Treść opublikowana przez konopson
-
Opóźnienia w odbiorze
Weź pod uwagę że kolega pisze o G26. G22 to inna bajka z produkcją. Dużo wolniej.
-
Informacje na temat spalania
Więc tak, po kolei - home - car - info dotyczące jazdy - dane jazdy I tu juz masz do przestawienia wartości od: początek jazdy tankowanie stan fabryczny wybrany moment Jak juz coś wybierzesz to pozniej masz juz informacje przed oczami a przestawiasz BC na dzwigni kierunku.
-
xdrive z mieszanymi oponami - jaki sens ?
W G22 w tabelach na stronie BMW jest jedyna opcja nie RFT homologowana dla 19 cali i jest to Michelin. Także jest opcja nie RFT. Za cholerę nie mogę znaleźć teraz tej tabelki na stronie.
-
F36 430i vs G20 320i
zdecydowanie G20. Nowy model to nowy model.
-
Informacje na temat spalania
No masz przecież w idrive do przestawienia momenty od których masz podany pomiar spalania, od tankowania, od uruchomienia auta i wybrany prze ciebie dowolny moment. Jak klikniesz wybraną przez siebie opcję to juz później przestawiasz kliknięciem po lewej stronie na dźwigni kieruunku. Ja mam skrót do idriva do tej opcji ustawiony w szybkim wybieraniu żeby nie grzebać co chwile w ustawieniach.
-
Jakie są główne różnice między Serią 4 Gran Coupe a Serią 5?
W G26 jest mało miejsca. Żeby nie powiedzieć bardzo mało.
-
opóźnienie w odbiorze.
Myslalem zeby okleic swoja, na poczatek zlecilem lusterka, po tygodniu pojawily sie bable, zareklamowalem i pojechalem na poprawke, wytrzymala 2 tygodnie bez babli… Odpuscilem temat oklejania, bo do Schwabenfolia daleko, a w Polszy oklejac potrafia tylko ppf w premium cenie… w Polszy potrafią z polską jakością ale w niemieckiej cenie... Dwa lata temu za odświeżenie felg gość /fachowiec/ pod Warszawą krzyknął mi 500 ojro, odpuściłem. Za tą naprawę w Monachium zapłaciłem 350 ojro.
-
opóźnienie w odbiorze.
Super gratulacje :cool2:
-
Opóźnienia w odbiorze
Bravo :cool2:
-
Opóźnienia w odbiorze
Byłem teraz tydzień w Munchen. Na całej trasie i w samym mieście spotakałem 3 sztuki g22, słowie trzy sztuki oraz dwie GC. Więc tam też nie ma szału. Niemiaszki się oglądały za moim czarnuchem :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
obecnie manual w BMW jest autem niesprzedawalnym. Taki 1% koneserów kupiło go kiedyś na wieczność. Jeszcze 335 w f32 się trafiają w manualu ale te auta stoją w ogłoszeniach od zawsze jak widzę. Tylko fotki się zmieniają. Mówię oczywiście o autach w miarę młodych. Nie dotyczy e90 czy e46.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Miałem w f32. Bardzo byłem zadowolony. Niskie spalanie, osiągi niezłe /program na 235KM/ i obsługa bezproblemowa. Żadnych awarii czy niespodzianek do 120 tys km bo przy takim przebiegu sprzedałem. Polecam
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
heheh no to fakt. Poza tym ten grubas działa mi na nerwy jak go słucham, a mundry..., wszyscy to głupki tylko on mundry
-
Opóźnienia w odbiorze
Tak, chyba się ruszyło. W zeszłym roku jak jeżdziłem po Wawie to byłem sam. Teraz widuje już co jakiś czas g22.
