Treść opublikowana przez konopson
-
opóźnienie w odbiorze.
Może tak być. Jak patrze na swoją ratę sprzed roku na stałym oprocenotwaniu to w stosunku do tego co jest teraz, a tym co będzie za trzy lata np to musi ich wkurzać to na maksa.
-
Opóźnienia w odbiorze
Ledy świecą nieźle, ale słabe jest to, że w mijania świeci tylko po jednym ledzie w lampie a nie dwa jak w laserach.
-
Wyciszenie G26
Rysować wnękę może będą mniej ale jak się paluszki ześlizgną po tej klamce to urwany paznokieć murowany. Wszyscy wiemy co to oznacza :shock:
-
Wyciszenie G26
Zawsze bezramkowe drzwi będą walić głośniej. Nie ma tzw puszki. Szyba jest elastyczna a jednak rama drzwi twarda. Ja mam porównanie z f32 od razu. Pomijając 3 miesiace jazdy Astrą z wypożyczalni :mad2: No więc jest ciszej niz w f32 ale głośniej niż w g30 np. Reasumując jest ok. Co do prędkości to 200 km/h to tylko w DE. W Polsce nie jeżdżę z takimi prędkościami. Więc nie narzekam że głośno :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie lepiej dać na sport individual, nie mamy wtedy start/stop i nie mamy żeglowania. Hamuje ładnie silnikiem zrzucając biegi. Ustawić sobie skrzynie na komfort i nie będzie ciągnął obrotów. Jak wjeżdżamy w korek gdzie się dłużej stoi niż jedzie to przełączyć sobie na eco i będzie się toczył. Po to są te tryby żeby je wykorzystywać.
-
Opóźnienia w odbiorze
Pewnie zwyczajowo czyli 2024
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Taką szczotą myte jest wszystko, busy usmarowane błotem, koła. Więc mycie auta taką szczotą to to samo to myjka automatyczna. Ja na bezdotykowej na drugiej pianie używam albo gąbki softa albo rękawicy. Ważne żeby nie na pierwszej pianie bo ta ma za zadanie rozpuścić brud i piasek i go spłukać. Nikt nigdy z obsługi nie przyczepił sie do mnie. W zależności od pogody zaraz po myciu osuszanie ręcznikiem albo jazda do garażu i to czego podmuch nie zdmuchnie docieram do sucha. To takie szybkie mycie w tygodniu.
-
Tylny dyfuzor G22
AC Schnitzer i ich końcówki podwójne
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Będą pasować. Mam założone i jest dobrze. Właśnie, odnośnie Dystom też je kiedyś miałem w E90 i też było wszystko ok.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Te dwie firmy są najbardziej popularne i najlepiej oceniane. Nie kupuj dystansów z allegro czy olx toczone przez gościa w szopie. Polecam JR. Stosuję je od lat w każdym aucie i nigdy nie było problemów z biciem koła itp. Eibach są droższe i też są w porządku. Mają tą przewagę że robią 18mm a to różnica do 20mm. Ale jeśli chcesz 12/15 to polecam JR.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
No ale zgłoszenie ubezpieczenia w tym przypadku na oponę wiążę się z wytycznymi odnośnie ubezpieczenia. Zgłoszenie, laweta, ew dojazd do najbliższego ASO ew auto zastępcze. To nie tak, że łapię się gumę, kupuje oponę i potem po zwrot kosztów do ubezp. Więc albo albo. Zaczynamy zabawę z ASO i ubezp co się równa brakiem auta przez dłuższy czas czy jedziemy do wulkanizacji i naprawiamy oponę po cichu za parę groszy. To już jak ktoś chce, do wyboru... Mowa tu oczywiście o RST które według BMW nie podlegają naprawie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W normalnych krajach się nie naprawia. Dlatego w używańcach jest mnóstwo opon prawie nowych RSC z naprawą/łatką. Taka opona w normalnych okolicznościach to już śmieć. To tylko opona. Jak skarpetki, zrobiło się przetarcie i do śmietnika. Co najgorsze są oferowane do sprzedaży opony z wyrwanymi rantami z opisem /po profesjonalnej naprawie/ :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Mam zamiar zakupić "normalne" nie RSC. Ten model jest jako jedyny nie RSC dostępny w tabelce opon dla g20/g22. Jeśli chodzi o 19-stki. https://www.bmw.pl/pl/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/oznaczenie-opon-bmw.html
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja mam na aucie obecnie Eagle F1 Asymmetric 3 Są całkiem w porządku ale jak się zużyją to na bank zakupie Piloty 4S
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Z tego co opisujecie to w mieście z ruchem powiedzmy normalnym w takiej sytuacji dzwon z tyłu murowany :x
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
No to faktycznie masz solidne żródło :duh: Przeciętny użytkownik tego forum wie więcej niż oni, potwierdzone wiele razy :) @konopson Tutaj chyba stylistyka wzieła góre, przecież IX ma lasery a wszedł niedawno. W 2020 prezentacja to już dwa lata temu. Wszystkie nowe modele od teraz będą miały ledy i ledy matrycowe. Nie będzie w ofercie laserów.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Najlepszym przykładem jest tutaj nowe 7. Nie ma laserów tylko ledy matrycowe.
