Treść opublikowana przez Nurek
-
550i F10 0-250
Ciiii... bo wykraczesz
-
BMW E90 320d - by klagosz
Klagosz to perfekcjonista, chce zacząć z wysokiego C w dziale Galeria ;)
-
E46 320D Sedan by JARO
Jak Ci się korzysta z Automapy z tak nisko zamontowanym wyświetlaczem? Trochę musisz oderwać wzrok od drogi....
-
E93, 330d 231KM M-pakiet Le mans blue, 19", Eibach,
Rufio- czy przy otwartym dachu przy prędkościach powiedzmy miejskich czujesz zapach diesla? Chyba się powtórzę- super autko, w Kielcach fajnie się prezentowało, tylko te listwy :nienie: :mrgreen:
-
E92 & E92
Kokos- jak dla mnie srebrno-chromowy zestaw :cool2: :cool2: :cool2: Czarne felgi do białego nadwozia :cool2:
-
Rajdowanie, doskonalenie techniki jazdy na torze
W ten weekend jest pojeżdżawka z Wroblem w Ułężu. Szczegóły w dziale sportowym....
-
Zabezpieczenia
U każdego ubezpieczyciela pytaj się o gwarantowaną sumę ubezpieczenia (GSU). W Warcie kilka lat temu bylo to dostępne w pakiecie dla aut do bodajże 4 czy 5 lat.
-
330xd Ile powinno spalać paliwa ??
ok, dzięki za wyjaśnienia.
-
e46 323ci by sqoota
Fajne felgi... Jako zwolennik oryginału- nie te przednie kierunki i radio ;-)
-
330xd Ile powinno spalać paliwa ??
Comret- odblokuj ukryte funkcje i wtedy sprawdź temperaturę ;) U mnie też strzałka stoi pionowo a temp to ok 75 st....
-
e46 323ci by sqoota
Skoro to jest galeria to może wrzuciłbyś jakieś fotki nadwozia czy wnętrza :?: :P
-
3XX - Coupe 4x4. Puśćcie wodze fantazji :)
A nie mylicie tego z działaniem DSC które przyhamowuje koło, ujmuje gazu żeby ślizgajace się koło odzyskało przyczepność? Dopiero w E90 jest DTC, czyli taka niby-szpera.
-
Przewożenie snowboardu i nart e90
W rajdach auta mają kolcowane opony, więc nie porównuj tego z autami cywilnymi. Do worka wchodzą max 4 pary (bo i po co więcej skoro zajmują 5. miejsce w aucie :D ) Worek ma pas którym możesz go ścisnąć (w E46, w E90 podobno jest pas z klamrą do przypięcia). Worek umożliwia jazdę z nieco większymi prędkościami niż to co zalecają producenci boxów i jest ekonomiczniej. Samochód się nie pobrudzi. W E46 moje stare gigantki 188 cm sięgały od klapy do mniej więcej oparcia przednich foteli, więc myślę że współczesne carvingi nie ograniczą komfortu kierowcy.
-
DPF E90 320d
Zamykam... Jak już niektórzy zauważyli, na forum są co najmniej 2 tematy o DPFie, więc zakładanie kolejnego jedynie zaśmieci wyszukiwarkę dla tych kolejnych poszukiwaczy.... :nienie:
-
Zakup X3 20d
A ile spuścił Ci dealer w porównaniu z ceną katalogową?
-
E92 & E92
Posprzątałem trochę w tym wątku.... Ania i Karol- umówcie się na kawkę w KRK i tam sobie pogadajcie o gramatyce a nie robicie oborę w wątku Kokosa :duh:
-
M3 wandale
Panowie! Nie róbcie śmietnika z działu serii 3 tylko dlatego że link/zdjęcie/filmik dotyczy E9x....... To forum ma służyć wymianie informacji, porad i pomocy przy rozwiązywaniu problemów z posiadanymi autami. Dlatego też zamknąłem wątek o rozbitych E9x i ten temat też.....
-
330xd Ile powinno spalać paliwa ??
Kreska w pionie stoi u mnie już przy 75 st na teście 7.0 A mechanik powiedział że termostat w porządku i nie wymienił na nowy. To co teraz mam sprawdzić? :duh: EGR nie mam.
-
Zakup F25 w UK
Insane, auto dostajesz na tablicach eksportowych? Rozumiem że kupujesz na firmę, czy masz EuroNIP?
-
Zakup F25 w UK
Insane, pytałeś o to Anglika czy w polskim ASO? Dopytuję się, gdyż będąc na dniach otwarty BMW Premium Selection dowiedziałem się, że PS dla auta kupionego w Niemczech nie obowiązuje w Polsce (gwarancja PS jest wydawana przez konkretnego dealera a nie centrale BMW)... Choć nie wykluczam że Polacy ściemniali, żeby przejąć zamówienia na auta z PS z Niemiec .... Taka tam teoria spiskowa :mrgreen: Zastanawiam się więc czy przez analogię brytyjskie BSI jest akceptowane w Polsce?
-
forumowa naklejka
viewtopic.php?f=27&t=138876
-
550i F10 0-250
Ej, nie wywołujcie wilka z lasu :P Mirka nie było na forum od 13. stycznia i niech tak już pozostanie....
-
e92 330d - SPRZEDANA
Wiatrak to pewnie oznaczenie silników chłodzonych powietrzem.
-
Lumma CLR X530 + G-Power SKIIIRS - 700KM !!!
Do prezentowania zdjęć swojego auta jest wydzielony wątek- Galeria :!: :!: :!: Przenoszę
-
CENY F25 3.0D
Myślę, 20 tys. przy dobrej negocjacji można urwać w salonie (oczywiście nie z "golasa"). A w UK to nie można negocjować cen? :mrgreen: :duh: Do ceny auta z konfiguratora trzeba doliczyć ok 900 GBP za kierę po lewej stronie, odjąć VAT 20%, dołożyć akcyzę i polski VAT. te 20 tyś to już różnica po powyższych operacjach. Rufio- ale ja porównuję ceny tych samych aut a nie F10 do F25....