Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. Nurek odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    pomysł dobry, gorzej z wykonaniem ;)
  2. Do fotek jest dział Galeria.... a że Moderator serii 1 pozwolił na takie odstępstwo od regulaminu to już jego sprawa ;) Klagosz- wyluzuj, po prostu się zdziwiłem że tamtędy pojechałeś choć potem spojrzałem na google maps i faktycznie taka trasa jest najkrótsza :cool2:
  3. Spalanie normalne jak na te prędkości. Do Francji przez Słowację? 2000 km w 27 godzin? Trochę Ci to zajęło.... ale szacun że wytrzymałeś :cool2: .... choć czy ryzyko zaśnięcia było tego warte? Ja bym oddał kierownicę na 2-3 godz. innemu.
  4. Zamiast wklejać cały tekst wystarczyło podać linki do powyższych informacji, będących marketingowym bełkotem.... :duh:
  5. Nurek odpowiedział(a) na Axegorrr temat w Felgi i opony
    225/45/17 latem 205/50/17 zimą i wtedy mało czuć koleiny... ale brakuje trakcji :mrgreen:
  6. Nurek odpowiedział(a) na Axegorrr temat w Felgi i opony
    Rób jak chcesz, ja jestem przeciwnikiem wszelakich dystansów itp przeróbek....
  7. Nurek odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Jak dla mnie to przesada, to kosztuje ok 1200 pln.... Od 6 lat co roku jeżdżę BMW w Alpy i jeszcze ani razu nie musiałem zakładać łańcuchów. Dobry patent dla tych co mieszkają w takich rejonach gdzie często się zakłada łańcuszki...
  8. Nurek odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Chodzi Ci pewnie o Pewag Spikes Spyder
  9. Nurek odpowiedział(a) na cooler21 temat w Felgi i opony
    Dla przednionapędówek na pewno fajny patent, w RWD trudniej manipuluje się przy tych łańcuchach gdyż wkładasz ręce w nadkole. I oczywiście zawsze pojawia się pytanie czy w krajach alpejskich będzie to uznane za łańcuchy wg ich przepisów.
  10. Nurek odpowiedział(a) na Axegorrr temat w Felgi i opony
    Dystans nic nie zmieni, pływasz w koleinach bo masz szerokie kapcie..... Coś za coś ;)
  11. Nurek odpowiedział(a) na hubert1975 temat w X6 (E71, E72)
    Moim zdaniem te pierwsze są do samochodów osobowych, te drugie do terenówek/SUVów, ja zaliczam X6 do tych drugich :mrgreen: .....
  12. Nurek odpowiedział(a) na zetti temat w F10, F11
    A co to są ciężkie warunki wg Ciebie? -10 na zewnątrz? śnieg na ulicach? wiatr wieje? Na pewno w na polnej nieodśnieżonej drodze daleko nie zajedziesz F10. A o jeżdżeniu tylnonapędówką w okresie zimowym jest już wątek i tam sobie poczytaj, nie różni się to niczym od każdego w miarę nowoczesnego BMW....
  13. Nurek odpowiedział(a) na dan10 temat w E60, E61
    Dan10 chce wiedzieć czy zakup 530dA z rocznka 2008-2010 to dobry wybór;) I uzyska informację że dobry o ile samochód był zadbany a on sam dokona jego dokładnego sprawdzenia..... Kolejny wątek który raczej donikąd nie dotrze, no może jeszcze zahaczyć o kwestie spalania ;)
  14. Nurek odpowiedział(a) na darthvader temat w X5 (E70)
    Przecież to napisałem.... rabat taki jaka utrata wartości auta i to dla samochodu skonfigurowanego pod Ciebie a nie ze stocku ;)
  15. Nurek odpowiedział(a) na maiczak temat w E46
    Święta idą, wyluzujcie! Radziu z Mławy wpakowałeś się z benzyną do wątku o dieslu więc się nie dziw że palermos zwraca Ci uwagę, choć tak naprawdę to jest zadanie Moderatorów ;) EOT.
  16. Nurek odpowiedział(a) na darthvader temat w X5 (E70)
    11% mniej niż cena fakturowa za używany uszkodzony samochód to nie jest moim zdaniem zła cena. Problem w tym że powinni go naprawić a nie odkupować :nienie: No i rabat na kolejne auto powinien być zbliżony do tego co straciłeś na odkupie. Tak czy owak trudna sprawa, masz wyjątkowego pecha albo BMW już schodzi na psy z jakością (vide wątek o problemach z F10) i nie warto pakować takiej kasy w nowe auta. :duh:
  17. Do takich porad jest właściwe miejsce na forum i tam to przenoszę. Nie róbcie bałaganu..... :nienie:
  18. Panowie! Co to za off topy tu się porobiły??? Gierki, sylwestry, fajne autka???? A potem będzie biadolenie że nie można niczego znaleźć! ZAMYKAM! I jeszcze jeden taki wątek znajdę to polecą kary! :twisted:
  19. Wyciągnąłeś trupa z szafy...... :duh:
  20. Większość potrzebnych Tobie informacji znajdziesz w dziale serii 3, więc po co zakładasz nowy post zamiast poszukać? ZAMYKAM
  21. viewtopic.php?f=19&t=127871&start=1065
  22. Nie kupuj łańcuchów o wzorze drabinkowym, tylko rombowy albo trapezowy czy jak on tam się nazywają. Oczko 9 mm albo 12mm, nie wiem jaki masz zawias w aucie. Nie pałuj gazem na maksa na łańcuchach, nie miel kołami bez końca, bo je zerwiesz. W domu przed wyjazdem przećwicz "na sucho" założenie i zdjęcie. Jeśli samochód nie pójdzie na łańcuchach pod ten podjazd to nie ma co się kopać z koniem ;)
  23. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Wskazania z kompa, reset tuż przed startem na próbę więc pomijam wysokie spalanie na kompie przeliczone z postoju....
  24. Nurek odpowiedział(a) na typhoon.lsg temat w E60, E61
    Jazda na sekwencji może pomóc, ruszaj z 2ki, mały gaz- szukaj takie wychylenia pedału że przyspieszasz a lampki od DTC/DSC nie mrugają, szybkie zmiany biegów. Systemy pracują na tyle dobrze, że nie powinny pozwolić auta na zbytnie zamiatanie tyłem. A godzina-dwie jazdy z instruktorem pozwoli Ci lepiej wyczuć auto.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.