Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Garaty z bmw :cool2:

Wyrazy współczucia z zawarcia małżeństwa :lol:

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam wszystkich,od wczoraj jestem posiadaczem E91 320d :)
Opublikowano
witam i pozdrawiam :)
Opublikowano

Witam. Na forum jestem zarejestrowany od dłuższego czasu, ale jakoś tak wyszło że się nigdy nie udzielałem. Od maja 2015 jestem posiadaczem e46 330d i nie ukrywam, że z porad forum korzystałem kilkukrotnie. Dobrze by było poznać kogoś kto posiada podobny model z Łodzi lub okolic w celu podzielenia się pewnymi informacjami.

 

Pozdrawiam, Michał

Opublikowano

Cześć,

jestem posiadaczem E46 od maja. Jest to moje pierwsze auto tej marki.

Zakup był troszeczkę z konieczności, ale nie żałuje. Więcej o użytkowaniu postaram się opisać w postach....

Wiktor

Opublikowano
Witam wszystkich miłośników BMW :mrgreen:
Opublikowano
Hej hej:)
Opublikowano
Cześć :) Z tej strony Klaudia, właścicielka E39 523i :)
Opublikowano
Witam wszystkich miłośników BMW. Pozdrawiam :wink:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

 

od wczoraj posiadacz E81 polift.

Moje drugie BMW i pierwszy tak mały samochód :)

 

Pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Witam wszystkich,

posiadam E83 z silnikiem N47D20A, przebieg 150kkm, rocznik 2009, padnięte do tej pory:

- skrzynka napędu

- turbo

- DPF (mam rozpoznanay dogłębnie temat dorabiania)

- teraz walczę z automatem

pozdrawiam

Grzegorz

Opublikowano
Witam Wszystkich Użytkowników, pozdrawiam i proszę o pomoc :)
Opublikowano

Cześć wszystkim!

 

Pochodzę z Dolnego Śląska z okolic Jeleniej Góry.

Obecnie posiadam BMW E91 LCI 320D cieszę się że mogę dołączyć do tak żacnego grona forumowiczów, choć nie miałem okazji do tej pory się zbyt dużo poudzielac, to Bardo chętnie Korzystam z zebranej tu wiedzy.

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na zlotach!

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

 

Na co dzień jestem członkiem motocyklowego forum FJ-FJR, stąd też fora traktuję jako możliwość poznania ciekawych ludzi i nabycia nowej wiedzy oraz umiejętności.

 

Planuje zmianę samochodu, z uwagi na preferencje żony stanęło na BMW X3 (E83). Mam nadzieję, że forumowa społeczność pomoże mi kupić i użytkować egzemplarz, którym będziemy się cieszyli przez kilka lat :)

 

Mieszkam w Orzeszu, w tematach motocyklowych zapraszam na PW, w tematach BMW będę zadawać dużo pytań :)

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Opublikowano

Witam

Jestem posiadaczem innej marki auta ale planuje e87:)

Mam nadzieje na lekka pomoc z waszej strony w wyborze autka:)

Opublikowano
Cześć wszystkim :-)
Opublikowano
Witam Wszystkich Użytkowników! pozdrawiam!
Opublikowano
Witam, jestem nowy na forum. Niedawno kupiłem bmw e38 750i. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie. Swoją pierwszą BMW nabyłem 3mce temu. do tej pory użytkowane auta grupy GM (corsa,astra x2,vectra)mazda i toyota. Mam nadzieje że z forum dowiem się ciekawych informacji na temat obsługi serwisu i modyfikacji które umilą życie i podróż. Autko to E39 523i 98rok sedan.

Pozdrawiam i do zobaczenia !

Opublikowano
Witam wszystkich! Marzanna z Poznania. Pozdrawiam!
Opublikowano

Witam Wszystkich . Od 3 miesięcy jestem posiadaczem Przepięknej E39 525 TDS ;)

Pozdrawiam , Jakub

Słupsk

Opublikowano
Witam wszystkich bardzo serdecznie! ;)
Opublikowano

WITAM

 

Hmmmm BMW jeszcze nie posiadam (ale zamierzam :) )

Nigdy nie "pałałem" miłością do tej marki ale gusta się zmieniają i oto w końcu nadszedł czas aby kupić sobie "zabawkę".

 

Po prawie-odchowaniu 3-ki dzieci tatuś też sobie musi poszaleć i mam nadzieję że dzięki wam nabędę e32 w silniku v8 lub v12.

 

Jeżeli ktokolwiek z czytających ten wpis posiada takowe auto to zapraszam do bezpośredniego kontaktu :)

 

Pozdrawiam:

Daniel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.