-
Zmian ksenona na zwykle h7
Jestes świeżo po takim zabiegu tylko w aucie przed liftem. Wymienilem xenon na lampy depo z soczewka. Wszystkie wtyczki pasuja normalnie. Trzeba tylko zmienic modul (przelacznik) swiatel bo w xenonie nie ma regulacji wysokosci ze wzgledu na samopoziomowanie natomiast w zwyklych lampach potrzeba regulacje
-
Wyciek oleju spod podstawy filtra?
Zbyszek80 nawet chyba wiem o ktorej rozmowie wspominasz :-) tovisto mam ten sam silnik i ten wyciek to standard. Uszczelka podstawy i oring kosztowaly mnie niecale 30zl a na wymiane tak na spokojnie dla amatora ze 2 godziny trzeba poswiecic. Odkrecasz i sciagasz obudowe filtra powietrza i musisz odkrecic i odsunac alternator. Ogolnie naprawa dosc prosta
-
Ciężko odpala na ciepłym. E46 316 105 hp
Odepnij przeplywomierz i sprawdz jak wtedy sie zachowa. Ja mialem takie same objawy jak padl mi czujnik temperatury silnika. Ten w bloku
-
e46 318ci strzaly z tlumnika brak mocy dziwny dzwiek
A cos wiecej o aucie? Masz gaz? Strzela na gazie na benzynie?
-
Wyciek płynu chłodniczego E46
Zbyszek80 to albo ty jestes taki wprawiony w tych pracach albo ja juz nie wiem. Mam zdolnosci manualne, prace gdzie te znolnosci sie przydaja a wrecz sa wymagane, ale dla mnie niemozliwa jest wymiana tego krocca w 15 - 30 minut (moze tobie sie udalo). Ja raczej nie mam wielkich rak, bez problemu je wszedzie wcisne ale manewrowanie z tylu bloku silnika bylo ciezkie. Mimo ze odkrecilem wszystko co mogloby mi przeszkadzac. Tylko kwestia ze u mnie tam ida jeszcze przewody od gazu i one troche blokuja dostep. Ale tak jak pisalem. Jesli ktos robilby to dokladnie i zajelo by mu to dosc sporo czasu i przy okazji natrafilby na jakies przeszkody to te 400 zl nie jest cena z kosmosu. Chociaz ja bym tyle nie zaplacil i dlatego wolalem zrobic to sam
-
Wyciek płynu chłodniczego E46
Jak ktos pisze ze to robota na 15 minut to chyba nigdy tego nie wymienial. Mi z kròćcem zeszlo pol dnia. I mysle ze 400 zl to jest normalna cena biorac pod uwage ile jest z tym roboty. Malo miejsca, ciezko sie manewruje reka. A wracajac do tematu. Tez mialem ubytki plynu. Mam zalozony gaz i kapalo mi z trojnika pod podszybiem. Zrobilem to ale po miesiacu znowu palila sie kontrolka od poziomu plynu chlodniczego. Raz na tydzien dolewalem litr. Wszystkie weze dokladnie sprawdzone, pompa wody tez. Upg tez. Kroćca nie bralem nawet pod uwage bo niegawno byl ogladany i byl ok. Wkoncu postawilem auto w garazu i wszystko rozebralem. Telefon w dlon, wlaczona kamera i zagladalem pod podszybie. https://m.youtube.com/watch?v=QpsYHVamCWE to ukazalo sie moim oczom. Myslalem ze jednak krociec. A kapalo z weza ktory zaciska opaska na kroccu. Wymiana weza, odpowietrzenie i jest ok.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam. Jestem nowy na forum. Moje bmw to e46 1.8 m43 1998 r, sedan, lpg