Treść opublikowana przez bary_kent
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW97164
bary_kent odpowiedział(a) na jarrem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz wątpliwości to odpuść. Piękna laurka, ale całość psuje zmiana skrzyni biegów.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
K3m0T1989zgadzam się z Tobą w pełni. Na benzynie - jazda na emeryta - spala ok. 10 l/100 km na autostradzie. Lpg ok.13 l/100, również w trasie. Cykle mieszany to 15-16 lpg. Dlatego dziwię się że ktoś osiąga spalanie 11l lpg.
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW97164
bary_kent odpowiedział(a) na jarrem temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutoreklama.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Twoja matematyka na wiele się nie zdaje gdy nie określisz co jest czym dla ciebie. Mam auto z tym samym motorem i ok. 10 l/100 km to wynik ze spokojnej jazdy autostradą. Dlatego też nie wierzę w twoją filozofię jazdy jak i niewiele mnie ona interesuje ponieważ to nie ja za nią płacę.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie, nie jesteś w stanie kupić w tej kasie czegoś porządnego. Temat wałkowany przez kilkaset stron - "rolnij" sobie. Poza tym zamiast szukać auta zacznij interesować się językiem ojczystymi i poprawną pisownią.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ad.1. Bzdura na resorach. Diesel może również sprawiać poza tym oszczędny to może być nowy diesel - jak ktoś kręci dziesiątki tyś. km. Stare diesle mogą sprawiać jedynie kłopoty. Ad.2. 130 tyś. przebiegu w aucie blisko 15 letnim to jak wygrana w totka - zdarza się! Ad.3. Tak Ad.4. To spalanie to chyba na postoju. Policz realne zużycie paliwa, a nie wskazania komputera.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie wybieraj się na oględziny auta gdzieś daleko. Stracisz jedynie czas i pieniądze. Jeżeli nie masz doświadczenia to samemu też nie jedź.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
20 tysięcy to nie jest jakaś wygórowana kwota, ale powinieneś w tej cenie znaleźć coś odpowiedniego. Może nie coupe, ponieważ te są zdecydowanie droższe, ale sedan lub kombi jak najbardziej. Co do początkowej eksploatacji to będzie to trochę kosztować: filtry + olej to już blisko 800 zł. Na pewno będzie coś do zrobienia/naprawy, a to kolejne złotówki. Ja kupiłem auto zaniedbane ale z fajnym wyposażeniem. Teraz jest już ok ale kosztowało mnie to w sumie kilka tysięcy zł. Czy warto? Sądzę że tak ponieważ jazda - nawet kilkunastoletnim - bmw jest bez porównania w stosunku do młodszych ople, vw czy innych renaultów. Nie ograniczaj się do silnika 2.2. Szukaj R6 w jak najlepszym stanie. Różnica w spalaniu 2.2, a 2.5 nie jest duża. Ja za OC z assistance płacę 585 zł rocznie (2494 cm³), przy pełnej zniżce.
-
E39 "Czarna Świnka"
faq.php#f3r3
-
BMW E46 2004 KOMBI M PAKIET WBAEX91020PH94480
bary_kent odpowiedział(a) na Sawick temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg sprawdź u DRAYa. Na bank +100 tyś.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Auto które nie jeździ po jakimś dzwonie.
-
Kradzież Felg
Przecież to musiał ktoś widzieć. Na zamkniętym osiedlu w podziemnym parkingu chyba łatwiej zlokalizować kradzieja niż gdziekolwiek indziej.
-
E61 525i WBANG51060B394652
bary_kent odpowiedział(a) na bary_kent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem że DRAY zawsze pomoże ale zanim wybiorę auta do zweryfikowania chciałbym się podpytać na forum. Może już ktoś oglądał auto. A cena..., hm szukałem od 35 tyś. wzwyż.
-
E61 525i WBANG51060B394652
bary_kent opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd pewnego czasu rozglądam się za E60 i generalnie odrzucam wszelkie "okazje" ale pojawiło się takie ogłoszenie http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-525i-oryginalny-lakier-pelny-serwis-panorama-professional-ID6yq4kh.html Z opłatami wyjdzie ok. 32500 czyli i tak tanio. Gdzie jest haczyk? Mam jeszcze 2 na oku ale czekam na VIN.
-
BMW E90 2.0d WBAVC31055KT72066
bary_kent odpowiedział(a) na dlukasz46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie dlatego sprzedawca unika okazania fotela kierowcy.
-
[E46] Czarna podsufitka
Kolego za ok. 500 zł+ kupisz czarną podsufitkę ze słupkami, jest sens malować? Zawsze będzie wyglądało to słabo. Jakiś czas temu w hondzie wymieniałem materiał podsufitki, koszt nie był wysoki, pracy również nie najwięcej, a efekt powalający.
-
BMW E90 2.0d WBAVC31055KT72066
bary_kent odpowiedział(a) na dlukasz46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEwidentnie sprzedawca nie chce pokazać fotela kierowcy. Przebieg można włożyć między bajki.
-
320d felgi a osiągi i spalanie
Będzie twardo jak na taborecie, a każdą nierówność na drodze będziesz przeklinał.
-
[E91] 325i Warszawa WBAVS11000AG95787
bary_kent odpowiedział(a) na mikimisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo auto sprzedaje się już chyba od 2015 roku.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Bardziej 15, ale jak najbardziej.
-
E46 320i 2001, Gdynia WBAAV11030CF27877
bary_kent odpowiedział(a) na Kusza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawa taktyka. Nie sprzedał się za niższą kwotę to podniosę - może szybciej "pójdzie".
-
BMW E46 318i WBAAP31000EJ60427
bary_kent odpowiedział(a) na bobo39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarze jak rządzący - lecą po bandzie.
-
E46 Touring Radom WBAAR11020JL51966
bary_kent odpowiedział(a) na ArekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy podejmujesz decyzję ale dla mnie to zacytowałeś wystarczy żeby odpuścić tą sztukę. Jeżeli komuś zależy na sprzedaży to robi wszystko żeby samochód sprzedać. Sprzedawca typowy bajkopisarz.
-
E46 Touring Radom WBAAR11020JL51966
bary_kent odpowiedział(a) na ArekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto pięknie wyczyszczone. Zdjęcia mikroskopijne więc niewiele widać. Maska coś dziwnie odstaje i jest wysunięta względem błotników. Poproś o fotkę dużego briefu w pozycji "B(1) anzahl der vorhalter" przy pierwszym właścicielu powinno być "0". Przebieg... :nienie:
-
E46 330CI 2003, Kościerzyna WBABD51010PK16145
bary_kent odpowiedział(a) na Kusza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe czy skręcony przebieg odstraszy potencjalnego kupca Kusza.