Treść opublikowana przez bary_kent
-
BMW Seria 3 E46 325i 2001 WBAAV31000FX01881
bary_kent odpowiedział(a) na damianmatrix1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękną laurkę sobie wystawiłeś. Nic dodać nic ująć. No może tylko tyle, że szukasz jeszcze bardziej naiwnego od siebie.
-
BMW Seria 3 E46 325i 2001 WBAAV31000FX01881
bary_kent odpowiedział(a) na damianmatrix1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDługo jesteś właścicielem tego auta, że zapewniasz o oryginalności przebiegu? Ponad 20 tyś (doliczając opłaty) za przedliftowe 325i... Musiałby być to rodzynek, a i tak będzie ciężko znaleźć wariata...
-
E60 525iA touring VIN: WBANG51000B395098
bary_kent odpowiedział(a) na VinCent318iS temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam jestem ciekaw z ilu puzzli jest poskładany.
-
Paruje w czasie deszczu
Wiem jak działa klimatyzacja i jakie spełnia funkcje. "Dziwne" dotyczyło czegoś innego - wyrwałeś to z kontekstu. Ja nie twierdzę, że takiego czujnika nie ma. Ale klima również, obniża wilgotność powietrza, a osuszone powietrze zapobieganie zaparowaniu szyb. Czujnik o którym wspominasz odpowiedzialny jest jedynie za to ile i jakiego powietrza ma układ "wydmuchać" na przednią szybę. Sam z siebie nie spowoduje, że powietrze będzie mniej wilgotne.
-
Gdzie założyc nowe opony na przód czy na tył ?
Czytaj ze zrozumieniem: Wyższa półka dotyczy OPON.
-
Paruje w czasie deszczu
Dziwne. W hondzie miałem manualną klimę i jakoś w czasie deszczu, na parowanie, zawsze pomagało włączenie klimatyzacji.
-
BMW E46 330d, VIN: WBAED91010FM76488
bary_kent odpowiedział(a) na 3MBit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPosiadałem 320D z 2003 z DPFem.
-
Paruje w czasie deszczu
Kolego skąd czerpiesz tą wiedzę?
-
Gdzie założyc nowe opony na przód czy na tył ?
Co ty gadasz. Skoro nie stać cię na 4 opony, to zastanów się czy stać ciebie na auto. Nie masz kasy nei kupuj z najwyższej półki, a jakieś średniaki czy nawet dolną półką ale 4.
-
BMW E46 - WBAAL31020AY20793
bary_kent odpowiedział(a) na evergreenowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapewne VIN "pożyczony". "Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl Art. 66. § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
-
Amerykaniec E53 5UXFA53543LV98137, warto?
bary_kent odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak. Gdybyś przeczytał cały watek - i moje posty - zauważyłbyś, że pisałem o dolarze który w 2008 roku kosztował ok. 2 zł. W późniejszych latach już blisko 3 zł (czerwiec 2006 r. ok 3,11 zł., czerwiec 2007 r., również ok. 2,93 zł - wg. średniego kursu NBP, za money.pl) Znam ludzi ściągających drogie fury z USA - zdecydowanie często bywa to ściągnięty śmietnik. Musi to chłopakom się opłacać. Zobacz w którym roku auto ściągano.
-
[E46 3.0i] Czy mogło dojść do przegrzania silnika ?
Ja bym nie jeździł jeżeli układ nie jest pełen. Na szczęście jest zimno i te kilka km powinieneś dojechać. Możesz wlać płyn i dopóki nie zagrzeje się - tym samym jego gęstość zmieni się - nie zacznie wyciekać, powinieneś przejechać kilka km. Chyba, że korki i powolne długie ruszanie, to bym odpuścił. Układ chłodzenia w e46 jest słabo wymyślony. Duża szansa że masz pęknięty zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego.
-
Gdzie założyc nowe opony na przód czy na tył ?
Polemizowałbym. Pomijam fakt, że powinny być zmieniane 4. Łysy przód spowoduje że wylądujesz w rowie.
-
[E46 3.0i] Czy mogło dojść do przegrzania silnika ?
Wlanie płynu nic nie da ponieważ gdzieś masz wyciek.
-
[E46 3.0i] Czy mogło dojść do przegrzania silnika ?
Kolego 2 różne sprawy. Masz 5,5 km do pracy i silnik benzynowy w tym czasie nie nagrzewa ci się? Jeżeli w układzie będzie za mało płynu to kontrolki nie wskażą tobie, że temperatura jest za wysoka. Wyczuwasz smród pod maską? Przede wszystkim sprawdź szczelność układu.
-
BMW E46 - WBAAL31020AY20793
bary_kent odpowiedział(a) na evergreenowy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego ubogie wyposażenie i duża szansa, że przebieg jest po korekcie: zniszczony fotel kierowcy, brak dokładnych zdjęć koła kierownicy, a na dodatek kierownica i gała zmiany biegów obszyta na nowo. Jedyny "+" to "kubeczki". Poza tym bida. Odpuść.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ty te głupoty tak na serio wypisujesz czy coś ci się pomyliło?
-
Paruje w czasie deszczu
Błąd. Nie masz racji.
-
Bmw e46 2.0 r6 WBABM11080JK04053
bary_kent odpowiedział(a) na Zimny__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli masz daleko odpuść. Ulep z 1999 r. - oczywiście w ogłoszeniu 2000 r. koleś sprzedaje go już blisko rok.
-
Paruje w czasie deszczu
Nowy filtr nie spowoduje, że parowanie zniknie. Jedynie włączona klima rozwiąże problem.
-
X3 z niemiec WBAPB51060WD37693
bary_kent odpowiedział(a) na Intruz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena bardzo atrakcyjna. Tylko na prawdziwa? Auto sprzedaje komis. Komis o słabej średniej ocen. Koło kierownicy dziwnie porysowane. Sprawdź historię u Draya, policz transport i naprawę i podejmij decyzję. Zewnętrznie i wewnętrznie bardzo atrakcyjnie.
-
E46 320i Sedan 2001 BLACK SAPPHIRE - początek
Witaj w klubie. :) Powodzenia i obyś nie stracił zapału!
-
320i automat 2002 problem z odpaleniem
Jeżeli akumulator jest uszkodzony, to na kable też się go nie odpali. Uszkodzony akumulator podczas próby rozruchu "gubi" sporą część napięcia.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Opłaca. Dziś sprzedałem e46 które przyjechało trochę ponad 2 tyg temu. Nie jestem handlarzem. Pojechałem po e60 dla siebie, a wróciłem z e46 na sprzedaż. Poliftowe 320d poszło za 14 tyś. Bardzo ładne, zadbane w jasnych skórach, w jednych rękach od 11 lat, z pełnym serwisem do końca. Przebieg blisko 340 tyś. Za darmo nie oddałem tego auta więc zastanów się czy warto jeździć do DE.
-
320i automat 2002 problem z odpaleniem
Cykanie czyli chcesz zakręcić rozrusznikiem ale nic już się nie dzieje i tylko słychać cykanie? Jeżeli tak to rozładowałeś akumulator. Ewentualnie padł.