Treść opublikowana przez Nurek
-
CENY F25 3.0D
rozważcie zamówienie auta z UK, bezpośrednio a nie przez brokera. Standard w UK to skóra, i ze wszystkimi opłatami wychodzi 20 tys. zł mniej niż to samo auto w Polandii.
-
benzyna wlana w diesel
Do autora wątku- popraw temat, zrób go pasującym do sytuacji. Jak zobaczyłem go to myślałem że zaraz zamknę, dopiero opis sytuacji wyjaśnił o co kaman..... Cała ostatnia strona wypowiedzi ma mało wspólnego z tematem.... :duh:
-
E91 - 330dA Jareckitdci
Moderator wybacza ale wolałbym żebyście nie robili off topa w kierunku E30, jak chcesz mogę wydzielić posta i wrzucić go do galerii E30 i tam dobijajcie targu :mrgreen: :cool2:
-
Crash - Wypadki z udziałem BMW E9x
Panowie! Co się z Wami dzieje!?!?!?! Dział mechanicznych porad a Wy tu urządzacie sobie OT. ZAMYKAM
-
Galeria E9X...
zajmę się tym.... [EDIT] Zrobione
-
Galeria E9X...
Admin powiedział że był zarobiony, ma termin na jutro, zajmie się tym na dniach...
-
530d vs 535d awaryjność i użytkowanie
Nie wiem czy dużo wozisz gratów ze sobą, czy masz rodzinę i szukasz jednego auta do wszystkiego... jeśli 3 razy NIE to albo 320dA 17 KM (w miarę oszczędne w spalaniu, niższa masa to i na trasie będzie jechać) albo...... 130i 5-drzwiowe :8)
-
Pożegnanie z ///M
DKG jest 8-stopniowa?
-
bmw x6 40d - wrażenia z jazdy
Ja rozumiem, że przegraliśmy z Danią w ręczną ale żeby od razu wycieczki osobiste???? :D :D Ostatni raz bez ostrzeżenia! bez wycieczek na ulicę Wiejską i bez przekleństw, również tych wykropkowanych :nienie: :nienie: :nienie:
-
diesel czy benzyna - merytorycznie
Ej, miało być merytorycznie a wy już urządzacie sobie osobiste wycieczki :nienie: :twisted: :nienie:
-
Opony RSC Run Flat e9x zalety/wady
Porównanie opon 205/55/16 vs 225/45/17, bok opony zmniejszył się o ok. 11 mm. http://www.1010tires.com/TireSizeCalculator.asp?action=submit Wątku póki co nie zamykam, przecież na E9x jest wyższa kultura dyskusji ;) Bad_boy- jeszcze jeden taki offtopic a dostanie nagrodę :nienie:
-
Galeria E9X...
Jeśli pytanie było do mnie- nie zaglądam codziennie na forum to i nie jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami A tak w ogóle to malkontent z Ciebie- nie ma - źle, będzie ale nie ogłosili w Dzienniku Ustaw- też niedobrze :mrgreen: A może jeszcze zorganizować uroczystość jak w Misiu z paszportami???? :norty:
-
Galeria E9X...
Jedna porządkowa uwaga, ogólna i na przyszłość, np. do Arnolda- nie cytuj całej wypowiedzi skoro bezpośrednio pod nią odpowiadasz :?
-
Galeria E9X...
Więc krótko: inni Modzi, również z serii 3 wiedzą o temacie, dyskusja jest. Wnioski są pozytywne. Do sprawy chcemy podejśc kompleksowo, jak w E90 to także w innych seriach, żeby potem nie było narzekania "a Kazik to ma swoją galerię a ja nie :twisted: " Terminu utworzenia nie podam bo to nie JA robię zmiany tylko Admin. Kokos, Ty bodajże do niego pisałeś w sprawie galerii? JA wyraziłem swoje zdanie, poparte doświadczeniem z tego forum, a nie jakiegoś innego o mniejszej czy większej liczebności userów. PS. Modzi nie dają ostrzeżenia za PW, skoro nie wiedzą że takowe istnieją. Co ja wróżka jakaś czy co? Ostrzeżenie dostaniesz z np. przeklinanie w wątku a nie jak opowiesz kawał z kuwami na PW.
-
Galeria E9X...
Dziękuję niektórym za rzeczowe wypowiedzi. Te np. o systemie komunistycznym wyśmieję, idź się spytaj Taty jak wyglądało życie przed 1990 a potem urządzaj porównania. Widzę, że wg niektórych posiadzacze E36 czy E46 są gorsi? chcesz przemycić tutaj swoją krótkowzroczną ideologię? Twoja sprawa.... Chcecie alienować się w ramach swojej subgrupy- wasza sprawa.... Moderator MOŻE przenieść temat a MOŻE go zamknąć. Tak samo jest w każdej jednostce zajmującej się utrzymywaniem porządku. Policjant może dać mandat a może pouczyć. Z tą różnicą że mnie Admin nie rozlicza z ilości zamkniętych wątków czy udzielonych ostrzeżeń.... Was natomiast OBOWIĄZUJE regulamin, gościcie w czyimś "domu"- respektujcie zasady tutaj panujące. A za co konkretnie miałbym od razu banować Mirka47? Za to że nie pokazał fotek F10? :mrgreen: że benzyna jest lepsza od diesla? :mrgreen: że zakładanie gazu do dużej benzyny za wsiowe (czy jak to on tam to określił)? :mrgreen: Że wyraża się mniej kulturalnie od innych! :twisted: Za ostatnie dostał ostrzeżenia.... Tak jak wy je dostawaliście/dostaniecie za podobny typ wypowiedzi, dążący do zawieruchy..... skoro chcecie równouprawnienia to tu też mogę urządzić polowanie na czarownice, nikt nie jest święty, pamiętajcie o tym :mad2:
-
Galeria E9X...
