Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. Nurek odpowiedział(a) na DarekP temat w F10, F11
    Ciiii... bo wykraczesz
  2. Klagosz to perfekcjonista, chce zacząć z wysokiego C w dziale Galeria ;)
  3. Jak Ci się korzysta z Automapy z tak nisko zamontowanym wyświetlaczem? Trochę musisz oderwać wzrok od drogi....
  4. Rufio- czy przy otwartym dachu przy prędkościach powiedzmy miejskich czujesz zapach diesla? Chyba się powtórzę- super autko, w Kielcach fajnie się prezentowało, tylko te listwy :nienie: :mrgreen:
  5. Nurek odpowiedział(a) na KoKoS temat w Galeria - nasze samochody
    Kokos- jak dla mnie srebrno-chromowy zestaw :cool2: :cool2: :cool2: Czarne felgi do białego nadwozia :cool2:
  6. W ten weekend jest pojeżdżawka z Wroblem w Ułężu. Szczegóły w dziale sportowym....
  7. Nurek odpowiedział(a) na drpop3 temat w X3 (F25)
    U każdego ubezpieczyciela pytaj się o gwarantowaną sumę ubezpieczenia (GSU). W Warcie kilka lat temu bylo to dostępne w pakiecie dla aut do bodajże 4 czy 5 lat.
  8. Nurek odpowiedział(a) na aresag temat w E46
    ok, dzięki za wyjaśnienia.
  9. Fajne felgi... Jako zwolennik oryginału- nie te przednie kierunki i radio ;-)
  10. Nurek odpowiedział(a) na aresag temat w E46
    Comret- odblokuj ukryte funkcje i wtedy sprawdź temperaturę ;) U mnie też strzałka stoi pionowo a temp to ok 75 st....
  11. Skoro to jest galeria to może wrzuciłbyś jakieś fotki nadwozia czy wnętrza :?: :P
  12. A nie mylicie tego z działaniem DSC które przyhamowuje koło, ujmuje gazu żeby ślizgajace się koło odzyskało przyczepność? Dopiero w E90 jest DTC, czyli taka niby-szpera.
  13. W rajdach auta mają kolcowane opony, więc nie porównuj tego z autami cywilnymi. Do worka wchodzą max 4 pary (bo i po co więcej skoro zajmują 5. miejsce w aucie :D ) Worek ma pas którym możesz go ścisnąć (w E46, w E90 podobno jest pas z klamrą do przypięcia). Worek umożliwia jazdę z nieco większymi prędkościami niż to co zalecają producenci boxów i jest ekonomiczniej. Samochód się nie pobrudzi. W E46 moje stare gigantki 188 cm sięgały od klapy do mniej więcej oparcia przednich foteli, więc myślę że współczesne carvingi nie ograniczą komfortu kierowcy.
  14. Nurek odpowiedział(a) na wiemarcel temat w E90, E91, E92, E93
    Zamykam... Jak już niektórzy zauważyli, na forum są co najmniej 2 tematy o DPFie, więc zakładanie kolejnego jedynie zaśmieci wyszukiwarkę dla tych kolejnych poszukiwaczy.... :nienie:
  15. Nurek odpowiedział(a) na eXiDe temat w X3 (F25)
    A ile spuścił Ci dealer w porównaniu z ceną katalogową?
  16. Nurek odpowiedział(a) na KoKoS temat w Galeria - nasze samochody
    Posprzątałem trochę w tym wątku.... Ania i Karol- umówcie się na kawkę w KRK i tam sobie pogadajcie o gramatyce a nie robicie oborę w wątku Kokosa :duh:
  17. Nurek odpowiedział(a) na Woland temat w E90, E91, E92, E93
    Panowie! Nie róbcie śmietnika z działu serii 3 tylko dlatego że link/zdjęcie/filmik dotyczy E9x....... To forum ma służyć wymianie informacji, porad i pomocy przy rozwiązywaniu problemów z posiadanymi autami. Dlatego też zamknąłem wątek o rozbitych E9x i ten temat też.....
  18. Nurek odpowiedział(a) na aresag temat w E46
    Kreska w pionie stoi u mnie już przy 75 st na teście 7.0 A mechanik powiedział że termostat w porządku i nie wymienił na nowy. To co teraz mam sprawdzić? :duh: EGR nie mam.
  19. Nurek odpowiedział(a) na insane temat w X3 (F25)
    Insane, auto dostajesz na tablicach eksportowych? Rozumiem że kupujesz na firmę, czy masz EuroNIP?
  20. Nurek odpowiedział(a) na insane temat w X3 (F25)
    Insane, pytałeś o to Anglika czy w polskim ASO? Dopytuję się, gdyż będąc na dniach otwarty BMW Premium Selection dowiedziałem się, że PS dla auta kupionego w Niemczech nie obowiązuje w Polsce (gwarancja PS jest wydawana przez konkretnego dealera a nie centrale BMW)... Choć nie wykluczam że Polacy ściemniali, żeby przejąć zamówienia na auta z PS z Niemiec .... Taka tam teoria spiskowa :mrgreen: Zastanawiam się więc czy przez analogię brytyjskie BSI jest akceptowane w Polsce?
  21. viewtopic.php?f=27&t=138876
  22. Nurek odpowiedział(a) na DarekP temat w F10, F11
    Ej, nie wywołujcie wilka z lasu :P Mirka nie było na forum od 13. stycznia i niech tak już pozostanie....
  23. Wiatrak to pewnie oznaczenie silników chłodzonych powietrzem.
  24. Do prezentowania zdjęć swojego auta jest wydzielony wątek- Galeria :!: :!: :!: Przenoszę
  25. Nurek odpowiedział(a) na crushman temat w X3 (F25)
    Myślę, 20 tys. przy dobrej negocjacji można urwać w salonie (oczywiście nie z "golasa"). A w UK to nie można negocjować cen? :mrgreen: :duh: Do ceny auta z konfiguratora trzeba doliczyć ok 900 GBP za kierę po lewej stronie, odjąć VAT 20%, dołożyć akcyzę i polski VAT. te 20 tyś to już różnica po powyższych operacjach. Rufio- ale ja porównuję ceny tych samych aut a nie F10 do F25....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.