Treść opublikowana przez bary_kent
-
E39 535i WBADN11010GD94963 - FORUMOWA "IGŁA" PO KOREKCIE
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO tym samym pomyślałem. Koleś sam skręcił o ile to on wie. Być może "jedynie" do ostatniej wizyty w ASO.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
"Do ceny należy doliczyć niskie opłaty celno-skarbowe." - nieprawda, wcale nie takie niskie. "Istnieje możliwość wykupienia miesięcznego, lub TANIEGO rocznego ubezpieczenia samochodu i powrotu autem na kołach do domu." - nieprawda. "Wnętrze auta jest praktycznie bez śladów zużycia – nie powycierane, brudne itp. Czyste i pachnące, aż miło w nim przebywać. (JAK NOWE).", "Wygląda jak auto z przebiegiem max 50 tys. km" - nieprawda. Wygląda jak 350 tyś + "rok produkcji: 2002" - Ciekawe skąd handlarzyk wziął przedlifta z 2002 r. O reszcie szkoda pisać.
-
Otwieranie tylnej szyby w touring
Odbić od zamka.
-
E46 320i WBAAM11070JM35831
bary_kent odpowiedział(a) na Slotki144 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jestem całkowicie spokojny. Po prostu do ciebie nie dociera. Co z tego że pytasz? Miczek wytłumaczył twój błąd doskonale. P.S. Wcale nie nazwałem ciebie głupkiem - jeszcze się powstrzymałem.
-
E46 320i WBAAM11070JM35831
bary_kent odpowiedział(a) na Slotki144 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro nie rozumiesz na około, to napiszę wprost. Jesteś głupi. Głupi, że w ogóle bierzesz "skręcone" auto pod uwagę. Dopóty dziadowskie handlarzyny będą skręcać przebiegi, dopóty takie naiwniaki/gupki jak ty będą kupować.
-
E46 320i WBAAM11070JM35831
bary_kent odpowiedział(a) na Slotki144 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chciałbym używać słów obraźliwych, napiszę jedynie że jesteś nierozsądny.
-
E46 320i WBAAM11070JM35831
bary_kent odpowiedział(a) na Slotki144 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co? Rok produkcji 1999 ---> wg VIN Prod.date: 1998-11-23 I ten magiczny przebieg... :duh:
-
E91 320d 2011 WBAUY11030F041179 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa sama handlarzyna: viewtopic.php?f=44&t=305134
-
E46 CABRIO WBABS11020JX71736 - DUŻA KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie używam telewizji więc zdany jestem na odcinki online, a te pewnie pojawią się bardzo późno. Sprzedawca przyznał się do cofnięcia licznika?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Bzdury. Tu się z tobą nie zgodzę. Też jeździłem długo przed zrobieniem prawka, ale czego to dowodzi? Poza tym 20 lat temu było łatwiej: inny ruch i zdecydowanie mnie aut na drogach
-
E46 318i 2002, Olkusz WBAAY710XOFZ41812
bary_kent odpowiedział(a) na paputSKA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie warto. Sprzedawca łże jak pies. Skoro nie wie nawet jaki ma motor w aucie to myślisz, że o innych rzeczach mówi prawdę?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Skoro nie przeszkadza ci że turek robi ciebie w ch..a to bierz. Jestem pewien, że rozbijesz się na pierwszym lepszym zakręcie. W okolicy gdzie mieszkam kilka tygodni temu był przypadek, takiego samego gów.niarza jak ty - 18 lat. Rano odebrał prawko, a w nocy zabił się na drzewie. Kilku pasażerów, z auta w stanie ciężkim, wylądowało w szpitalu. http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/warmia-i-mazury/a/tragiczny-wypadek-w-grzegrzolkach-18letni-kierowca-bmw-uderzyl-w-drzewo-zdjecia,10426344/ Jeżeli chcesz żyć zostań przy corsie lub polo.
-
BMW E-60 2.2 benzyna + GAZ 2004r VIN: WBANA31030B019016
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, a na co ty liczysz w tej cenie??? :mrgreen: :norty: :cry2:
-
BMW E-60 2.2 benzyna + GAZ 2004r VIN: WBANA31030B019016
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż500 tyś przelotu to ten szrot miał kilka lat temu.
-
BMW E39 530i 2001 WBADT61010CE54217
bary_kent odpowiedział(a) na Napster1602 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zrozum mnie źle ale powinieneś napisać do Draya, a nie zadawać niepotrzebne pytania.
-
BMW Półmaraton Praski - 28.VIII.2016
Gratuluję kolego. Miałem chęć na ten bieg, ale za mało miałem czasu na przygotowanie się. Tym bardziej, że bieganie rozpocząłem stosunkowo niedawno. Może w przyszłym roku się uda. Pozdrawiam Maciej!
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Było. Pisałem o tym 2 strony wcześniej. Po naniesieniu benzyny ekstrakcyjnej na elementy pokryte gumą, zaczynają one się marszczyć i kruszyć. Łatwo odchodzą.
-
E46 325 vin: WBAEV31000KL39818
bary_kent odpowiedział(a) na elvisek69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo za sztrucel! Co za cena! Kameleon po dzwonie :duh: Ja za swoją chcę 21 tyś, a wygląda o niebo lepiej.
-
E39 525i Gubin WBADT31060GN78004
bary_kent odpowiedział(a) na marcin.drv temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód po stłucze, a w ogłoszeniu "uszkodzony: nie" W 2 tyś. uda się to naprawić?
- [320d] podgrzewane lusterka
-
E46 325 WBABN31000JW01720 Łódź
bary_kent odpowiedział(a) na muss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd zmiany do zmiany łyka mi ok. 500 ml.
-
Awaria E46 zagotowany silnik
Odważna teza. Do reszty się nie odnoszę ponieważ to wygląda tak jakbym kopał się z koniem. Nie znając szczegółów, nie wiedząc co naprawdę zawiniło, na odległość osądzasz gazownika. Brawo. Na Dudę pewnie też głosowałeś :duh:
-
E90 325d - czy jest DPF
Faktycznie. Mój błąd. OT.
-
E90 325d - czy jest DPF
Wszystkie diesle e90 były wyposażone w DPF.
-
Awaria E46 zagotowany silnik
Nie wiem czy wyjmowałeś kiedyś zbiornik płynu wyrównawczego - ja to robiłem w ciągu ostatnich 2 miesięcy 2 razy i nie zgodzę się że jest to najsłabszy punkt układu chłodzenia. Poza tym zakładając trójniki nie spuszczasz nie wiadomo ile płynu - ponieważ są one na górze silnika. Tym samym nie możesz jakoś dramatycznie zapowietrzyć układu.