Skocz do zawartości

Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza


bmwkolo

Rekomendowane odpowiedzi

Auto jest warte tyle, ile placi kupujący.

Niestety kolega ma rację. Skórka wewnątrz jest ładna ale zaślepka poduchy pasażera niezbyt. Dodając do tego listę niedomagań z początku postu dziwię Ci się iż oczekujesz 10 tyś. za autko. Mam wprawdzie 735 długą ale z niegorszym myślę wyposażeniem plus elegancko działajaca instalacja gazowa IV gen. Wszystko cyka ale o "dyszce" za autko można tylko pomarzyć. Gdyby ktoś mi tyle zapłacił byłbym rad. Wprawdzie nie próbowałem ostatnio jej sprzedawać ale widzę jakie ceny dyktuje rynek samochodów używanych w Polsce. W związku z tym nie sprzedam jej za bezcen i jeżdżę już piąty rok (bo wiem czym jeżdżę)... coraz bardziej jednak pożądam E38 :?

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ale rocznik auta jeszcze decyduje o wartosci, ja mam z konca produkcji e32 (1993), wiec nie jest az tak bardzo stara

a co do decyzji o sprzedazy auta, to jak mi ktos teraz nie da tyle ile chce to nie sprzedam

lato sie zbliza , jak myslicie czy te felgi beda pasowac?

http://moto.allegro.pl/item313395556_nowe_felgi_18_chrom_z_usa_5x120_bmw_5_i_7.html

i jaki maksymalny rozmiar opon wejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga nie zbyt szeroka bo tylko 7,5J myśle że 225 to by już wystarczyło bez problemu...co do samochodu to za mało fotek dałeś...może lepiej donwestuj w nią i troche ten przód na asfalt "rzuć" bo nie za ciekawie to wygląda...

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie to minimum 7cali a maximum 8,5cala,,,

Niby można jeszcze szersze ale to już śmiesznie wygląda

A tył to minimum 7cali a max 10cali

Osobiście uważam że 8cali jest najlepsze na wszystkie koła,, ewentualnie na tył 9cali

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wszystkie 8 cali,patrząc z boku wyglądało to wszystko super,gorzej z perspektywy tyłu(patrząc na tylnią część auta),koła wydawały się zbyt wąskie(opony 225/45 zr 17).Teraz mam przód 8.5 a tył 10 cali i to jest właśnie to :) Sylwetka auta wydaje się bardziej zwarta a 10calowe tylnie felgi podkreślają masywność serii 7(e32) :wink:
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam no to jesteśmy w troje :D ,jak moja skończę to sie spotkamy i pogadamy na żywo.pozdrawiam

PASJONAT E32 posiadałem E32:730R6,730V8,750V12

......................................................................

POSIADAM E32 750 V12 SPRZEDAJE CZĘŚCI

TEL 513068207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zdecydowalem sie na sprzedaz , pierwszy raz w zyciu mi szkoda

cena 9000 tysiecy do negocjacji delikatnej

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4912695

 

jak cena mnie nie usatysfakcjonuje to nie sprzedam

 

napewno kiedys wroce do serii 7 (teraz bede miec z4)

siera 7 - jest to fantastyczny samochod, dajacy naprawde fantystyczne wrazenia zjazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to daj więcej zdjęć ale nie w środku.Nikt na podstawie czarnej skóry nie kupuje samochodu a widzę że Ty sie na tym skupiłeś.no i zrób coś z tym przodem bo jest koszmar :? nie można nic powiedzieć na temat auta bo na zdjeciach nic nie widac.zrob chociaz 4-5 to wyedy będzie mozna ocenic czy rzeczywiście jest stan bardzo dobry

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pojawil mi sie komunikat bremsli.elektrik

przy hamowaniu straznie slabo swieca kierunki w prawo(w lewo ok), ktory modul jest za to odpowiedzialny? LKM? stawiam na zimny luty, ale zasniedziale styki

 

