Treść opublikowana przez bary_kent
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dodatkowo 330i ma inne reflektory przednie (srebrne odbłyśniki) i zmieniony zderzak przedni: inne wloty powietrza + srebrne elementy.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Da się. R6 to przede wszystkim dźwięk i kultura pracy silnika. Diesel od benzyny różni się przednim zderzakiem: wlotami powietrza i tłumikiem. Poza tym diesel R6 jest jeden: 330d Jeżeli bmw jest w oryginale to R6 ma całe chromowane nerki, a tłumik końcowy z podwójną rurą. Bzdura. Ja mam 325i i w oryginale jest 16". 16" to również minimum przy dieslu od 320d w górę. W standardzie 17" występują w najmocniejszych jednostkach.
-
Awaria E46 zagotowany silnik
Pod koniec czerwca pękł mi zbiorniczek płynu wyrównawczego - wymieniłem, a miesiąc później również pękł plastikowy odpowietrznik znajdujący się na wężu. Teraz wiem, że trzeba wymieniać to razem. To się zdarza, jest to słaby punkt e46. Co do twojej sytuacji kontrolka mogła się nie zapalić ponieważ miałeś za mało płynu w układzie lub mocno zapowietrzony. Nie wiem dlaczego ponad 2 godz. odpowietrzałeś - u mnie trwało to może 15-20 minut, a wywaliło mi cały płyn i wlewałem wodę. Masz 2 sztuki i nie wiesz? jeżeli kupiłeś padakę to będą to wieczne skarbonki.
-
Awaria E46 zagotowany silnik
Co ma zbiornik płynu wyrównawczego do instalacji lpg? W e46 zbiorniczki pękają, poszukaj, poczytaj to zdarza się często. Do autora wątku: możesz wyjaśnić - piszesz strasznie chaotycznie. Drugi zbiornik ci pękł?
-
E60 530i USA WBANU53528CT07000 - POWYPADKOWA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAmen. :norty: :norty: :norty:
-
BMW E46 320D WBAAP710X0EM06522
bary_kent odpowiedział(a) na valkc0d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czy ktoś z forum kupił. Obserwuję lokalny rynek i co jakiś czas pojawia się jakaś padaka.
-
E60 530i USA WBANU53528CT07000 - POWYPADKOWA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMaciek nie mówi jak jest, a jak on sam postępuje. Trafił się na forum nieuczciwy handlarz i dziwisz się, że nie wywołało to entuzjazmu? Poza tym gdzie wyczytałeś, że ktoś go hejtuje?
-
BMW E46 320D WBAAP710X0EM06522
bary_kent odpowiedział(a) na valkc0d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3 lub 4 bmw od tego sprzedawcy i każda okazuje się gniotem. Nie otwiera mi się link. Ile handlarz zdjął z szafy?
-
E60 530i USA WBANU53528CT07000 - POWYPADKOWA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego z każdym postem tylko się pogrążasz i niestety potwierdzasz obiegowy stereotyp handlarzyny. Nie wiedziałem, że uczciwe podejście do sprzedaży aut to "minus" i tak masz rację, biznesu na handlu autami bym nie zrobił - nie potrafię kantować.
-
BMW w trasy - e46 330xi touring czy bmw x5 e53 4,4i
W założonym budżecie e60 to będzie szrot.
-
E60 530i USA WBANU53528CT07000 - POWYPADKOWA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChłopcy piszcie za siebie lub nie zabierajcie zdania w sprawach o których nie macie nic do powiedzenia. Jeżeli jeden z was otwarcie pisze na forum, że nie mówi prawdy o swoimi aucie, a drugi twierdzi że 90% aut jest po dzwonie i sprzedawca na pewno zataja prawdę to znaczy, że jesteście ignorantami czerpiącymi wiedzę z tego co zobaczą na FB, TV lub przeczytają w "auto świecie". Macie zadatki na Mirków i Januszów biegających za "okazją" w skarpetach i sandałach. Tacy zawsze będą chcieli wyd.mać kupca ukrawając stan faktyczny auta.
-
E60 530i USA WBANU53528CT07000 - POWYPADKOWA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe podejście. Dowodzi tego, że od ciebie nie warto kupić żadnego auta.
-
E46 WBAAY31050CK10442 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na Bifri temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie numery można znaleźć wszędzie. W-M, Płock, Radom, Garwolin czy "inne" Gniezno to tylko przykłady. Na W-M rynek jest mały i samochodów zdecydowanie mniej więc i "rodzynki" bardziej widoczne.
-
zegarek, akcesoria, sklep
Szczerze to kupując zegarek BMW płacisz za logo. Nie wiadomo co jest w środku - zegarki jedynie sygnowane są logo BMW. Jeżeli chcesz swojemu mężczyźnie sprawić ciekawy i wyjątkowy prezent kup zegarek marki certina.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
M3 power agrotuning. Przyjedź do mnie okleję ci gratis.
-
E46 316i 2003 Prusice WBAAY31050KP19338 - RELACJA Z OGLĘDZIN
bary_kent odpowiedział(a) na paputSKA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli masz blisko to na twoim miejscu podjechałbym do warsztatu na diagnozę. Mam samochód z lpg i check świecił mi się ze 2 razy. Raz podczas oględzin przez potencjalnego kupca. Oczywiście "usterki" usuwałem przy okazji będąc w okolicach swojego gazownika, i o usterce one nie świadczą. Skoro twierdzisz, że zobaczyłeś "całkiem ładne, zadbane, dużo obiecujące BMW" to może warto się zainteresować, tym bardziej że biorąć pod uwagę motor to cena wcale nie jest jakaś atrakcyjna. Cieknący olej to może być wyciek spod podstawy filtra oleju, koszt instalki lpg do R4 to nie kilka tysięcy, a trochę ponad 2 tyś. Nie wiem czego szukasz, ale ja bym nie skreślał tego auta bez dokładnej diagnozy.
-
[E46] 318i świecą się niezapięte pasy
Z tego co napisałeś - jeżeli dobrze zrozumiałem - to masz uszkodzoną matę "zajętości" fotela. Napraw [E46] Regeneracja maty pasażera lub wsadź emulator.
-
E46 WBAAY31050CK10442 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na Bifri temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego z takimi radami to na forum poprawnej polszczyzny.
-
E46 WBAAY31050CK10442 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na Bifri temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteś pewien, że chcesz auto z tą jednostką napędową?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
320D to bardzo fajna i żwawa jednostka napędowa. Jeżeli trafisz zadbany egzemplarz, z realnym przebiegiem to będziesz cieszył się długim, bezproblemowym użytkowaniem.
-
BMW E46 330Ci WBABN51030JT61090 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na riyo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy to na poważnie czy taki g.../nierozsądny jesteś?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@ Hubsonsz Wstaw pytanie w odpowiednim dziale z nr VIN. Skoro jesteś ze Szczecina szukałbym w DE - większy wybór i mniejsze rozczarowanie. Zdajesz sobie sprawę, że te diesle mają nieoryginalny przebieg?
-
PRZYCIEMNIANIE...
Znać się a zrobić to 2 różne rzeczy. Przepraszam za formę męską koleżanko :)
-
BMW E46 330Ci WBABN51030JT61090 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na riyo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI nie przeszkadza ci że sprzedawca chce ciebie wyd.mać?
-
PRZYCIEMNIANIE...
Kolego znasz się na przyciemnianiu szyb? Często zostawia się margines 1-2 mm, wszystko zależy w którym miejscu "brakuje" folii.