Treść opublikowana przez bary_kent
-
[EXX] Instrukcje obsługi i Sam naprawiam
Dziubasku słabo szukasz. Na szybko: http://www.e90fanatics.com/pdf/E90_OwnersManual.pdf http://www.e90fanatics.com/pdf/E90_OwnersManual_without_iDrive.pdf Trochę dłużej: http://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/personal-services/offerings-imported-models.html?bmw=5aPn1SQbE3tVK2emuGLyQOEBMIpG7M&lbmatchtype=b&lbcreative=98212936587&lbnetwork=g&lbkeyword=instrukcja%20obs%C5%82ugi%20bmw&gclid=Cj0KEQjw4MK_BRC1n6KTtezikbIBEiQA872hYZ11UfyE2cpQwj8Llcrw1djetObPe3ud2wZKVVolXtkaAiBY8P8HAQ
-
E46 touring 320i WBAEN11050PB03319
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego w innym poście zapytałem ciebie czego szukasz i ile chcesz wydać na auto?
-
E46 330xi touring WBAEP51040PF16754
bary_kent odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż286 692 km Wiesz coś więcej?
-
E46 330xi touring WBAEP51040PF16754
bary_kent odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie odgrzewam kotleta ponieważ auto znowu na sprzedaż. Czy ktoś kupił to auto czy sprzedaje się 2 lata?
-
E46 touring 320i WBAEN11050PB03319
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTego nie wiadomo. Opis był dość szorstki ale może to była okazja? Kto wie, być może szczęśliwy właściciel trafi na forum.
-
E46 touring 320i WBAEN11050PB03319
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdaję sobie z tego sprawę. To było pytanie retoryczne.
-
E46 touring 325 WBAEN31050PB62799 Łódź
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzego szukasz i ile chcesz wydać na auto?
-
E46 touring 320i WBAEN11050PB03319
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ allegro: " ROK PRODUKCJI: 2003 " BMW vin decoder: Prod.date: 2002-07-04 Czemu ma służyć robienie w ciula kupca już na starcie? Auto wygląda ładnie (fajny kolor) ale czy oglądałeś na żywo to auto czy zastanawiasz się? My za ciebie nie zadecydujemy.
-
e46 325xi drgania budy
Czyli mam jedną podporę: benzyna R6 + automat. Samochód zostaje ze mną jeszcze na rok i zastanawia mnie pozbyć się tych drgań. Mechanik do którego miałem zaufanie wyjechał do pracy w DE i nie mam się do kogo zwrócić o diagnozę. Wymiana kolejnych elementów mogących mieć wpływ na drgania mija się z celem.
-
E46 touring 320i WBAEN11050PB03319
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpis samochodu jest ściemą: "Malował prawy przedni błotnik bo był delikatnie obrysowany" - nie zarejestrował, ale malował błotnik :norty: Jakie to polskie :cry2: Ostatnia wizyta kiedy? 2014?
-
F07 530DX WBASP61010C755367 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo żart czy kpina?
-
F07 530DX WBASP61010C755367 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, wiem - znam procedury. Napisałem informacyjnie, chciałem zobaczyć jaka będzie reakcja policji. Nie było żadnej - tak jak przypuszczałem. Nie jestem nadgorliwy, brak mi czasu na latanie po przesłuchaniach i odpuściłem. Z czystej ciekawości napisałem maila. W turbo kamerze pokazywali podobny przypadek z tym, że kupujący chodził od komendy do komendy i wszędzie go zlewali.
-
e46 325xi drgania budy
Dziękuję za "obrazowe" wyjaśnienie. Ile podpór jest na wale? Dwie?
-
F07 530DX WBASP61010C755367 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKto miałby to zrobić i po co? Pan policjant miałby sobie sam pracy dokładać ?? :norty: Jakiś czas temu na forum pojawiła się 5 kombi, "dunka" z Zielonej Góry z przekręconym licznikiem. Napisałem maila do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, że jestem zainteresowany kupnem, że w ogłoszeniu jest inny przebieg niż na stronie z duńskim raportem i co? I nic :cry2: nawet nie odpowiedzieli na maila. Także panowie handlarze - kręćcie liczniki - chyba nic wam za to nie grozi.
-
[E46][320D][Compact 2003r] - jaka szyba czołowa na wymianę?
Skoro masz film całego zdarzenia czemu nie naprawisz szkody z OC sprawcy?
-
E39 525i 2001r WBADT41000GY22168
bary_kent odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://fu-regnr.transportstyrelsen.se/extweb/
-
Amerykaniec E53 5UXFA53543LV98137, warto?
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak masz rację. Zdarza się ale przypadki te są łatwe do udokumentowania. W 2008 r. dolar kosztował ok. 2 zł - wtedy też się opłacało. Jednakże w zdecydowanej większości samochody z USA są powypadkowe.
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:norty: :cool2:
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego ja również - liczy się dużo więcej rzeczy niż wygląd foteli. Jak wspomniałem ogólnie jest słabo, a fotele tylko potwierdzają marny stan auta. Poza tym w przedstawionym przypadku sam sobie przeczysz - spójrz na sterowanie fotela kierowcy i pasażera i będziesz wiedział czy zostały przełożone z angola.
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMinimum 2x większy.
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@Radek_650 Sorry kolego - przepraszam że to napiszę, ale nie błysnąłeś. Zarówno w tym jak i poprzednich dzisiejszych postach dyskutowałbym... Ty to mówisz na serio? Jeżeli po fotce poniżej nie widzisz jaki jest stan fotela PASAŻERA, to sorry. Nic więcej nie dodam. http://s21.postimg.org/rqahtdttz/sierocki.jpg Z zawodu jestem grafikiem komputerowym i wiem co można zrobić kadr jak i PS. Natomiast nigdy nie spotkałem się z sytuacją, gdy po wykonanym zdjęciu fotel wyglądałby na zużyty, gdy na żywo jest lekko używanym. Po wtóre, pomijając fakt że auto jest drastycznie tanie, to po zdjęciach widać ze auto przejechało już kilka setek tysięcy kilometrów. Panowie nie róbcie ze mnie idioty.
-
E39 528i WBADD5326VBV50781
bary_kent odpowiedział(a) na MichuCanoe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiotrze o czym mowa. Przyciągnąłem - dla sąsiada - e46 320d z nalatanym 340 tyś i w porównaniu z tym egzemplarzem wygląda jak nówka.
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSierocki skoro ty po fotkach nie widzisz, że to zużyty egzemplarz to może rzeczywiście odpuść zakup. Mogę się z tobą założyć, że ten samochód ma przejechane blisko 0,5 mln km. Nawet fotel pasażera jest zużyty - naprawdę tego nie widzisz?
-
Dania E53 WBAFB31030LG98963, realny czy nie?
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKto mówi o dieslu? Nie patrzę nawet w stronę kopciuchów.
-
BMW X6 E71 VIN: WBAFH01040L859900
bary_kent odpowiedział(a) na Krzychu530 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście. Od tego jest forum :)