Treść opublikowana przez bary_kent
-
E46 320i Wrocław WBAEN11040PB05269
bary_kent odpowiedział(a) na LucJjan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli stan auta nie odbiegał zbytnio od opisu, to 20 tyś. to rozsądna cena.
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY59612
bary_kent odpowiedział(a) na Dziubasek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO co kolego się spinasz? To twoje auto? Przecież od razu widać że ta bmka to "wałek".
-
E46 Sedan WBAAY71060KC01393
bary_kent odpowiedział(a) na Palec11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda ok. Rozkoduj VIN i sprawdź na ile się zgadza. Sprawdź przednie nadkola i progi w tylnych drzwiach - tam również lubi pojawiać się rdza.
-
E61 535d WBANJ910X0CR63859 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na juki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOtóż to, za Odrą nikt nie kupuje diesli żeby odwozić dzieci do przedszkola/szkoły. Jednak nie do każdego to dociera. Z drugiej jednak strony 114 tyś w rok, w osobówce to cholernie dużo. Znajomy kupił 3 letnią lawetę i miała nalatane 280 tyś. Samochód użytkowy więc i przebieg odpowiedni.
-
E61 535d WBANJ910X0CR63859 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na juki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałem do gościa, że jest oszustem ale jak na razie nie odpisał :norty: Jakim trzeba być debilem żeby kręcić licznik "w biały dzień".
-
E46 320i Wrocław WBAEN11040PB05269
bary_kent odpowiedział(a) na LucJjan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co sprzedawca pokazała całkiem fajny egzemplarz. Mnie trochę dziwi: "Przez te 2 lata auto było zawsze dopieszczone" w zestawieniu z "Auto na oponach wielosezonowych!" brzmi słabo wręcz "budżetowo". Antena na lotce to od czego?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dobre zimówki i jeździsz bez problemów. Też mam automat.
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY59612
bary_kent odpowiedział(a) na Dziubasek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDray - użytkownik forum, odpłatnie sprawdza historię serwisową BMW po VIN. Może wiedzieć więcej niż ASO.
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY59612
bary_kent odpowiedział(a) na Dziubasek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen diesel, w oryginale, ma 150-200 tysięcy przebiegu więcej.
-
BMW w trasy - e46 330xi touring czy bmw x5 e53 4,4i
Wsiądziesz zakochasz się, a po tygodniu będzie przeklinał furę. Mając 30 tysia stać cię na doskonałe e46 (w cenie przegląd/serwis, ubezpieczenie, assistance - weź najlepszą opcję lub ADAC), nie kupisz za to porządnej X5 ani tym bardziej e60. Inaczej, kupisz ale złom.
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY59612
bary_kent odpowiedział(a) na Dziubasek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzez kogo ma być udokumentowany? Piszesz do Draya i wiesz jaki stan auta jest naprawdę. Poza tym niemiecki diesel, 180 tyś przelotu, opis, cena i zdjęcia... :duh: :norty:
-
BMW w trasy - e46 330xi touring czy bmw x5 e53 4,4i
Tym bardziej e53. Mając na furę 30 tyś dodatkowe 5-6 tyś. nie robi wielkiej różnicy (a za tyle można kupić 5), tym bardziej że kolega zarabia w euro.
-
BMW w trasy - e46 330xi touring czy bmw x5 e53 4,4i
E46 i 4 osoby w długie trasy? Zapomnij. To jest za małe auto na takie podróże. Proponuje rozejrzeć się za e60 - sam właśnie szukam egzemplarza dla siebie - ponieważ podczas długich podróży (1, 2 w roku) mało wygodnie się jeździ we 3 osoby + bagaże. Spalanie uzależnione od "nogi". Moje auto (kombi) spala na autostradzie (tempomat, automat, klimatyzacja 325i) ok. 12 lpg/100 km - prędkość 140-150 km/h. W mieście zdecydowanie więcej 16-20 lpg/100 km . Drogi krajowe ok 13,5 lpg /100 km. Jeździłem do pracy w DE e90 kombi w 3 osoby i było tragicznie. O X5 mogę powiedzieć jedynie tyle, że wygodniej w trasie jeździ się czymś "bliżej gleby" niż SUVem. Poza tym bagażnik w e60 będzie większy niż w e53.
-
Dziwny problem z pdc e46
Prześledź wątki odnośnie PDC. Zamienniki to główny powód złej pracy czujników.
-
Dziwny problem z pdc e46
I w tym cały problem. Wymień na oryginał i będzie po sprawie.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Na pewno piszemy rozdzielnie.
-
E91 320d WBAVU31030KY22478 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejny przykład, że diesle w DE kręcą kilometry, a przebiegi rzędu 35 tyś+ są czymś normalnym przy napędzie w gnoju. Sprzedawca chyba specjalizuje się w BMW, kojarzę opis aukcji i miejsce do zdjęć. Interesowałem się nawet jednym egzemplarzem e46, ale oczywiście zdjęcia i opis nijak się miały do rzeczywistości.
-
e46 Mpak Boleslawiec WBAED91070FM74311
bary_kent odpowiedział(a) na Xpload temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mad2: :duh:
-
E90 wbava71080kr37027
bary_kent odpowiedział(a) na Taro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻartujesz czy poważnie jesteś tym czymś zainteresowany?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zaczynasz mądrze gadać. Nie powiedziałem, że kupno w podanym budżecie jest niemożliwe, a jedynie że ciężko znaleźć coś porządnego. Jeżeli trafi się coś godnego uwagi w podanej cenie to szybko znika. Dużo jest egzemplarzy po kolizyjnych, powypadkowych i ujeżdżanych przez młodych-gniewnych. Stąd większość to ulepy - jest stosunkowo tani, a beemkom można jeszcze spalić gumę pod diskiem. Bieda i rozpacz. Szukaj auta w DE, odpuść ruskich turków i polaków i powinieneś coś znaleźć. W Berlinie sprzedaje jakiś polak: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-320i-aus-3-hand-leder-klima-tuev-4-18-/496065539-216-3407 ale to jakaś firma.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Znaczy, że jesteś łatwym kąskiem do wyd.mania. Skoro w tej kasie nie ma tego typu aut to jakiś jest tego powód, tak? Uświadom sobie, że nie stać ciebie na ten typ e46. I albo dozbieraj kasy albo zmień obiekt zainteresowań. Za 20 tyś. kupisz fajne R4. Jeżeli sprzedawca jest nieuczciwy w kwestii przebiegu to dlaczego ma mówić prawdę o całej reszcie? Powtarzam po raz kolejny. Dopóki są kupcy tacy jak ty dopóty handlarze będą kręcić liczniki.
-
BMW E46 SedaN WBAAY71090FZ61579
bary_kent odpowiedział(a) na Palec11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotele z anglika.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W skrócie powiem: głupi jesteś.
-
BMW E91 WBAVU51090A113619
bary_kent odpowiedział(a) na MarKa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZastanawiające jest jedynie 180 tyś przelotu w dieslu.
-
BMW E46 WBAEV11070CH54958
bary_kent odpowiedział(a) na Death4all temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBieda wersja. Zdjęcia typowo handlarskie - niewiele pokazujące. Przedni zderzak dziwnie "wciśnięty" względem reszty auta. Auto nie prezentuje się najlepiej. Do tego śmieszny opis rozmijający się z prawdą. Jeżeli sprzedawca tak bardzo ubrudził środek i dopiero teraz, po 5 latach pierze fotele, to zastanawia mnie jak dbał o resztę. Poza tym fura ze Szwajcarii więc na pewno coś jej dolegało. Przebieg najprawdopodobniej nieprawdziwy.