Podobały mi się te dogłębne psychoanalizy mojej osobowości, szczególnie o zawiści, zazdrości, psie ogrodnika, próżności itd. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jest dział Galeria? Jest.... to ciężko zamieścić tam swoje zdjęcia? Ano widać że ciężko, bo to przecież nie jest na samej górze, wśród innych aut, gdzieś gdzie nie widać mojego wypucowanego auta, no i nikt nie skomentuje, nie połechce mojej próżności. Więc skoro robicie off-top w dziale mechanicznym to trzeba po Was posprzątać. Dzieci jak coś robią niezgodnie z ustalonym porządkiem to dostają po łapach, a dorośli to od razu uderzają w wielki dzwon że zabierają im demokratyczne prawo do wolności wypowiedzi i takie tam farmazony.... :duh: Założyliście ten wątek z propozycją, napisaliście do Admina- super :cool2: A chwilę nie możecie zaczekać na decyzję? Tak Wam spieszno? "Jutro" już nie będzie Waszych fur? Większość z Was wypowiadających się w tym wątku ma max 2 letni staż i nie pamięta jak kiedyś wyglądała Galeria, jak jedno stwierdzenie typu "jakie brzydkie felgi" robiło z wątku bagno a nie wymianę rzeczowych poglądów nt auta. I dlatego jestem osobiście przeciwny możliwości komentowania fotek w wątku. Chcesz wysłać opinię- masz do tego PW. I nie okłamujcie się, że zlejecie ciepłym moczem negatywne opinie o swoim bolidzie, szczególnie te typu "nie bo nie". Podniesiecie rzuconą rękawice żeby tylko bronić "dobrego imienia" swojej wybranki. Co do wyboru moderatorów- są to osoby które są po pierwsze członkami BMK Klub Polska, które poznamy osobiście i wiemy co sobą reprezentują a nie są zero-jedynkowym zapisem na serwerze, które wiedzą że zabawa w moderatora nie będzie trwała tylko kilka tygodni/miesięcy a potem się znudzi. I robimy to społecznie, w swoim mniej lub bardziej wolnym czasie. Tego już nie zauważacie, wystarczy że zabierze się Wam zabawkę a Wy już płaczecie. I kto tu jest dzieckiem? A teraz słucham rzeczowych argumentów w dyskusji..... Osobiste wycieczki zostaną "nagrodzone" :twisted: . PS. Mirek47 zdołał nazbierać 4 ostrzeżenia podczas krótkiego stażu na forum, nie próbujcie aspirować do jego "poziomu".
-
Galeria E9X...
A od kiedy to najpierw robicie coś po swojemu a potem pytacie o zdanie? :nienie: Spytaliście się Admina to zaczekajcie aż odpowie. Ja osobiście jestem przeciw- widziałem jak dawniej w dziale Galeria, kiedy jeszcze można było komentować, wyglądały dyskusje.... :duh: :duh: :duh: żenada.... Ale jak inni Moderatorzy serii 3 się zgodzą to będziecie mogli działać. Póki co zamykam wolną twórczość.
-
BMW E92 - ALPY - mini relacja z wyjazdu
Panowie! Post o spotach w dziale E9x już jest i proponuję tam ciągnąć takie wątki... po co OFF topić? :norty:
-
325Ci - Środki wewnątrz lamp ksenonowych-wymienne?
Przedliftowe da się, reflektor na klipsy... w poliftowych są chyba klejone.
- Test zegarów (licznika).
-
e46 225/40/18 Czy nadaje się jeszcze do jazdy?
Mam podobne uszkodzenie na jednej z zimówek i jeżdżę. Rant ma za zadanie chronić krawędż felgi i moim zdaniem nie wzmacnia konstrukcji opony.... A może się mylę :duh:
-
cisnienie,DTC i ksenon
PiterB- popraw temat proszę..... :evil:
-
Pożegnanie z ///M
Panowie, spokojnie! :nienie:
-
zakup bmw 1,8 tds
Myślę że powinieneś przejrzeć tematy w serii 3 poświęcone E36, wyrobisz sobie zdanie nt tego silnika.... ZAMYKAM bo to nie miejsce na takie pytania.
-
Naped 4x4 czy RWD? (już męczy mnie ten śnieg grr.)
No właśnie Rufio, miałeś zakładać szpere, podnosić moc programem, a teraz jednak 4x4? Ile kosztuje Quif do E93 330d?