-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, prosiłbym o rozkodowanie EZ43050 Z góry dzieki i pozdrawiam.
-
Wisko - czas na wymianę?
W e46 rowniez montowano wisko.
-
Łańcuchy śniegowe
Witam, spotkałem się z takim wynalazkiem na youtube Szczerze powiem że intresowąło by mnie kupno takiego kitu, jednak nie wiem gdzie. Czy ktoś może spotkał się z takim zestawem. Jeśli tak to gdzie i za jakie pieniążki.
-
[E38][E39] Montaż kamery cofania
Witam, chce założyć kamerkę cofania do mojej e46. Myśle że sobie z tym poradze dzieki powyzszemy opisowi. Interesuje mnie jeszcze wyprowadzenie wejscia audio i wideo do innych urządzeń które przesyłały by sygnał na AV w tunerze. Tunery mają dwa wejscia NTSC pod kamerke i PAL pod inne urządzenia czy piny z białej kost 4 5 odpowiadają za wejście sygnału audio a 6 15 za wideo? Czy podłączając pod nie np. aparat fotograficzny z wyjsciem chinch i ustawiając na tunerze tv "AV" będę mógł przeglądać zdjęcia tak jak przy podłączeniu pod stacjonarny TV? Interesyje mnie jeszcze jak najprościej zrobić wyjście na wzmacniacz poza opcją wpinania się w wyjscia głośnikowe. Gdzieś czytałem o tym że trzeba się wlutować. Mam tuner MKIII i navi z ekranem 4:3. Jaką kamere byście polecili tak do 150zł Pozdrawiam
-
328i problem z odpaleniem i niegasnącka kontrolka ASC
niekiedy brakuje masy najlepiej jednak pojechać na kompa
-
Czyszczenie chłodnicy
NIe ma co się zastanawiać. Trzeba czyścić. Brud to izolacja. Jak zakryjesz grzejnik to jak ma grzać? Opreparat to nie ma problemu nic się nie stanie. Tylko nie uważać na lakier samochodowy. Jak się popsika na lakier to wskazane jest niedopuszczać do tego aby wyschło. Chłodnice zawsze traktuję bez obaw karcherem. Prawie przy każdym myciu auta przynajmniej na wysokości na której są wloty. Brud oprucz tego że przeszkadza w intensywności wymiany ciepła chłodnicy z otoczeniem to może doprowadzić do korozji chłodnicy (żadko ale możliwe-miałem tak w golfie i znajomy w polo VW:) ) Jak jest konkretnie brudne to najlepiej zdemontować chłodnice i wtedy wyczyścić. Z doświadczenia mogę potwierdzić że można tam znaleść sporo różnych rzeczy, owadów itp.
-
E46 320ci coupe imobilizer, wyciek z chlodnicy
kup oryginalną używkę. jest tego sporo. poszukaj na allegro chłopaka z Inowrocławia ma dużo części do e46. ostatnio kupowałem u niego kilka części. chłodnice miał i to w dobrej cenie.
-
320d światła do jazdy dziennej
Witam, może jest ktoś chętny do opisania jak to zrobić w NCS krok po kroku :) Przy okazji chciałbym jeszcze wrzucić sobie ledy na postojówki ponieważ mam xenony i nie za ciekawie to wygląda jak postojówki są żółtawe, a denerwuje mnie błąd spalonych żarówek. Czy da się jakoś zmienić od samych postojówek, albo pominąć tylko diagnoze tych żarówek. Nie chce rezygnować z diagnozy pozostałych świateł. I do tego pytanko czy NCS jest tylko po niemiecku, ponieważ mam zainstalowany cały pakiet po angielsku a NCS odpala się w j.n
-
pytanie o seryjne audio w e46 cabrio
Trochę stary temat ale szumkam czego jak zmienić swoje audio bo mimo tego, że mam 4:3 navi tv zmieniarke itp to dźwięk katastrofa. Jak oni mogl wypuścić BMW z takim syfem na pokładzie. Nieporozumienie. Ma ktoś jakiś dobry pomysł żeby niedużym kosztem poprawić fabryke. Nie zależy mi na niewiadomo czym. Chce poprostu żeby czystko grało. Myśle nad wymianą głośników w drzwiach na jakieś Infinity, Hertz, JBL. Odrazu pytania; 1. Jakiej średnicy są głośniki tylne basowe? 2. Czy istnieje jakiś inny sposób na podpięcie wzmacniacza poza tym z wlutowaniem chinch w radiu i korzystaniem z wyjść głośnikowych (wysokich).
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Może mi ktoś podpowiedzieć skąd wziąć GT1_v44_programs.iso
-
e46 naglosnienie
jesli twój wzmacniacz ma wejscia wysokie to wystarczy wpiąć się do kabli idących na głośniki. elektronikiem nie jestem wiec nie wiem do konca jaki to bedzie miało wpływ. moze wypowie sie ktoś z doświadczeniem.
-
318i Czy katalizator ma wpływ na instalacje gazową
rozumiem ze opcja 1 i 2 to propozycje dwóch różnych gazowników. jeśli pierwszy może założyć koło wlewu to niech założy na tych gratach co chcesz. z opcji drugiej. nie powinien robić problemów wkońcu nasz klient nasz Pan :)
-
E46 - montaż LPG na Śląsku
drugi zaproponował elpigaz również na valtekach. Mówiłem że wolałbym na magic'ach to podsumował że jak chce to nie ma problemu lecz jeśli chodzi później o regeneracje to valteki to koszt 100zł a magic trzeba wymienic listwe i to 500zł? Stag 300+ jest wystarczający dla mojego m54 2500 192km? Wogole ile powinna kosztować taka instalacja stag 300+ scorpion st magic jet, butla w kole i wlew pod klapką? Muszę wmiarę szybko się zdecydować, już pewnie 1/8 instalacji by się zwróciła.
-
E46 - montaż LPG na Śląsku
ppatryk. szczerze powiem że super to wygląda. jestem przed założeniem instalacji do mojej e46 i powiem że chciałbym mieć tak ukrytą. zastanawiam się nad stagiem 300+ na valtekach nie wiem jeszcze jaki reduktor do tego zapiąć, gazownik zaproponował mi zalovi nie wiem czy to dobry wybór. masz może zdjęcia bez osłony tak żeby było widać wtryskiwacze. Możesz dorzucić jeszcze kilka zdjęć swojej instalacji?