Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pojawiam się tutaj, bo moim następnym samochodem (jak dobrze pójcie w ciągu tygodnia - dwóch) będzie BMW, na pewno seria 5, datowana na 98-99 (jak się uda to 530d) :)

 

Dlaczego BMW? Bo nie przeraża mnie myśl o tym, że w Polsce wg stereotypu tym autem musi jeździć dresik, dla mnie to wciąż jest auto luksusowe, zresztą wolę 8-letnie BMW niż nowego Kia Ceed'a :)

 

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich forumowiczów... jestem świeży na forum... jednak przyznam się szczerze że z porad będących na tym forum korzystam już ok 3-4 lat ... gdy zakupiłem swoje pierwsze Bmw... w tej chwili mam już trzecie... jestem miłośnikiem marki...nie jakimś szpanerem itp... nie toleruje robienia z Bmw Nissana Skyline ... tak jak to robią niektórzy... spece --- szpece ... bo tylką szpecą... jeżeli ktoś ma jakiś pytania co do bmw E36 ... sporo ją poznałem... 318i i 318is oraz teraz poznaje 730i E38.... zapraszam... mam również nadzieje że mi także pomożecie... Pozdrawiam Rafał ...
http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

Niestety nie posiadam jeszcze BMW, ale już nie długo ma się to zmienić.

 

I dzięki za to forum, które jest niezastąpioną kopalnią wiedzy.

 

pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie,

dopiero zauwazylem ten temat. Na forum jestem juz jakis czas ale... dlugo nie mialem auta. Od 3 dni posiadam jednak E39 528 kombi, ktora krotko opisalem w odpowiednim poscie. Jak na razie jestem zachwycony autem, ktore spelnia moje wszystkie oczekiwania.

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie,

dopiero zauwazylem ten temat. Na forum jestem juz jakis czas ale... dlugo nie mialem auta. Od 3 dni posiadam jednak E39 528 kombi, ktora krotko opisalem w odpowiednim poscie. Jak na razie jestem zachwycony autem, ktore spelnia moje wszystkie oczekiwania.

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!

oto moje pierwsze bmw ---> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=46986 kupilem je w ten piatek :)

jestem oczarowany ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jeszcze niemam swojego wymarzonego BMW ale w ciagu tego miesiąca stane się pewnie szczęśliwym pośiadaczem E46 323Ci :D lub troszke mniej szczęśliwym posiadaczem E36 coupe :) lub innego autka z rodźinki BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Trzy tygodnie temu sprowadziłem z Niemiec E34 525 TDS z 1995r. full opcja z jasnym wykończeniem :twisted2:

Bardzo cieszę się, że jest takie forum, na którym miłosnicy Bawarczyków mogą wymieniać się radami i opiniami na temat tych niesamowitych bryczek. Mam nadzieję, że moja bestia będzie bezawaryjna, ale jakby co to liczę na Was.

Bardzo chciałbym uczestniczyć w zlotach i innych imprezach BMW. Dawajcie znać z przyzwoitym wyprzedzeniem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie miłośników "śmigieł".

Po paru latach błądzenia po różnych markach samochodów znów jeżdżę "beemką"( poprzednio, 10 lat temu była dwudrzwiowa E30 318 ).

Zmusiła mnie do tego zakupu poniekąd konieczność. Potrzebowałem kombi i napatoczyła się ładna 318 z maja 1999. Była ( i nadal jest ) w tak dobrym stanie, że grzech było nie kupić.

Mam parę pytań eksploatacyjnych, ale to w odpowiednich działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.