Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. O ile w Polsce zamówisz z kierą po prawej stronie ;) Nie wiem też jak polscy dealerzy zapatrują się na sprzedaż aut po cenie netto żeby ułatwić formalności kupującemu....
  2. Już jest w ogóle nieopłacalne. Taka sama konfiguracja F30 wychodzi 3 tyś. więcej z UK vs PL przy kursie 5.30. Kurs równowagi to 5.19 ;)
  3. Złoty stracił w tym roku do EUR 11% więc pewnie podniosą ceny i to więcej żeby dodatkowo zabezpieczyć się przed wahaniami kursowymi. A jak podniosą to indywidualny eksport albo oferta brokerów z UK znów będzie bardziej opłacalna ;)
  4. Nurek odpowiedział(a) na rosiur temat w F10, F11
    Pozwoliłem sobie nieco tu posprzątać ;)
  5. Od takich spraw jest dzial Polecane warsztaty Zamykam
  6. a udowodnij , że tak było ... słowo przeciwko słowu ... Zawsze jest slowo przeciwko słowu ale tez jakies slady na karoserii i przez to typowe uszkodzenia dla danej wersji wydarzen.
  7. Za co autor watku dostanie 200 pln mandatu?
  8. Od prezentowania swoich aut jest subforum galeria i tam przenosze ten watek. Postaraj sie szybko dodac zdjecia do pierwszego posta.
  9. Nurek odpowiedział(a) na rosiur temat w F10, F11
    Obecnie F10 528i i F30 328i to ten sam silnik N20 245 KM. W 2010 r. 528i to był 3-litrowe R6.
  10. Na samej gorze jest watek poswiecony rozkodowywaniu VINu. Zamykam.
  11. Od razu klamstwo..... :duh: Przeciez mogli skonfigurowac pod siebie, auta trafia jako demo do salonu a po pewnym umowionym czasie "powraca" do wlasciciela. Naprawde ladny egzemplarz, wyroznia sie na plus w "masie sportowej" dominujacej w galerii :cool2: :cool2:
  12. No wiesz, to bylo ledwie 20km wiec nie uznaje sie za miarodajne zrodlo opiniotworcze :mrgreen: auto za taka kwote to chcialbym potestowac co najmniej przez weekend, zabralbym do Wrobla na rozete i zobaczyl roznice czasowe na roznych nastawach. Na pewno jeszcze raz przejade sie Fka i postaram sie dokladniej zbadac roznice. Teraz to byla raczej pierwsza fascynacja :oops:
  13. Bardzo mi sie podoba Twoja postawa :) odnosnie fotek
  14. Troche tu posprzatalem, jak nie potraficie nie reagowac na takie zacxepki to..... Moze nie zblizajcie sie do frum? :mrgreen: Co do 528i to niedawno mialem okazje przetestowac na odcinku jakis 20km vs X3 2.0d. Przy spokojnej jezdzie silnika niemal nie slychac, dopiero powyzej 4-5 tys staje sie uciazliwy, wyje. I wtedy czuc, ze to 4-cylindrowka :| Zbiera sie fajnie, automat gladko zmienia biegi. Powyzej 6 tys. nie czulem zeby ciagnal (w trybie manualnym). In minus zaskoczyl mnie halas przy 160 kmh, pochodzacy gdzies z okolic drzwi kierowcy, myslalem ze auta z ramkowymi szybami sa lepiej wygluszone. Srednie spalanie 13,2, przy czym jazda po pobocznych drogach wokol salonu w Jankach oraz szybka rundka po katowickiej do Maximusa i powrot przez 7ke. Jezdzilem w trybie komfort i sport i pod wzgledem tlumienia nie zauwazylem szczegolnych roznic. Jest w miare sztywno, ale ok :cool2: charakterystyka pasuje mi do limuzyny. Potem zrobilem tą samą trase X3. Pierwsze co- glosniej, dzwiek silnika to nie klekot, raczej cos jakby buczenie. Pomimo tego sprawia wrazenie dobrze przyspieszajacego, zapewne niutonometry robia swoje :wink: Automat dobrze sprawdza sie z tym silnikeim i nadwoziem. Na katowickiej pojechalem do ok. 140 i raczej nie bylbym w stanie tak dluzej jechac, silmik oraz szum powietrza mecza. Spalanie 11,3. Wybralbym F10, wole sedany od siedzenia na taborecie :P choc w Fce nie mozna opuscic tak nisko fotela komfortowego jakbym chcial. PS. Po zajeciu miejsca w E46 stwierdzam- ale mi ta kierownica ciezko chodzi :mrgreen: :mrgreen:
