Treść opublikowana przez bary_kent
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kupując bezpośrednio od Niemca spod domu masz pewność, że stan auta jest taki jak opisywany w ogłoszeniu (pomijam fakt kupna od niemieckich ruskich czy turków i niestety równiez polaków). Kupiłem 3 auta poprzez ebay kleinanzeigen i wszyscy użytkownicy aut są zadowoleni.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja swoją obecną sztukę kupiłem właśnie w okolicach Bremy. Szukałem 320i lub 325i, trafił się mocniejszy silnik z fajnym wyposażeniem w rozsądnych pieniądzach i z książką serwisową. Oczywiście auto wymagało pracy i pieniędzy, ale za ok. 21 tys. mam samochód bez uwag. Na gazie zrobiłem ok. 2500 i również bezproblemowo - no może za często trzeba jeździć na stację benzynową. Jeżeli szukasz auta w Niemczech to nie patrz w stronę komisów. Komisy (pomijam te przy salonach sprzedaży) są prowadzone głównie przez Ruskich i Turków a oni kręcą liczniki i zwykle nie są uczciwi. Patrz na lokalne ogłoszenia w internecie ebay kleinanzeigen (takie coś jak u nas OLX) i kupuj bezpośrednio u właściciela. Kupisz taniej i w lepszym stanie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Trudno z kolegą się nie zgodzić. Poszukiwałem auta 6 cylindrowego i jazda nim to bajka. Owszem: oleju więcej, świec więcej, filtry droższe, ale ten dźwięk i radość z jazdy jest bezcenna. Ja kupiłem auto poniżej 15 tys., ale gdy doliczę to co trzeba było zrobić, rejestrację, lpg to wychodzi grubo ponad 20 tys. zł. Mimo wszystko polecam. Będziesz zadowolony.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie żałujesz decyzji? Jak wrażenia po przesiadce z hondy (w moim przypadku accord) bo mam ogromny dylemat czy nie będę zawiedziony no i e46 jest chyba ciut mniejsza a tym samym mniej miejsca w środku. Nie będę się śpieszył. Gdzie ewentualnie można rozkodować vin? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ja śmigałem civiciem i dalej bym jeździł gdyby honda miała jakieś fajne kombi. Jedyne kombi czyli accord VII gen. nie podobał mi się - karawan. Musiałem kupić kombi i po przygodzie z E90 w dieslu wybór padł na e46 320D. Pojeździłem 1,5 roku i zachciało mi się czegoś mocniejszego w benzynie. Poza tym bmw inaczej się prowadzi, silnik fajniej pracuje - w hondzie przeszkadzał mi hałas (pow. 3,5 tys.) - jestem zadowolony i dlatego mam drugie e46.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Też wcześniej jeździłem hondą, a obecnie mam drugie e46. Kupuj rozsądnie - nie spiesz się, nie łap "okazji" i z rozsądkiem. Przed obejrzeniem auta poproś o VIN i rozkoduj go: sprawdź czy zgadza się wyposażenie. Wyszukaj kilka egzemplarzy dookoła siebie i jedź oglądać.
-
e46 320D Kombi VIN wbaap71090pp35572
bary_kent odpowiedział(a) na Rafal_S temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie doczytałem, ale i tak jakoś dziwnie "czyste" są.
-
[E46] Naprawa zatartej wycieraczki tył
Trzeci przycisk w kluczu otwiera drzwi? U mnie w poprzedniej beemce 3 przycisk w kluczu otwierał szybę, w obecnej otwiera drzwi. Jeżeli chcesz żeby otwierała się szyba to musisz zmienić to w kompie auta, otworzysz szybę i wymienisz zamek.
-
e46 320D Kombi VIN wbaap71090pp35572
bary_kent odpowiedział(a) na Rafal_S temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZe zdjęć nie wynika nic złego. Brak zaślepki na hak (wycięcie w zderzaku). Wyposażenie nic specjalnego, nieoryginalne felgi i nieoryginalny przebieg. Z opisu wynika że to 2005 r., a po VINie widać że 2004. I te kierunki coś z nimi nie tak. Po rozkodowaniu VIN brak informacji o kolorze kierunkowskazów.
-
Problem z Klimą- porada
Jeżeli masz za mało czynnika w układzie to nie da rady schłodzić do najniższych temperatur i będzie pracować cały czas.
-
Rower BMW
Hej. Pierwszy mój post, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeżdżę trochę i osprzęt tego roweru jest kiepski. Płacisz za markę i design, ale za 5 tys. kupisz doskonałego cuba 29". Skoro dopiero masz zamiar jeździć na rowerze (domniemuję po braku rozeznania w osprzęcie) to postaw na coś sprawdzonego. Chyba, że liczy się marka i design, wtedy moje wywody są bezcelowe.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam wszystkich. Podobnie jak poprzednik pierwsze konto założyłem (2013 r.) i zapomniałem loginu i hasła. Zmieniłem model (e46 z 320d na 325i) i odświeżam kontakty. Pozdrawiam.