Moze wartoby poszukac oryginalnych elementow wnetrza jakie BMW oferowalo w indyvidualu? %5B479%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwmregistry.com/faq/E36_M3_GT_Interior.jpg http://www.m3gtregister.com/img/19.jpg
  23. Opornica. Poszukaj na forum.
  24. Przod: Boge 36-641-F, 36-642-F Sachs 115 370, 115 371 Normalnie w detalu 700zl/szt. Na allegro lub jak masz jakies znizki gdzies to znajdziesz nowki z gwarancja za 420zl/szt. Teraz doczytalem ze ty tyl chcesz, to spokojnie taniej o stowke na sztuce. Ale zeby znalezc zamiennik to juz zalezy od roku produckji auta. Poszukaj sobie np na katalog.fota.pl.
  25. Fajne. Moja dziewczyna ma podobne kolczyki :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.