Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie!

 

Mam na imie Pawel i od 2 dni jestem mega szczesliwym posiadaczem BMW e46 325xi touring w automaciku. Pozwole sobie pozniej dodac zdjecia do Galerii jezeli jest taka mozliwosc!

 

pozdrawiam i szerokosci zycze

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
witam wszystkich od trzech miesiecy posiadam pierwsze moje bmw 535d
Opublikowano
witam wszystkich od trzech miesiecy posiadam pierwsze moje bmw 535d
Opublikowano

Hejka wszystkim.

Od tygodnia posiadam e61 lci 2007 o oznczeniu 525d czyli 3.0 d 197 km. Jest to moje pierwsze BMW. Auta szukałem dwa miesiące ale warto było poczekać. "Radość z jazdy" - potwierdzam w 100%.

Pozdro

Opublikowano

Cześć Wszystkim,

 

Mam na imię Paweł, mieszkam w Warszawie i od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem e92 335i - auto jest rewelacyjne ;)

 

Pozdrawiam!

Opublikowano
Lepiej późno niż wcale, Witam Wszystkich. Niepoprawny wyznawca jedynie słusznego napędu.
Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów

Mam na imię Paweł .. mieszkam w Piasecznie a w "garażu" posiadam e46 330ci coupe

Opublikowano
Witam wszystkich, jestem z Poznania. Od 3tyg szczęśliwy posiadacz e87 116i pozdrawiam wszystkich.
Opublikowano
Witam wszystkich fanów marki BMW. Jestem nowy na forum. Pozdrawiam
Opublikowano
Witam przez przypadek kupiłem e39
Opublikowano
Witam. Jestem nowy na forum. Moje bmw to e46 1.8 m43 1998 r, sedan, lpg
Opublikowano
Witam wszystkich. Właśnie przymierzam się do mojej pierwszej Czwórki. Niebawem mam nadzieję zostać pełnoprawnym forumowiczem :D
Opublikowano

Witam wszystkich

Od kilku dni posiadacz pierwszego BMW

Padło na 116i z 2005r

Pozdrawiam

Opublikowano
Witam, mam na imię Krzysiek jestem z Rzeszowa, aktualnie zamieszkuje w Anglii. Jestem szczęśliwym posiadaczem e90 320d 163HP
Opublikowano

Cześć Wszystkim,

 

Mam na imię Paweł, jestem szczęśliwym posiadaczem e91 - niesamowita frajda z jazdy i uśmiech z twarzy nie schodzi ;)

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam wszystkich,

Przez ostatnie 18 lat jeździłem i jeżdżę wyłącznie subarakami, od dzisiaj mam 328iA z 95r. o udokumentowanym przebiegu 164000km.

Na razie poczytam, jestem zielony w sprawach BMW.

Maciek.

Edytowane przez FalaFala

Opublikowano
Cześć Ekipa!. Mam na imię Michał, jestem z okolic Janowa Lubelskiego/Kraśnika, od lutego jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E92 330D, wcześniej było E81 i E46. Pozdrawiam!.
Opublikowano

Cześć Wam!

 

Mam na imię Paweł i mieszkam we Wrocławiu. Od grudnia zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E91 325d z 2006 roku. Jest to moje pierwsze BMW, więc dopiero sie go uczę ale moge spokojnie przyznać, że to juz chyba miłość :) Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam wszystkich FORUMOWICZÓW BMW-klub.pl

 

Jestem nowy na forum i mam nadzieję że będę pomocny w kwestii doboru odpowiedniego oleju, filtrów i akumulatora, żarówek czy wycieraczek do szyb jak i dywaników.

Zawsze chętnie odpowiem na wasze pytania.

Mam nadzieję że moja wiedza przyda się do odpowiedniego dbania o nasze wspaniałe samochody. :D

Opublikowano

Czesc wszystkim.

Wlasnie dzis kupiłem E61

Przymiarki i podchody - męka.

Ale auto zajefajne, dokladnie jak chciałem.

Uczucie - obłędne .

Opublikowano

Czołem z Dolnego Śląska - Bielawa :)

 

Obecnie śmigam Touringiem E30 z wyczesanym M40B16 :D dodatkowo wspomaganym zapachem LPG.

Zarejestrowałem się na forum, ponieważ wymyśliłem sobie zmianę autka na E46 i muszę trochę o tych furkach poczytać.

 

Pozdro dla Wszystkich

_Jerry_

Opublikowano
Siema, mam na imię Kacper, jestem z Radomia i mam w planie zakup e46 touring w jakiejś r6 benzynie. Pozdro :D
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam jestem Paweł i od miesiąca posiadam e46.

Pozdro

Opublikowano
Witam wszystkich serdecznie, od ok miesiąca również jestem szczęśliwym jak na razie posiadaczem Touring'a e39 530D 20002r. Jestem z okolic Wschowa - Brenno, i tu może mała reklama dla zainteresowanych prowadzę studio detailingu więc każdego autodbacza zapraszam do kontaktu :) dla nowych znajomych z forum oczywiście jakieś zniżki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.