Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Mam 40 lat, mieszkam w powiecie Poznańskim.

W życiu miałem dziesiątki aut, od tego roku pierwszy raz auto ze znaczkiem BMW, bo motor tej marki mam już dłużej ;-)

 

Dość długo odpychałem się przeróżnej maści benzynkami, tym razem poszedłem w poczciwego 3-litrowego diesla. Sie zobaczy sie co to będzie :mrgreen:

 

http://fs5.directupload.net/images/160224/xgbm73bh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Mam na imię Paweł mam 25 lat. Właścicielem BMW jestem od ok. tygodnia. Ta marka samochodów nigdy specjalnie mnie nie interesowała. Do czasu. Odkąd jestem użytkownikiem BMW wiem, że nie zamnieniłbym go na żadne inne auto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów.

 

Od lat użytkuję różne samochody i motocykle. Obecnie jestem posiadaczem BMW 120d F20 oraz motocykla BMW K1200 S. Większość czynności obsługowych, tj. wymiana materiałów eksploatacyjnych, regulacje i naprawy, w swoich pojazdach wykonuję samodzielnie. Samochód nabyłem niedawno więc liczę, że na forum zdobędę od Was wiele cennych informacji.

Pozdrawiam,

Wendiger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od niedawna cieszę się e36 325i, które mam nadzieję pojawi się niedługo na oesach, a niedługo dołączy do niego także daily driver spod znaku biało-niebieskiego śmigła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...od około pół roku jestem posiadaczem BMW E60 525d 3.0 197KM LCI to pierwsze moje BMW a zarazem auto o którym zawsze marzylem :wink: aktualnie mieszkam w Baden-Baden - Niemcy a pochodzę z Leszna WLKP :) pozdrawiam Wszystkich forumowiczów. :handshake:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W listopadzie 2015 stałem sie posiadaczem swojego pierwszego BMW. Nigdy nie przypuszczałem,że kupię sobie auto tej marki...,ale z perspektywy czasu bardzo sie cieszę,że tak sie stało. Moje BMW to X5 3.0d z września 2005.

Jeszcze raz witam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Miłosz 28 lat..nie miałem styczności jeszcze z BMW lecz mam w planach kupić rodzinne kombi e46 minimum 2.0 d. Dołączyłem do forum żeby dowiedzieć się jak najwięcej o tej marce i o tym modelu..śledzić tematy dotyczące przeróbek mechanicznych i wizualnych, które też będą wprowadzone w mojej przyszłej Bawarce:)

pozdrawiam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Patryk obecnie jeżdżę jeszcze Alfą 147FL, ale szukam E46 :) Mam nadzieję, że tak jak na forum Alfaholików bardzo dużo nauczyłem się o swoim aucie, tak i tutaj już przed zakupem dowiem się wszystkiego co niezbędne, aby zakupić swój wymarzony egzemplarz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.