Skocz do zawartości

Co powiecie na temat tych wycieraczek??


On__33

Rekomendowane odpowiedzi

 

od tego jest dzial CZESCI

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=31

 

dlaczego pytasz sam o wycieraczki ktore sprzedajesz?

 

swoja droga moja opinia jest taka [z doswiadczenia] ze lepiej kupic w aso oryginalne - sluza znacznie dluzej! [byly tez tematy ze na allegro za 100 oryginaly ktos sprzedawal, ja kupilem w aso za 200 i jestem zadowolony]

 

pzd.

 

d.

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On_33 ma takiego nicka jakby w akcie desperacji szukał partnera do bzzz na czacie WP...

 

A co do wycieraczek popieram oryginały ze względu na konstrukcję profili (ostatecznie dopuszczam wymianę samych gumek w oryginalnych wycieraczek i to działa)...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest w moim mieście taki sklep gdzie oferują same gumy.

Też się zastanawiałem jakie wycieraki sobie sprawić. W poprzedniej miałem VALEO i były ok. Ale takiego wymiaru jak do e39 to oni nie sprzedają na sztuki tylko dedykowany komplet.

I trafiłem wreszcie do tego sklepu a tam facet mi proponuje same gumki.

Myślałem , że to taki sam szmelc , jaki widuje się w marketach. Ale on mi pokazuje gumki za 6pln i mówi , że to tani szmelc.

I pokazuje mi gumki za 25pln/szt i mówi , że będę zadowolony.

Kupiłem i jestem zadowolony :D

Są to gumki o długości 70cm i trzeba je zamontować w odpowiednim kierunku

Niestety nie wiem kto jest producentem. Facet mi mówił ale zapomniałem.

Mam je od września i są jak nowe. Cicho i ładnie zbierają.

Trzeba tylko pamiętać , że przy montarzu gumek nie wolno zaciskać tych łapek , które je trzymają. Gumka musi się poruszać swobodnie. :idea:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam oryginały z ASO jestem w 100% zadowolony są ciche zbierają idealnie i o wiele trwalsze od innych słynnych firm wiadomo jakich i podobno są na rynku podróby tych słynnych i dobrze znanych firm a może dlatego są takie rozbieżne opinie jeden z nas kupi oryginał a drugi chińską podróbkę i jest niezadowolony uwaga chinole wszystko podrobią zresztą temat wycieraczek był już nie jeden raz wystarczy przeczytać jest wiele tego

M-PAKIET

Colour ORIENTBLAU METALLIC

Skórka BEżOWA

8,5 l/100km w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.