Treść opublikowana przez bary_kent
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie wprowadzaj chłopaka w błąd. Jeżeli miał być to dowcip to nie na miejscu.
-
Jakim cudem, lakier rdzewieje? [E46]
To wypadałoby napisać, że chodzi o 2 różne auta, ponieważ z treści posta to nie wynika.
-
Jakim cudem, lakier rdzewieje? [E46]
To zdecyduj się czy kupiłeś bez rdzy, czy też wychodzi ruda...
-
e46 330ci mpakiet WBABN51060JT69376
bary_kent odpowiedział(a) na Proggressive temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzybko idzie. Zenek pod tym samym ogłoszeniem kolejne kupe wcisnął. Nie może się nic zmarnować...
-
OC 2 razy droższe xD [318]
Dokładnie. Źle się wyraziłem w "pierwszym" poście.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Szacunek kolego! Zderzak jest photoshopowany. Jeżeli się nie mylę to strona osoby kryjącej się za nickiem zenon pestka. Opisy sprzedawanych przez niego fur zwykle odbiegają od stanu faktycznego. Drobny cwaniaczek.
-
OC 2 razy droższe xD [318]
Źle się wyraziłem. Miałem na myśli pojemność względem jednej marki jako podstawa do dalszych zniżek lub zwyżek.
-
E46 330D 2003, Józefów WBAEX71070JX53377
bary_kent odpowiedział(a) na RedRoy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego pisz dokładnie. Czyich usług? Wybierz BMW Check
-
E46 320d touring WBAAP71080PJ33536
bary_kent odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowodów może być multum. Sprzedawca nie pisze jak długo użytkuje auto, ani w jakim czasie przeprowadził modyfikacje. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że auto też chcę sprzedać, a cały czas w nie inwestuję. Po prostu jeżeli coś trzeba zrobić to się robi. Mam nie naprawiać czegoś tylko dlatego że chcę sprzedać furę? Bzdura! Od zakupu (ponad rok temu) "zainwestowałem" blisko 10 tyś zł i wiem że przy sprzedaży nie "wyrwę" tego. Póki co cieszę się jazdą i kręci mnie dźwięk silnika. Lubię to!
-
OC 2 razy droższe xD [318]
400 zł? To chyba za matiza. Poza tym OC zależy od pojemności. Mam maksymalne zniżki i samo oc po podwyżce to koszt 596 zł. W zeszłym roku płaciłem ok. 505 zł.
-
e46 330ci mpakiet WBABN51060JT69376
bary_kent odpowiedział(a) na Proggressive temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co to ma do rzeczy? Rozmawiamy o trojącie, kole zapasowym i apteczce więc nie wiem co do tego mają "graty do naprawy". Po raz kolejny piszę, że bijesz pianę i wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie do tematu. Nie odnosisz się merytorycznie do pytań, a twoje odpowiedzi są impulsywne. Ów dno o którym wspominasz sam zacząłeś generować, wypowiadając się nie na temat i nie odpowiadając kontr pytania. Skoro żal ci 200 zł na dobre assistance, to adalbert miał prawo wątpić w to czy masz OC. Wracając do meritum: skoro spray nie odpowiada, na assistance żylisz pieniędzy to załóż opony run flat i po kłopocie!
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Raczej odpuść diesla, w tym budżecie i z tym silnikiem to nalatane będzie miał 350-400 tyś.
-
E46 touring 325Ci WBAEN31050PB62026 Ostrowiec Świętokrzyski
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież stała 8 miechów! :norty:
-
"Auto Bawaria", "Giełda Klasyków" i inne.
Giełda klasyków miała, w tym roku, swoje stoisko na wystawie Motoclassic w Topaczu. Oglądałem kilka aut które wystawiają na swojej stronie i naprawdę egzemplarze robiły wrażenie. Sam zastanawiałem się nad piękną B3.
-
e46 330ci mpakiet WBABN51060JT69376
bary_kent odpowiedział(a) na Proggressive temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego bijesz pianę i wprowadzasz chaos. Czemu podajesz ceny nowych części? Handlarz "kradnie" nowe czy stare graty? Poza tym wracając do ogumienia zastępczego, po co co dojazdówka? 2 puszki "koła w sprayu" to koszt 40 zł, a jeżeli ci to nie odpowiada to wykup wariant assistance: za ok. 200 zł rocznie holowanie do miejsca wskazanego przez Ubezpieczonego (bez limitu w RP, do 500 km za granicą) lub pojazd zastępczy do 7 dni.
-
BMW E46 WBAAM51090EZ51169 Czy warto?
bary_kent odpowiedział(a) na Indifity123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już skrajność ale jak mówisz, miała miejsce więc sorry.
-
e46 330ci mpakiet WBABN51060JT69376
bary_kent odpowiedział(a) na Proggressive temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdybyś przeczytał cały mój post i do tego przeczytał go ze zrozumieniem zauważyłbyś, że oferty zaczynają się od 70 zł. Poza tym nijak się ma to do twoich 350 zł, tak samo jak reszta cen z kosmosu. Podaj mi linki do podanych przez ciebie kwot, a przyznam ci rację. Na razie bujasz w obłokach.
-
e46 330ci mpakiet WBABN51060JT69376
bary_kent odpowiedział(a) na Proggressive temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@zent Znam taki sam przypadek. Znajomy zdziwił się gdy pokazałem mu drugie dno :norty:
-
e46 330ci mpakiet WBABN51060JT69376
bary_kent odpowiedział(a) na Proggressive temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe ceny to w ASO? Czemu zatem samochodu nie kupujesz w ASO. Kolego zejdź na ziemię. Jakie znaczenie będzie miała dojazdówka lub jej brak w przypadku gdy motor będzie szrotem żłopiącym olej."trójkąt 120,40 zł" :norty: :cry2: :mrgreen: Tu dojazdówki od 70 zeta chociaż kolega monq twierdzi że to koszt minimum 350 zł
-
E46 320d touring WBAAP71080PJ33536
bary_kent odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego zainwestuj 3 ojro w raport lub pisz do Dray i będziesz wiedział co jest naprawdę. ASO to nie wyrocznia. Na forum opisywane były przypadki "zatwierdzenia" lewego stanu licznika.
-
BMW E46 WBAAM51090EZ51169 Czy warto?
bary_kent odpowiedział(a) na Indifity123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to składak, po zdjęciach po widać że składane z kilku. Nie znam przypadku żeby oryginalny lakier bezbarwny schodził z lakieru. Oczywiście mowa o bmw.
-
OC 2 razy droższe xD [318]
Bardzo dobrze zrobiłeś. Sam chciałem raportować, ale ktoś już mnie uprzedził. Nie wiem dlaczego usunąłeś cały mój post.
-
E46 320d touring WBAAP71080PJ33536
bary_kent odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa stary jestem na takie numery. Poza tym ty sprzedajesz tą furę czy chcesz ją kupić?
-
E46 320d touring WBAAP71080PJ33536
bary_kent odpowiedział(a) na werner18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI gdzieś na odcinku Niemcy-Polska doszło do korekty.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
artur03061982 mieszasz. Przede wszystkim to nie 2002 r.