Skocz do zawartości

Auto w stanie... tragicznym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

No nie powiem ze fatalnie wygląda :duh:

 

Ale za tysiaka to na części może by była hehe

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano
Tysiaka to same szyby :) koles dobra cene dal :) jakbym mial jakies podworko to bym po nia od razu cisnal :D
NO BMW - NO FUN !!!
Opublikowano
problem w tym ze to skladak :lol:
Opublikowano
Dobra cena,kilka części napewno by się wyciągnęło :) Jeszcze stare tablice ma,czyli wiele lat w jednych rękach :wink:

Edytowane przez marek1132

Nur bmw e32
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Sam bym takie coś kupił na cześć :Da reszta wek na złom :twisted:
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano

Tylko co z tego wyciagnie za czesci.

Co kolwiek wziasc to zpsute urwane przerdzewiale i oszpachlowane wiec z mechanicznych klamotow pewnie tak samo co i z zewnatrz.

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Ja bym dobrze przejzal blache przy nr. VIN.

Pewnie szczepiona i malowana bo orginalny lakier tak nie zejdzie.

Opublikowano
poduszki powietrzne :D szyby , kiera, skrzynia cos by sie na bank uzbieralo :)
NO BMW - NO FUN !!!
Opublikowano
Opłaca się, samo OC to przynajmniej połowa tej ceny przy max zniżkach. Gdybym nie miał innych wydatków to kupiłbym to auto. A co potem z nim to już inna sprawa.
Opublikowano
odmalować i ogłosić jako: stan idealny, właściciel- dziadek po 70 jezdził tylko do kościoła, bezwypadkowy :twisted: i sprzedać za 12tys... oczywiscie żart, ale Polacy do wszystkiego są zdolni :mad2:
Opublikowano
auto wygląda fatalnie :hand: ciekawe co musiało przeżyć ??????
Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Opublikowano
"Jaki pan taki kram" - pewnie właściciel taki jak to auto.
Opublikowano

Normalnie profanacja, tak zaniedbać samochód :mad2: Facet auto sprzedaje w cenie złomu, więć nawet opłaca się go wziąść na pare części-choć po stanie blacharki, wątpie, żeby coś z mechaniki było w lepszym stanie :lol:

 

Ps. rozwalił mnie ten tylni zdezak zamocowany na kawałek drutu do klapki na wlew paliwa :mad2: Szczyt.....

B-okiem M-ożna W-chodzić


Moja bawarka:

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/41749

Opublikowano
odmalować i ogłosić jako: stan idealny, właściciel- dziadek po 70 jezdził tylko do kościoła, bezwypadkowy :twisted: i sprzedać za 12tys... oczywiscie żart, ale Polacy do wszystkiego są zdolni :mad2:

nie takich maszynek robili "okazje" :lol:

Opublikowano
Ale choinka zapachowa jest to najważniejsze: :D
Opublikowano
W tej chwili ju takiego e34 nie ma sensu remontować,chyba,że bym się cofnął w czasie z 10 lat,to jak najbardziej byłoby to opłacalne :wink:
Nur bmw e32
Opublikowano

Kupienie do jakielkolwiek jazdy jest zupełnym wariactwem bo cokolwiek doprowadzić do jakiegoś ładu to lepiej kupić coś za 5 tys w dużo lepszym stanie. Tak jak koledzy wcześniej napisali tylko na części :)

 

O! I dla paru kumpli do nakręcenia filmiku jak się katuje BMW 520i albo do ćwiczenia jazdy "slajdem" po szutrach;)

(OO)=== OO===(OO)
Opublikowano
no pewnie ze na czesci facet też napewno sprzedaje z tym zamyslem :D
Opublikowano
W tej chwili ju takiego e34 nie ma sensu remontować,chyba,że bym się cofnął w czasie z 10 lat,to jak najbardziej byłoby to opłacalne :wink:

10 lat temu to auto kosztowałoby odpowiednio więcej,a i części byłyby droższe-wyszłoby na jedno...

 

Auto-nie ma wątpliwości masakra.W opisie jest "jeżdzące" ciekawe jak,szkoda że nie mam jak tam pojechać :twisted2: ,z chęcią bym zobaczył tego trupa...

Na części dzisiaj,może być opłacalne.

Pod warunkiem że:

a)skrzynia jest dobra,

b)osprzęt silnika jest dobry (o całym silniku nie śmiem mówić),

c)jakieś części typu lampy itp.

Wnętrze-wątpliwe,pewno jest zgnite-spójrzcie na tylną szybę gdzie łączy się z dachem-szpara na dobre 2cm.No i ten szyber...

Za 8 stów bym brał...

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano

I za 800 sprzedający pewnie by ją oddał :D

"Na zarżnięcie" jak znalazł :twisted:

Swoją drogą- ciekawe, jaki właściciel mógł doprowadzić ją do takiego stanu :duh:

Opublikowano
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6181531

 

Ja fakt ze ceni 1000zł za 95r :norty:

 

95r. ??? hmm nie zdaje mi się zeby to był 95 rocznik... No chyba ze był powazny dzwon w przód i koleś kupił wąską maske i nereczki :D

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
chyba ze składak 95 :roll:
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano
zapewne składak ze względu iż jest sprzed liftu (np. lusterka). szpachlowane, przegrzane palnikiem oraz spawane blachy mogły się tak poddać korozji.
(OO)=== OO===(OO)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.