Treść opublikowana przez bary_kent
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Podaj VIN auta i umieść w odpowiednim dziale, żeby przestrzec innych chętnych.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W podanym przez ciebie budżecie ciężko będzie znaleźć zadbane R6 - wręcz jest to nierealne.
-
BMW E90 2.0d WBAVC31055KT72066
bary_kent odpowiedział(a) na dlukasz46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże.
-
E61 525iA lpg Sosnowiec WBANG51060b394845
bary_kent odpowiedział(a) na Barman1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłoszenie wisi już bardzo długo. Rozmawiałem z obecnym właścicielem chyba w czerwcu i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Kupił od handlarza - co już mnie odpycha - i cały czas coś z tym autem się dzieje. Wtedy też, nic nie wspominał o remoncie. Odpuściłem ponieważ zastanawiające jest, że kupił niedawno, zrobił serwis i sprzedaje. Wszystko wskazuje, że z furą coś się dzieje.
-
BMW E90 2.0d WBAVC31055KT72066
bary_kent odpowiedział(a) na dlukasz46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo teraz napisz do Draya i dowiesz się jaki prawdziwy przebieg ma to auto.
-
E60 530i WBANE71010CF80338 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpoko, spoko. Nowy nabywca będzie cieszył się z zakupu.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przeszukaj forum, tysiące razy to wałkowano.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Skręcona padaka. "Cena zawiera opłaty celno-skarbowe" 14900 zł za R6 325i :mad2: :mrgreen: :duh: :nienie:
-
BMW E60 525i WBANE51060B965370
bary_kent odpowiedział(a) na dlukasz46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRacja.
-
BMW E60 525i WBANE51060B965370
bary_kent odpowiedział(a) na dlukasz46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zarejestrujesz auta tymczasowo jeżeli m.in. nie zapłacisz akcyzy. Więcej szczegółówZ tego typu autami jest ten problem, że one nigdzie nie są zarejestrowane i dlatego legalnie nie mogą poruszać się po drogach publicznych.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
:search:
-
E90 320d - WBAVB11065KT58412
bary_kent odpowiedział(a) na kukoviak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa trochę z innej beczki. Jesteś pewien że chcesz "trójkę"? E90 to malutkie auto...
-
cabrio e 46 WBABR31020JP19403
bary_kent odpowiedział(a) na beesiakbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowodów braku przerejestrowania może być kilka jak nie kilkaset, np: brak zniżek na OC albo jeszcze długo ważne OC - poprzedniego właściciela, sprzedawca może mieć komornika na karku, mandaty, alimenty albo cokolwiek innego. Może też być gangsterem albo księdzem który kryje się ze swoim "majątkiem".
-
Dziwny przycisk 0-1
Może ktoś "zreperował" grzanie stołków :)
-
BMW X3 od Forumowicza WBAPB51020WB01056
bary_kent odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż140 tyś to auto miało blisko 10 lat temu - to żaden argument. Nie twierdzę, że ty cofnąłeś licznik, ale zapisana historia serwisowa idealnie wpisuje się w możliwość korekty. To co miałeś na umowie to też żaden argument i do tego niepotrzebnie się ekscytujesz.
-
Tunel środkowy - zmiany
Jeżeli dobrze zrozumiałem chciałeś dołożyć sama roletę? W miejsce skąd wyjąłeś telefon? :nienie: tak się nie uda.
-
BMW 3 E46 325Ci WBABN31070JW05313
bary_kent odpowiedział(a) na Amades temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co? Napalonemu kupcowi takie informacje są zbędne.
-
BMW X3 od Forumowicza WBAPB51020WB01056
bary_kent odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGadasz tak jakbyś to ty cofnął. Sorry - nie wierzę w intensywne użytkowanie auta przez pierwsze 2 lata, a potem "wakacje". Często bywam w DE i wiem jak tam użytkuje się diesle. Tym bardziej 3 litrowe małe autka. Historia serwisowa fury nie jest bogata dlatego z dużym prawdopodobieństwem licznik został cofnięty. Nie twierdzę, że to ty cofnąłeś szafę ale również tego nie wykluczam. Twoje ostatnie zdanie mocno sugeruje, że wiedziałeś o korekcie licznika.
-
BMW E46 2002r. Kraków WBAAS71000FY06355
bary_kent odpowiedział(a) na przemopl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiorąc od turasa lub ruska z placu najczęściej jest jeden klucz. Zdjęcia tak zrobione żeby fotela kierowcy i pokręteł świateł nie pokazać. Bieda wersja, sprawdź czy podłużnice całe czy coś było robione. Sprawdź zgodność z VIN, ale szału nie ma. Jeżeli auto od "niemieckiego" handlarza to licznik na pewno skręcony. Jeżeli będziesz oglądał spójrz na zawór EGR czy nie jest zaślepiony. Zdejmując wężyk i zaślepiając go samochód nie kopci.
-
Tunel środkowy - zmiany
Ponieważ nie mam popielniczki z gniazdem zapalniczki - w tym miejscu jest nawigacja - ani dodatkowych gniazd za tunelem z podłokietnikiem, zmuszony byłem coś wykombinować. Za kilka zł kupiłem gniazdo zapalniczki, które występuje w bagażniku i zamontowałem w drugiej przegródce korytka - pod podłokietnikiem. Idealnie pasuje tam ładowarka USB z 2 wejściami, mieści się smartfon i nie widać go. Prąd miałem ze starego gniazda zapalniczki - odrobinę je przedłużyłem.
-
Tunel środkowy - zmiany
W mniejszej przegródce - tej pod podłokietnikiem założyłem gniazdo zapalniczki.
-
BMW X3 od Forumowicza WBAPB51020WB01056
bary_kent odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż10 lat temu stan licznika 140 tyś, a 10 lat później 238 tyś w 3.0 D?? :nienie: W 2 lata fura robiła po 70 tyś, a potem Hans jedynie do kościoła. :mad2: :norty: :mrgreen: Ktoś tu (s)kręcił.
-
Tunel środkowy - zmiany
Nie musisz wyciągać całego tunelu, a jedynie element z telefonem. RealOEM U siebie miałem tak samo - wywaliłem telefon i włożyłem "korytko". Cena uchwytu na kubki w żaden sposób nie jest adekwatna do jego właściwości - ponad 200 zł za coś co kosztuje w produkcji kilkanaście centów i w żaden sposób nie wpływa na komfort czy bezpieczeństwo jest zdzierstwem.
-
E60 vin WBANA51080B031299 Korekta
bary_kent odpowiedział(a) na Tomek1983asd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże oddzielny dział gdzie będą lądować zdjęcia i korekty VIN?
-
Witam zakładamy gaz bmw e39 540i
Damian540i ty serio chcesz sam założyć instalację? Nie będziesz jej legalizował?