Też to miałem przed wczoraj bo coś w bagażniku uderzyło we wtyczkę od lamp... i wypadła... podłączyłem i jest ok :) U mnie to była banalna sytuacja Tobie też tego życzę.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na sprzedaz , pierwszy raz w zyciu mi szkoda

cena 9000 tysiecy do negocjacji delikatnej

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4912695

 

jak cena mnie nie usatysfakcjonuje to nie sprzedam

 

napewno kiedys wroce do serii 7 (teraz bede miec z4)

siera 7 - jest to fantastyczny samochod, dajacy naprawde fantystyczne wrazenia zjazdy

 

Wieeelki respect za szczerość w opisie. Tak powinno być. Bez zbędnego brandzlowania, jakie to wszystko w aucie jest rewelacyjne :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pojawil mi sie komunikat bremsli.elektrik

przy hamowaniu straznie slabo swieca kierunki w prawo(w lewo ok), ktory modul jest za to odpowiedzialny? LKM? stawiam na zimny luty, ale zasniedziale styki

 

Też to miałem przed wczoraj bo coś w bagażniku uderzyło we wtyczkę od lamp... i wypadła... podłączyłem i jest ok :) U mnie to była banalna sytuacja Tobie też tego życzę.

 

 

Pozdrawiam

 

u mnie bylo to samo, rowniez wtyczka wypadla , teraz jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ale za te czesci to niezle policzyli :shock: ja robilem niedawno w swojej podobne rzeczy - uzywany wał, podpora, łożysko, robocizna: ponad 300zl, poduszki skrzyni 50zl, olej skrzyni 120, filtr 60, uszczelka 30... chyba ze w stolycy takie ceny to normalka
http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

przez dlugi czas sie zastanawialem, decyzja podjeta

auto jest na sprzedaz

 

auto jest obecnie w kiepskim stanie

do wymiany doszly wszystkie drazki kierownicze (duze luzy kierownicze), wachacze przod

(tyl jest ok)

 

silnik sie dlawi troche po odpaleniu, ale obstawiam swiece bo bardzo dawno nie zmieniane

 

delikatnie olej kapie (mala plama po calej nocy) - ale nie ubywa go jakosc szczegolnie duzo

 

raz na jakis czas ubywa plynu chlodniczego (chlodnica 100% do wymiany/wybrzuszona/lutowana)

 

styki swiatel do zrobienia, czesto przestaje swiecic swiatlo mijania itp

 

oczywiscie do tego reszta uszkodzen, zawartych w tym topicu

 

-najwazniejsza obecnie rzecz to podpora walu (ale nie jest to tylko ona przyczyna), stawiam tez na przegub. Sam kupilem orginalna podpore walu, wymienilem w serwisie bmw po czym zaczelo byc walenie w okolicach walu (jakby sie obijal przy niskich predkosciach) . Oddalem ponownie do mechanikow bmw i wymienili wal napedowy (uzywany). Walenie prawie ustapilo (prawie go wogole nie bylo). Po jakis 2 tysiacach kilometrow znowu poleciala podpora walu i wymaga zrobienia porzadku z tym

-czasem ale rzadko wywala blad skrzyni (na 5 tys kilometrow-zdarzylo mi sie z kilka razy)

-wspomaganie przecieka troche i nie zawsze chodzi lekko

-skrzynia sie troche poci

-silnik sie troche poci

-chlodnica jest wybrzuszona i wymaga wymiany (teraz nie cieknie , ale jak bedzie cieplej to napewno pusci)

-na komputerze wywala bledy swiatel i klockow (chociaz dzialaja)

-czasem jak jest zimno na dworze to silnik zgasnie (zanim sie nie rozgrzeje)

 

ostatnio juz nie gasnol i nie mialem z tym problemow, ale nie doszedlem od czego to bylo

 

 

 

 

CENA TO 3800zl (do drobnej negocjacji)

ponizej tej ceny nie oplaca mi sie sprzedawac (same przeplywki sa warte 600zl, skrzynia 800zl, katalizator 1000zl , to tylko pare przykladow)

na auto faktura vat marża (szczegoly po kontaktcie)

 

jestes zainteresowany? napisz do mnie prywatna wiadomosc

Edytowane przez bmwkolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.