Obserwuję u siebie coś takiego: bardzo często, po gwałtownym zdjęciu nogi z pedału gazu zostaje on jakby zablokowany w górnym położeniu. Trzeba użyć pewnej siły, żeby go "przełamać". Występuje to również czasami po porannym odpaleniu silnika. Nie muszę dodawać, że potrafi to nieźle utrudnić życie. W jakim miejscu może się coś blokować? Bardzo proszę o pomoc. Przy okazji pozdrawiam wszystkich użytkowników forum - jestem tu nowy, a chyba nie wszyscy zaczynają lekturę od wątku powitalnego.