-
opóźnienie w odbiorze.
Nie miałem na myśli poważnych awarii. Tylko takie które potrafią doprowadzić do szału. To skrzypi, tamto skrzypi, nagle gasną zegary. Odpinać akumulator i za chwilę podpinać. Fotel jęczy, tapicerka się wygniata od samego patrzenia. Jak ktoś nie miał Alfy to w życiu się nie dowie o czym mówię. To trzeba doświadczyć na własnej skórze. Nie czytać kto coś napisze. No ale już dajmy Alfie spokój. Niech sobie żyje swoim życiem. Jest ładna i tyle w temacie. Aha zapomniałem dodać o szyberdachu czy właściwie szklanym dachu w Stelvio. Powyżej 160 km/h nie da się rozmawiać ani słuchać muzyki ani niczego ...
-
opóźnienie w odbiorze.
Miałem dwie Alfy od nowości 147 i 159. Nie mogąc się doczekać na Giulię kupiłem e90 i tak już zostało z BMW. Jedno Z moich najlepszych posunięć w życiu. Paradoksalnie mała 147 była ok, nie psuła się a był to 2001 rok więc dopiero co weszła do produkcji ale już 159 która miała mieć jakoś BMW/Merc/Audi już mi dała w palnik. Także Alfy to oglądam i podziwiam z daleka. Mam znajomych w serwisie Alfy i wiem ze z Giulią są niezłe jaja.
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
No właśnie ten diesel...
-
4 GC - podoba się Wam czy nie podoba ?
Zupełnie inne auta. Weź pod uwagę to że GC dopiero weszło na rynek i jest świeżym autem, natomiast G30 już schodzącym. Za chwilę będzie nowy model... Ja zawsze kieruję się zasadą że kupuje najnowsze modele a nie schodzące z rynku mimo dobrych rabatów, cen itd.
-
opóźnienie w odbiorze.
a jak wrażenia z nowej deseczki /zegarów/ i braku wajchy zmiany biegów ? Ja tam czasami lubię sobie ją poużywać do zmiany biegów zamiast łopatek. Tutaj chyba jednym paluszkiem nie będzie to fajne.
-
Opóźnienia w odbiorze
Właściwie to ciekawe co zmienią. Na pewno kokpit z ekranem. Może nerki ala M4, może wygląd lamp tylnych. W sumie to nie wiem co by tu można zmienić nie na siłę.
-
G20 LCI
Biorąc pod uwagę obecny rynek, będzie to miało drugorzędne znaczenie. Zupełnie sie z Tobą nie zgadzam. Rynek się w końcu uspokoi za kilka lat jak wejdzie nowa 3-ka. 99% kupców mając do wyboru ten sam rocznik LCi i preLCi wybierze LCi. Zawsze tak jest z f32, f30, g30 itd itd
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Kup ładowarkę na usb oem. Nie dość że ładnie się komponuje kolorystycznie z wszystkim dookoła to na pewno ładuje. Wersja na dwa wejścia usb powinna załatwić sprawę.