Treść opublikowana przez _Jerry_
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
Fajna czarnula Będę się rozglądał zwiedzając Świdnicę (ja z Bielawy). Też sobie strzelę z przebiegu jak "nie tędy droga" to ja na grubo: 300 kkm (chociaż nie wygląda :mrgreen: )
-
M54B22 Wymiana Odmy
Zgadza sie. Jak najbardziej da sie bez zdejmowania kolektora. Jednak fajnie to sobie zobaczyc najpierw i pozniej dzialac.
-
M54B22 Wymiana Odmy
Na youtube jest filmik goscia jak krok po kroku wymienic odme w M54. Gosciu demontuje kolektor i ja tez tak robilem jednak pod koniec filmu bardzo fajnie jest pokazane spiecie tego przewodu z odma pod kolektorem. Po obejrzeniu faktycznie jest to mozliwe. Nie ogarniam "linkowania" przez tapatalka, jak jest potrzeba to po robocie moge wrzucic linka edycja: Lepiej późno niż wcale ;)
-
M54B22 Wymiana Odmy
W M54? Kurde raz to robilem i jest co krecic. Ale jak robisz to w 15min no to moje szczere gratulacje.
-
BMW e36 323i Odporność m52b25 na gaz
Koncem sierpnia placilem 3800 za instalke do M54b25. Jak na razie problemow brak.
-
Zmiana przyczepności zależnie od warunków atmosferycznych
_Jerry_ odpowiedział(a) na piotr_bzyk temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMoze byc ze dostawczakiem leciales chwile po starcie opadow (na poczatku deszczu jest zawsze najbardziej sliski asfalt, woda robi sliska breje z kurzem z drogi) a pozniej juz jak troche popadalo i splukalo syf z drogi. Drugim pomyslem jest rozklad mas w pojazdach. Dostawczaki na pusto maja lekki tyl a BMW jest fajnie wywazona.
-
Alkomat Jaki kupić ?
_Jerry_ odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdySam uzywam alkomatu za 200 zl od Sentecha. Czujnik polprzewodnikowy. Wyniki pokrywaja sie z alkomatami policyjnymi, jak jest mozliwosc to zawsze sobie robie test swoim i policyjnym. Trzeba jednak pamietac ze przy tym typie czujnika przed pomiarem nie nalezy pic alkoholu przez 20-30 min. A uzycie podczas imprezy po kielichu moze spowodowac spalenie czujnika. Kalibracja kosztowala mnie chyba 60 zl z przesylka. Dostalem raport ze alkomat zawyzal wyniki jednak przy 0 pokazywal dobrze. Raz w roku moge zainwestowac te 60 zl.
-
e46 330cd - Nie działają el.lusterka
Jednak zerwalem tapicerke. Okazalo sie ze byla rozlaczona tasma z bialymi kostkami niedaleko lusterka. po podlaczeniu zaczelo pracowac prawe lusterko tylko ze po nacisnieciu joysticka lusterko zaczyna sie samoregulowac we wszystkich pozycjach po czym idzie na max w gore i staje. Rusze joystickiem i to samo. Lewe nie dziala ale obstawiam ze tam tez ktos celowo tasme rozlaczyl. Ma ktos jakies pomysly na to? Nawet przelaczenie klawisza lusterko lewe/prawe powoduje samoczynne zalaczenie lusterka. Edycja: Tasma w drugim lusterku tez byla rozlaczona. Po podlaczeni zlozyl sie fotel pasazera. Lusterko prawe zachowuje sie podobnie do lewego z ta roznica ze lewe idzie na max w gore a prawe na max w dol (bieg mam P). Na razie zostawilem tasmy podlaczone ale wypiolem bezpieczniki 31 i 57 i na tym pomysly mi sie skonczyly.
-
e46 330cd - Nie działają el.lusterka
Dziekowac. Czyli sciagam tapicerke dzrzwi i mam nadzieje dostane sie do tego zlacza. Czy jednak od wewnatrz budy?
-
e46 330cd - Nie działają el.lusterka
Witam, pozwolę sobie odkopać temata :oops: . Elektromechanik wyjechał mi na wycieczkę więc próbuję sam ogarnąć niedziałające el lusterka. Nie działa kompletnie nic ani regulacja ani podgrzewanie ani opuszczanie przy wstecznym. A więc: - bezpieczniki sprawny, jest na nich napięcie, Wg schematu powinno być napięcie na wtyczce do joysticka od regulacji lusterek pin 1 - +12V, pin nr 2 - masa. I tu brak napięcia. Wg schematu "po drodze" do wtyczki od bezpiecznika są dwa złącza tzn, bezpiecznik 31 -> X10016 -> X257 -> X625 (złącze joysticka). Moje pytanie to gdzie znajdę złącza o numerach X10016 i X257? Z góry dzięki za pomoc Jerry
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Czołem z Dolnego Śląska - Bielawa :) Obecnie śmigam Touringiem E30 z wyczesanym M40B16 :D dodatkowo wspomaganym zapachem LPG. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ wymyśliłem sobie zmianę autka na E46 i muszę trochę o tych furkach poczytać. Pozdro dla Wszystkich _Jerry_