Skocz do zawartości

konopson

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konopson

  1. Też tak uważam. 4 lata obecności 3-ki na rynku w porównaniu do nowej 4-ki stawia ja w gorszej sytuacji. Jest cały czas fajna ale jednak mniej fajna niż nowa 4-ka w tym przypadku GC. Czapiałem sie jej na poczxątku, że bułowata bryła itd. Głównie na podstawie zdjęć. Na żywo wygląda fajnie. Siedzi się trochę wyżej niż w Coupe ale to pewnie zasługa tego że to prawie to samo co i4 więc pewnie podłoga jest wyżej. Ma małe drzwi tylne ok, ale jak ostatnio musiałem przemieścić się swoim Coupe w trzy osoby dorosłe to był dramat dopiero z wsiadaniem i wysiadaniem :D Więc małe ale jednak są :D Więc jeśli ktoś jeździ w więcej niż 2 osoby to tak tylko GC.
  2. Hej, cos więcej w tym temacie wiesz? Mam zamówienie z 10/21, odbiór na 6/22 ale nie liczę ze dotrzymamy termin będzie jak widzę, ze zamówienia z kwietnia nie są jeszcze wyprodukowane. Zastanawiam się czy 2022 jest w ogóle realny, czy nastawiać się na przyszły rok.. Mam informację, że jeszcze nie zdarzyło się oczekiwać na auto dłużej niż rok. Więc 2023 rok raczej nie wchodzi w grę. Co do kolejki prodykcyjnej. Nie ma żadnej reguły. Auta produkują się można powiedzieć losowo. To informacja z dzisiaj, ale to żadna nowość. Wszyscy wiedzą, że tak jest.
  3. Poprawia się, ale dotyczy to G20. W przypadku G22 są zawaleni po uszy zamówieniami więc tu nie tylko restrykcje hamują odbiór ale także kolejka produkcyjna.
  4. hehe dokładnie tak. Poszedłem do auta sprawdzić. :lol:
  5. Jak włączacie spryskiwacze lamp ? Albo nie widzę, że się spryskują albo się nie spryskują. Nie działa to tak jak w F32. Pytanie dotyczy lamp LED.
  6. No ok, ale ja osobiście nie widzę odpowiednika Lexusa dla G20 ? Pomijając design Lexusa który jest hmmmmmm :D IS ale w Polsce (Europie?) nie wypuścili po lifcie tego modelu. A zapowiadał sie ciekawie…. Najbliżej to ES - ale to bardziej odpowiednik 5, E, A6 No właśnie w tym rzecz, że nowego IS-a nie ma w europie.
  7. No ok, ale ja osobiście nie widzę odpowiednika Lexusa dla G20 ? Pomijając design Lexusa który jest hmmmmmm :D
  8. Wymiana oleju nastąpi wtedy kiedy go wymienisz... Auto samo tego nie zrobi :o
  9. konopson odpowiedział(a) na Milovic temat w G22-23, G26
    I na kiedy masz planowany odbiór ? Dziwne, bo od dzisiaj w konfiguratorze na stronie BMW nie można wybrać M pakietu w wersji 430i, w 420i też z ciekawości sprawdzałem to nie ma opcji . . .chyba że to jakiś błąd Można dodać w dalszej częsci w konfiguratorze pakiet M Pro
  10. Czyżby światełko w tunelu jeśli chodzi o opóźnienia produkcji ? https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-bmw-znalazlo-sposob-na-kryzys-polprzewodnikowy,nId,5704599
  11. Nawet ja wsadzisz te dywaniki do Bentley`a to dalej będzie "wieś tańczy i śpiewa"... Prawda jest taka, że dywanik ma zebrać to co spada z butów, nie nasiąknąć wilgocią i dać się łatwo wypłukać na myjce :duh: No właśnie pisalem, że gdsieś w ogłoszeniu widziałem to coś w aucie. Te boczne burty zwalają z nóg. Nie no, nie mogę na to patrzeć :cry: Trzeba dodać że one wcale nie są tanie. Dywaniki OEM będą niewiele droższe.
