Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym proponował Yoshimura bo to wszystkie jego projekty ,przeglądną by ostatnie parę stron zebrał wszystkie dotychczasowe projekty i zrobili byśmy pół finał wtedy ładnie poprosimy Yoshimure co by dopieścił zwycięski projekt dajemy go władzom BMW-KLUBU i zamawiamy po dwie na lewa i prawa strone

:norty:

Edytowane przez radE46cki
BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak :cool2: zarys auta z logo zbyt obryte

ja poproszę :modlitwa: wersje w kolorze :norty:

 

A moze wersja w kolorze i z biala czcionka??Trzeba po prostu stwierdzic zeby nie przedluzac (a i tak kolege trudno bedzie przebic) do kiedy wybieramy zwyciezki projekt...zeby calosc nie przedluzala sie w nieskonczonosc:) sama produkcja tez troche potrwa wiec koledzy trzeba sobie powiedziec, ze moze do konca weekendu i wybieramy finalny projekt.Co Wy na to??

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było uczciwie jak będziemy wybierać naklejkę musi być głosowanie :cool2: Kolego Kobe4321 dawaj projekty bo nie możemy się już doczekać :D .Pasowało by od poniedziałku pokazać wszystkie projekty.I głosować np. do końca tygodnia i drukować oczywiście z nickiem :cool2: .Jeżeli faktycznie nie ma problemu jak kolega feel_x pisze możemy mieć naklejkę niepowtarzalną w swoim rodzaju :cool2: Pozdrawiam :wink:

Jak pisałem wcześniej,jestem za :cool2: Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ladne :) O to mi chodzilo aby nie byly takie od linijki. Wszystko rowne i poukladane jest jak dla mnie monotonne. Teraz bardzo fajnie to wyglada. Niezle yoshimura :clap: :clap:

Ciekawi mnie tylko jak bardzo widoczna bylaby ta naklejka zza szyby. Szyby fabrycznie sa piecowo przyciemnione wiec i naklejka nie bedzie tak widoczna jak na przykladzie. Co innego naniesienie wzoru na autko a co innego rzeczywistosc :think: :think: Chyba, ze sie czepiam za bardzo :D

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshimura01 strzał w dziesiądkę :cool2: .Teraz tylko kwestia biały bardziej widoczny czy czarny trochę mniej widoczny :doh: .Co tu więcej dodać pełen profesjonalizm :clap: :clap: yoshimura01 Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolor to najmniejszy problem. Tak samo jak nick. Powinno byc mozna wybrac jaki sie chce. Wzor najwazniejszy. Majac czarne auto i np czarne wnetrze to czarna naklejka bedzie malo widoczna. Zleje sie z czarnym wokół.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,żeby było jeszcze większe zainteresowanie.Prośba do Zarządu Klubu,aby umieścili temat-Forumowe naklejki na auto.Na pierwszą stronę naszego forum :cool2:Tak żeby każdy jak się zaloguje widział temat. Bo w tej chwili wiedzą o temacie tylko te osoby,które wcześniej pisały w starym temacie umieszczonego przeze mnie-Naklejki logo klubu+nick,który został zamknięty.Skąd forumowicze mają wiedzieć że w dziale-Bmw Lifestyle istnieje temat odnośnie naklejek.Wtedy większa liczba forumowiczów mogła by oddać głos który projekt jest najlepszy+jeszcze większe zainteresowanie :cool2: .Pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,żeby było jeszcze większe zainteresowanie.Prośba do Zarządu Klubu,aby umieścili temat-Forumowe naklejki na auto.Na pierwszą stronę naszego forum :cool2:Tak żeby każdy jak się zaloguje widział temat. Bo w tej chwili wiedzą o temacie tylko te osoby,które wcześniej pisały w starym temacie umieszczonego przeze mnie-Naklejki logo klubu+nick,który został zamknięty.Skąd forumowicze mają wiedzieć że w dziale-Bmw Lifestyle istnieje temat odnośnie naklejek.Wtedy większa liczba forumowiczów mogła by oddać głos który projekt jest najlepszy+jeszcze większe zainteresowanie :cool2: .Pozdrawiam :wink:

 

Dokładnie wczoraj gadałem z dwoma znajomymi i pytam co oni na to (tez użytkownicy naszego forum) a oni nic o tym temacie nie tete. Wiec jeśli coś by można było w tej kwestii zrobić to byli byśmy bardzo wdzięczni i myślę ze dużo osób to popiera. Z pewnością jest ogromna liczba użytkowników która nawet nie ma pojęcia o tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ostatni projekt to ja juz nie chce czekac i z gory moge powiedziec, ze biore ten biala kreska...jest dobry na maksa!!! Nic dodac nic ujac,pelna profeska i indywidualizm:) :cool2:

 

Co do balaganu to racja...ja proponuje rozwiazanie nastepujace:jesli kolega kobe nie wrzuci swoich projektow do konca weekendu to wybieramy sposrod tych co sa i koniec...nie ma na co czekac i zasmiecac forum...

 

Po weekendzie glosujemy i finalizujemy calosc!!!

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ok jestem usatysfakcjonowany oczywiście białą tylko problem bo w postach wyczytałem o konieczności przyklejania od środka (mam szyby mocno przyciemnione) po prostu polecam w takiej sytuacji zrobić to co ja znależć inne miejsce :norty: nick jest już wystarczającym utrudnieniem
BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno co chciał bym dodać.Naklejka w projekcie jest na tylni lewy trójkąt drzwi,dobrze by było gdyby była też na prawy.Chodzi mi o to,że naklejka musiała by być lewa i prawa :norty: .Osobiście chciał bym dwie naklejki na lewym i prawym trójkącie drzwi tylnych :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.