Skocz do zawartości

Ilu z Was ma instalacje gazowa?


Detter

<t>bp? czy LPG?</t>  

79 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie, chciałbym sie dowiedzieć, ile mniej więcej procentowo beemek jeździ na gazie...?

 

PS. Tylko proszę o jedno, nie rozpoczynajmy po raz kolejny dyskusji czy dobrze czy źle jeździć na gazie :D :D :D

Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sekwencje od 4 miechów i nic sie kompletnie nie psuje :) spalanie w okolicach 13 litrów... :) :8)

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja tam zawsze na gazie!

Poprzednia Bunia miała II generację przejechałem nia ponad 70000 i sprzedałem. Nadal działa ok

Obecna gaz sekwencja IV generacji i jak narazie jest wszystko ok. pali około 15-18l ale nogę mam ciężką :D

Ostatnio na trasie jechałem nie więcej jak 80km/h i komputer pokazał 6,7l/100 :shock:

A tankuję na STATOIL i nie jest złe paliwko.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja sekwencyjna .to moj 3 sam z gazem . tez bym napisał ze gaz mam w domu jesli pokonywałbym tyle samo km co uzytkownicy BP (opcjonalnie - posiadał tyle samo na koncie ) , owszem miałem z gazem kilka problemow np spalona cewka , nieszczelnosc , ale czsem tak bywa , a co kosztow przy tankowaniu to chyba nie musze pisac ... gdyby wszyscy załozyli gaz to co stacje miały by zrobic z paliwem :jawdrop: , najwiekszym problemem jest butla w kole , i dzieki temu smigam bez zapasowki :cry2:

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e36 318 is coupe mialem instalacje 3 generacji i troche mulowato chodzila ale spalanie w granicach 10-12 przy czym nie byla to spokojna jazda.

Potem wywalilem komputery miksery i inne bajery od gazu i zamontowalem BLOS-a. Efekt byl taki ze auto chodzilo dwa razy lepiej. Dynamika poprawila sie niesamowicie przy czym spalanie minmalne spadlo ponizej 10 litrow natomiast max na ok 13-14. Ale tak jak mowie dynamika bez prownania. jedyny problem jaki zauwazyle przy eksploatacji blosa to problem z odpalaniem krotko po zgaszeniu auta. Odpalala zawsze za drugim razem. Nie wiem czemu ale czesc uzytkownikow blosa ma podobny problem

 

Teraz jak w pazdzierniku kupilem 528 zamontowalem sekwencje BRC. Spalanie na poziomie 11-15 lpg zaleznie od jazdy. Dynamika bez zazutu. Dodam ze na benzynie auto spalalo 9-12 wiec nie wiem czy to jeszcze kwestia ustawienia czy tego ze chce zeby na LPG jezdzilo jak najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem juz z instalacja..... ale za wiele na niej nie smigam. mieszkam blisko granicy z matka rosją :dance: benza u nich kosztuje w przeliczeniu ok 2,20pln!!!! :mrgreen:

a po naszej stronie sowieci sprzedaja po 3,50pln... poki rosja pozwoli smigam na benzie :modlitwa:

nawet butle sobie wyjalem.. za to jak jade na rybki to sprzet, namiot, 2 skrzykni warki i grill mieszcza sie teraz bez problemu)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG 2 gen.

Gaz wystarczy raz dobrze i porzadnie zrobic i jest z nim spokoj...

 

Jeździsz na gaz, a wszędzie krzyczysz żeby ludzie kupowali benzyne ?(żeby było rasowe?) Nie mam nic do gazu, jeżeli ktoś dużo jeździ to czemu nie, ale po co krzyczysz wszędzie o benzynie? Nawet pisałeś coś o nawracaniu ludzi na benzyne - chyba na gaz ich nawróciłeś co? :liar:

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_blady napisał:

Jak stać na betę to stać i na sos do niej. Tylko benzyna.

Zero tolerancji dla gazu w becie.

 

Kolejny farmazon... :duh: Większość z nas jeździ betami tańszymi od nowej Pandy, więc co z tym "stać Cię na betę", śmieszni są co nie którzy...jakby co najmniej Astonem jeździli...eh :?

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG 2 gen.

Gaz wystarczy raz dobrze i porzadnie zrobic i jest z nim spokoj...

 

Jeździsz na gaz, a wszędzie krzyczysz żeby ludzie kupowali benzyne ?(żeby było rasowe?) Nie mam nic do gazu, jeżeli ktoś dużo jeździ to czemu nie, ale po co krzyczysz wszędzie o benzynie? Nawet pisałeś coś o nawracaniu ludzi na benzyne - chyba na gaz ich nawróciłeś co? :liar:

 

Lepiej wziac benz i samemu zrobic do niej gaz ...

A nawrocilem paru znajomych z diesli na benz + lpg :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_blady napisał:
Jak stać na betę to stać i na sos do niej. Tylko benzyna.

Zero tolerancji dla gazu w becie.

 

Kolejny farmazon... :duh: Większość z nas jeździ betami tańszymi od nowej Pandy, więc co z tym "stać Cię na betę", śmieszni są co nie którzy...jakby co najmniej Astonem jeździli...eh :?

 

Albo nawet dwoma na raz :)

 

Jak ktoś nie jeździł na LPG, to nie ma się co jego wypowiedziami sugerować. Słyszał pewnie tylko od pana Tadzia z garażu obok (to piszę ogólnie, nie konkretnie do _bladego, bo się pewnie zaraz oburzy), że koledze kolegi Tadzia gaz strzela i ma same kłopotu. Ja nie muszę się zastanawiać, czy gdzieś jechać, tylko wsiadam i jadę. Nie siedzę pół wieczoru myśląc, ile mnie to będzie kosztowało.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG 2 gen.

Gaz wystarczy raz dobrze i porzadnie zrobic i jest z nim spokoj...

 

Jeździsz na gaz, a wszędzie krzyczysz żeby ludzie kupowali benzyne ?(żeby było rasowe?) Nie mam nic do gazu, jeżeli ktoś dużo jeździ to czemu nie, ale po co krzyczysz wszędzie o benzynie? Nawet pisałeś coś o nawracaniu ludzi na benzyne - chyba na gaz ich nawróciłeś co? :liar:

 

Lepiej wziac benz i samemu zrobic do niej gaz ...

A nawrocilem paru znajomych z diesli na benz + lpg :)

Mogę się zgodzić jeżeli chodzi o auta starsze..

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.