Skocz do zawartości

srebrne ramki do okoła liczników


bw81

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy ktos wie w jakich wersjach wystepuja w/w ramki?

Czy mozna je dołożyć?

Oglądałem sporo 3-jek i nie wiele z nich mial takie ramki, a teraz przymierzam sie do kupna 330 XD z polskiegto salonu i ona tez nie ma.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też założyłem, Kupiłem na allegro i naprawde zminiło wygląd:)

 

Ciezko jest wymontowac i rozebrac licznik? Zostaja slady? Bje sie, aby kiedys przyszly kupiec nie posadzal mnie o "korekte" licznika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ciężko. Odkręcić dwie śruby od licznika, pociągnąć do siebie kierownice na maxa i wyciągnąć licznik. Uważać na dwie wtyczki żeby ich nie próbowac wyrwać na siłę. Tam jest taki zatrzask który trzeba przeciągnąć o 90stopni i wtyczka sama wychodzi. Trzaba rozkręcić licznik: chyba 4 sróby na około i jedna w środku. Potem zoastje w rękach szyba i otwory na ramki. Ramki wkłada się sposobem a nie na siłę :nienie:

zaginamy brzegi ramek czymś tępym i najlepiej plastikowym żeby nie porysować i nie pourywać bo ramki są z bardzo cienkiej blachy aluminiowej. Aha. Nie polecam chromowanych bo wg mnie to już wiejskim festynem zalatuje :twisted2:

Składamy w odwrotnej kolejności. Zmiana robi naprawde dobre wrażenie:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to naprawdę ładnie... Chyba się zastanowię nad taką stylizacją jak już zrobię to co najpilniejsze :8)

“Nie znam stylu jazdy który nie jest ryzykowny. Każdy z nas musi się poprawiać. Każdy kierowca ma swój limit, mój limit jest troszkę dalej niż innych”

ś.p. Ayrton Senna da Silva


http://bmwteamkrakow.pl/galeria/albums/userpics/11064/m3gt~0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
witam!

mam pytanko odnośnie ramek na zegary do modelu po lifcie zakładał może ktoś czy z montażem jest problem (rozebranie deski rozdzielczej) i czy zostają ślady tej operacji?

czy na allegro najlepiej je kupić?

pozdrawiam i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009!

 

Właśnie jestem świeżo po montażu owych ramek. Przede wszystkim zwróć uwagę na to żeby były bez klejenia, łatwo się zakłada i na pewno nie wypadną. Licznik wyjmuje się łatwo tylko trzeba zdjąć gumki z przycisku do kasowania licznika i nastawnika zegara. Można to zrobić już po wyjęciu licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez montowalem u mnie efekt jest super ale pojawil sie problem, podczas rozbierania ruszylem palcem wskazówke od obrotomierza ale przed skręceniem ustawilem na pozycje 0. Wszystko bylo ok poki nie podlaczylem kabli, po podlaczeniu wskazówka spada ponizej 0 i terz źle mi pokazuje :mad2: nie wiem co robic wskazówki nie chce wyciagac i przekladac bo boje sie ze cos uszkodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ramki najlepiej kupować tutaj http://dido.win.pl/sklep2/-c-3_51.html kupowałem do E30 i E36, idealnie pasują i wygląd extra.

 

też tu kupowałem,chyba najtaniej i przesyłka szybka.Dobre wykonanie,co do montażu to 15 min. i efekt naprawde zadowalający.

osa-ozo


Sprzedam :

Oryginalne tylne lampy BMW e46 do sedana - zewnętrzne i w klape.

Kierunkowskazy przednie e46

Ceny : Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Koledzy!

wielkie dzięki za pomoc i namiary gdzie kupić ramki już zamawiam a co do wyglądu to super jest z rameczkamii :dance:

zastanawiam się jeszcze czy nie zafundować mojej buniii nowych reflektorów z ringami wie ktoś jaki koszt lampy dobrej firmy ?

Bo drażnią mi oko te żółte pozycyjne bez ringów:((

pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.