-
Pierwszy serwis - kosmiczne ceny Wrocław
Cena nadal się nie zmieniła. Wczoraj dzwoniłem do Fusa. Przegląd tzw "kampania olejowa"
-
dragania silnika B48C
Odezwij się na priv
-
dragania silnika B48C
po kilku miesiącach obserwacji jest tak jak napisałeś. W eco i comfort potrafi zadrgać w sport w ogóle. Mam ustawione, że przy odpalaniu od razu mam sport więc nie odczuwam tego problemu za bardzo. W ASO powiedzieli, że jest ok i że oni nic nie czują żeby drgał :D Ale jako że przezorny zawsze ubezpieczony kazałam odnotować przy wymianie oleju że takie coś zgłaszałem. Teraz jadę na drugą wymianę oleju i też powiem, żeby to wpisali, że zgłaszam drgania. Pewnie nic z tym nie zrobią, ale niech jest ślad że było to zgłaszane od nowości samochodu.
-
Carplay w nowym G22 nie działa -po update w serwisie
Musisz sobie pogrzebać tutaj. To nie był oddzielny wątek ale krótka dyskusja na ten właśnie temat. Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
-
Carplay w nowym G22 nie działa -po update w serwisie
Tak z poziomu telefonu. Najpierw dane muszą się ściągnąć na telefon. Klikasz potem w MyBMW aktualizuj i leci. Aktualizację masz wszystkiego. Możesz podzielić mówiąc łopatologicznie na silnik i wnętrze ale oni wgrywają całość. Co do mocy to tak mówią i to jest opinia kilku osób. Mało tego, według nich zmienił się też dźwięk wydechu na bardziej wygładzony.
-
Carplay w nowym G22 nie działa -po update w serwisie
Trwa to około 20 minut przez połączenie z telefonem. Najpierw ściąga pliki przez My BMW na telefon. Trwa to tyle czasu że nie zauważyłem kiedy się ściągnęło ale warunek jest jeden. Fon musi mieć połączenie z WIfi. Tylko jest jedno ale z nowymi aktualizacjami. W dziale g20 chłopaki pisali że po najnowszej aktualizacji auta im gorzej jeżdżą. Jakby obcięło mocy i momentu. Także ja na razie ostrożnie z tym.
-
opóźnienie w odbiorze.
Potwierdzam nie ma laserów. Są matrycowe ledy ale z dodatkiem niebieskiego akcentu jaki był w laserach. Były za drogie w produkcji i był problem z przepisami w USA. Nowa 7 też już ma ledy matrycowe.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
no ale ty pytasz dla którego auta, niebieskiego czy białego ? To przecież inne modele z innymi tabliczkami ciśnień...
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
2.8 na Runflacie to będziesz miał dechę. Na trasie na autobahnie to jeszcze jak cię mogę, ale na miasto za twardo. Runflat ma twarde boki więc różnica jest duża względem normalnej opony.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ATE ceramiczne nigdy nie piszczały. Kiedyś też zakładałem kombinację tarcze ATE i klocki EBC green stuff. Ale to już jakiś czas temu. Nie wiem jak teraz z jakością EBC, ale ATE ceramiczne tzw bezpyłowe spokojnie można montować. Co do piszczenia to jak wróciłem z trasy parę dni temu to przez 2 dni piszczało przy hamowaniu. Może w trasie osadził sie jakiś nalot. Przestało piszczeć w końcu ale jak widać z tym piszczeniem to różnie czy oryginał czy zamiennik.
-
opóźnienie w odbiorze.
Dlatego czas bytu takich pośredników którzy nic nie robią, nic nie mogą, powinien się zakończyć, bo za co im płacić dodatkowa prowizje? za możliwość zobaczenia auta, jazdę testowa? Łatwiej by było zamawiać auta bezpośrednio od fabryki jak w Tesli. Popieram inicjatywę kolegi. Konfigurację i tak każdy sam sobie robi w necie. W salonie mogą stać tylko auta pokazowe i dwóch cieciów do ich pilnowania. No dobra czterech. Jakie by to były oszczędności. :?