Skocz do zawartości

bary_kent

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bary_kent

  1. Podaj VIN auta i umieść w odpowiednim dziale, żeby przestrzec innych chętnych.
  2. W podanym przez ciebie budżecie ciężko będzie znaleźć zadbane R6 - wręcz jest to nierealne.
  3. Ogłoszenie wisi już bardzo długo. Rozmawiałem z obecnym właścicielem chyba w czerwcu i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Kupił od handlarza - co już mnie odpycha - i cały czas coś z tym autem się dzieje. Wtedy też, nic nie wspominał o remoncie. Odpuściłem ponieważ zastanawiające jest, że kupił niedawno, zrobił serwis i sprzedaje. Wszystko wskazuje, że z furą coś się dzieje.
  4. To teraz napisz do Draya i dowiesz się jaki prawdziwy przebieg ma to auto.
  5. Spoko, spoko. Nowy nabywca będzie cieszył się z zakupu.
  6. Przeszukaj forum, tysiące razy to wałkowano.
  7. Skręcona padaka. "Cena zawiera opłaty celno-skarbowe" 14900 zł za R6 325i :mad2: :mrgreen: :duh: :nienie:
  8. Nie zarejestrujesz auta tymczasowo jeżeli m.in. nie zapłacisz akcyzy. Więcej szczegółówZ tego typu autami jest ten problem, że one nigdzie nie są zarejestrowane i dlatego legalnie nie mogą poruszać się po drogach publicznych.
  9. :search:
  10. Ja trochę z innej beczki. Jesteś pewien że chcesz "trójkę"? E90 to malutkie auto...
  11. Powodów braku przerejestrowania może być kilka jak nie kilkaset, np: brak zniżek na OC albo jeszcze długo ważne OC - poprzedniego właściciela, sprzedawca może mieć komornika na karku, mandaty, alimenty albo cokolwiek innego. Może też być gangsterem albo księdzem który kryje się ze swoim "majątkiem".
  12. bary_kent odpowiedział(a) na Djroben temat w E63, E64
    Może ktoś "zreperował" grzanie stołków :)
  13. 140 tyś to auto miało blisko 10 lat temu - to żaden argument. Nie twierdzę, że ty cofnąłeś licznik, ale zapisana historia serwisowa idealnie wpisuje się w możliwość korekty. To co miałeś na umowie to też żaden argument i do tego niepotrzebnie się ekscytujesz.
  14. bary_kent odpowiedział(a) na pavcio temat w E46
    Jeżeli dobrze zrozumiałem chciałeś dołożyć sama roletę? W miejsce skąd wyjąłeś telefon? :nienie: tak się nie uda.
  15. Po co? Napalonemu kupcowi takie informacje są zbędne.
  16. Gadasz tak jakbyś to ty cofnął. Sorry - nie wierzę w intensywne użytkowanie auta przez pierwsze 2 lata, a potem "wakacje". Często bywam w DE i wiem jak tam użytkuje się diesle. Tym bardziej 3 litrowe małe autka. Historia serwisowa fury nie jest bogata dlatego z dużym prawdopodobieństwem licznik został cofnięty. Nie twierdzę, że to ty cofnąłeś szafę ale również tego nie wykluczam. Twoje ostatnie zdanie mocno sugeruje, że wiedziałeś o korekcie licznika.
  17. Biorąc od turasa lub ruska z placu najczęściej jest jeden klucz. Zdjęcia tak zrobione żeby fotela kierowcy i pokręteł świateł nie pokazać. Bieda wersja, sprawdź czy podłużnice całe czy coś było robione. Sprawdź zgodność z VIN, ale szału nie ma. Jeżeli auto od "niemieckiego" handlarza to licznik na pewno skręcony. Jeżeli będziesz oglądał spójrz na zawór EGR czy nie jest zaślepiony. Zdejmując wężyk i zaślepiając go samochód nie kopci.
  18. bary_kent odpowiedział(a) na pavcio temat w E46
    Ponieważ nie mam popielniczki z gniazdem zapalniczki - w tym miejscu jest nawigacja - ani dodatkowych gniazd za tunelem z podłokietnikiem, zmuszony byłem coś wykombinować. Za kilka zł kupiłem gniazdo zapalniczki, które występuje w bagażniku i zamontowałem w drugiej przegródce korytka - pod podłokietnikiem. Idealnie pasuje tam ładowarka USB z 2 wejściami, mieści się smartfon i nie widać go. Prąd miałem ze starego gniazda zapalniczki - odrobinę je przedłużyłem.
  19. bary_kent odpowiedział(a) na pavcio temat w E46
    W mniejszej przegródce - tej pod podłokietnikiem założyłem gniazdo zapalniczki.
  20. 10 lat temu stan licznika 140 tyś, a 10 lat później 238 tyś w 3.0 D?? :nienie: W 2 lata fura robiła po 70 tyś, a potem Hans jedynie do kościoła. :mad2: :norty: :mrgreen: Ktoś tu (s)kręcił.
  21. bary_kent odpowiedział(a) na pavcio temat w E46
    Nie musisz wyciągać całego tunelu, a jedynie element z telefonem. RealOEM U siebie miałem tak samo - wywaliłem telefon i włożyłem "korytko". Cena uchwytu na kubki w żaden sposób nie jest adekwatna do jego właściwości - ponad 200 zł za coś co kosztuje w produkcji kilkanaście centów i w żaden sposób nie wpływa na komfort czy bezpieczeństwo jest zdzierstwem.
  22. Może oddzielny dział gdzie będą lądować zdjęcia i korekty VIN?
  23. Damian540i ty serio chcesz sam założyć instalację? Nie będziesz jej legalizował?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.