  12. Długopis którym podpisywałem umowę. Nawet ładny sygnowany marką :D Tak na poważnie to największym prezentem było 16% rabatu i to, że odebrałem go po pół roku oczekiwania. Miałem propozycję kół zimowych z jakimś tam rabatem nawet sporym, ale 18-stki mnie nie interesowały. Była też oferta na ceramikę w cenie 5 tys zł z przeglądami corocznymi zamiast 7500 zł.
  13. Te czerwone bierz !! Haha :D :D :D :D :mad2: Jakoś wczoraj widziałem te dywany :D w aucie w jakimś ogłoszeniu. Bożeszszszsz.......
  14. No ale zyjemy w Polsce więc lepiej poczekać już na 2022. Poza tym, że będzie można zamówić od 2022 nowe logo. Fajne jest. https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/nowe-logo-bmw-m-z-okazji-rocznicy-pojawi-sie-na-autach/k0213kz#slajd-1
  15. Na psie nawet miałem podczas wyjazdu na wakacje... :D :D :D :D
  16. https://geekweek.interia.pl/motoryzacja/news-zlodzieje-wykorzystuja-apple-airtags-do-sledzenia-i-kradziez,nId,5692244
  17. Co do zderzaków to fakt, może to nie wyjść na plus, ale w kwestii ekranu może jestem osamotniony, ale mi się ten nowy ekran Idrive 8 podoba jak cholera :D https://www.youtube.com/watch?v=TlBtdmIKHVY
  18. Model do wyboru http://www.author-alarm.pl/igla/
  19. Dla mnie dziwne jest to że zrobiono akcję z innym ogumieniem niz w Coupe. Ok dobra, jest cięższy, no ale bez przesady. Wsadzili takie gumy o takim profilu że wyglada to srednio. Niby można się ratować stwierdzeniem, że wiecej gumy na feldze to bardziej wypełniona wnęka nadkola, ale nie, nie wygląda to dobrze. Może dlatego, że ma to być wersja komfortowa względem Coupe. Więcej gumy wiekszy komfort.
  20. konopson odpowiedział(a) na konopson temat w G22-23, G26
    Aha, no to znaczy, że nie jestem osamotniony w tej kwestii. Auto na gwarancji, wiec skoro tak chcą, żeby jeździć i obserwować, to tak zrobimy. Ponownie została wgrana pełna aktualizacja softu. Taka oficjalna przez aplikację My BMW. Jak na razie trzęsiawki ustały, czy na zimnym czy na ciepłym od dwóch dni jest spokój.
  21. konopson odpowiedział(a) na konopson temat w G22-23, G26
    a błędy pokazuje jakieś odnośnie układu wtryskowego ? Soft mam najnowszy lipcowy.
  22. konopson opublikował(a) temat w G22-23, G26
    Jeździcie już swoimi Coupe ? Pytanie moje jest takie, czy zauważyliście na postoju, nie na tzw luzie ale na hamulcu lub auto hold od czasu do czasu drgania. Opiszę to tak. Jakby co jakiś czas raz na pół minuty powiedzmy przeleciało go zimno :D To tak jak człowieka wstrząśnie czasmi chłód. Tylko że to już pojawiło mi się jak było ciepło wiec temperatura otoczenia nie ma tu znaczenia. Byłem w aso, żadnych błędów nie pokazuje wiec nie ma problemu według nich. Ciekawy jestem czy u was to się zdarza.
  23. Co jest dość dziwne bo mam F80 i F36 i w tej drugiej jest wg. mnie więcej miejsca na nogi nie chce mi się wierzyć żeby tutaj tak zmalała przestrzeń. Tutaj gość ładnie bez salonowego ściemniania przedstawia ilośc miejsca z tyłu. Normalnie ustawiony fotel kierowecy, nie jak dla karłów do zdjęć. czas 5:55
  24. Niekoniecznie tylko https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7475674-filtr-z-weglem-aktywnym/i60411/sN

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.