  15. viewtopic.php?p=1225275#p1225275
  16. OK, trochę czasu minęło, więc pora coś odpowiedzieć ;) Pomysł stworzenia galerii dla innych marek aut będących w posiadaniu forumowiczów nie znalazł uznania w oczach moderatorów. To jest forum BMW i takim pozostanie, niezależnie od tego co oferują inne miejsca w internecie. Tych kilka zdjęć Subaru już zostawiam. Kolejnych proszę nie wrzucać bo zareaguję ostrzeżeniami. :nienie: Klagosz- jeśli zbudujesz galerię STI w oparciu o inne forum lub jakąś inną "picassę" to wrzuć tu albo do podpisu tylko linka, skoro koledzy z E9x chcą kontynuować podziwianie Twoich zmagań z autami ;) Jednocześnie proszę o nie kontynuowanie wątków o E92/E93 330d Klagosza w formie jaką już tu można było przeczytać a usunąłem, np. "....a widziałem Twoje byłe auto na mieście..." Nic to nie wnosi do tematu. Natomiast nie będę miał nic przeciwko pytaniom o kroki poczynione przez Klagosza dzięki którym jego byłe auta mogły wyróżniać się na tle innych.
  17. Tu też trochę posprzątałem :duh: :duh: :duh: @ Klagosz- na jakiś czas wstrzymaj się z fotkami Subaru- skonsultuje się z innymi modami jak podchodzimy do galerii autek non-BMW. I zmniejsz fotkę z podpisu do ok 350x125 px @ Frack- fajnie, że próbujesz zrobić porządek na forum ale modem nie jesteś i dla Ciebie stworzony został przycisk R przy każdym z postów. Nie podoba się, to go "duś"- moderator dostanie info i już sam oceni czy warto interweniować. I to samo co z Klagoszem- przytnij obrazek albo ja to zrobię :nienie:
  18. Może i forum służy do wymiany opinii itd ale również obowiązują tu jakieś zasady, których nie powinno się łamać, niezależnie czy jest się członkiem BKP czy też forumowiczem. Zresztą od klubowiczów oczekujemy więcej Więc zamykam wątek, potem w nim posprzątam. EDIT- trochę tu ogarnałem, póki co fotki Subaryny zostają ale nie chcę widzieć kolejnych. Jak ustalę z modami co dalej ws. aut forumowiczów nie-BMW to dam znać w tym wątku albo E92 330d by Klagosz.
  19. U Brytoli korzystam z konfiguratora i tam sprawdzałem ceny.
  20. Zarówno cennik niemiecki (wrzesień 2011) jak i brytyjski oferują F10/11 530i- 6-cylindrówkę równolegle z nowym 528i
  21. Polska to kraj bogatych ludzi i wielkich możliwości stąd ceny wyższe ;) Skoro cena netto F10 w PL jest wyższa o ok. 20 tys zł od lepiej wyposażonej z UK....... :mad2: :mad2: :mad2:
  22. Na postoju skręć kierownicę na maksa i zobacz czy wyczujesz zmianę drgań na kierownicy, możesz wręcz to usłyszeć :arrow: wtedy to ma 99% poduszki silnika.
  23. Panowie, po co robicie off-topa w wątku o aucie Klagosza? :nienie: F10 ma swoją galerię, zapraszam :lol:
  24. Chris dobrze mówi- kup używane ori felgi aluminiowe BMW ALE 7x17 a do tego opony 205/50/17 jako węższy zamiennik do 225/45/17. Jedyną rzecz to sprawdź czy cena 205tki jest niższa od 225 (mniej popularny rozmiar), bo może faktycznie opłaci się kupić felgę 8x17 i oponę 225/45/17.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.