Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem BMW ale aktualnie szukam 330i bądź 330d E90/91. Myślę, że znajdę tutaj wiele cennych informacji oraz niebawem dołączę do grona posiadaczy, wg wielu uważanych, za najlepsze samochody na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem Karol, i jestem z okolic Poznania. Dosłownie wczoraj moja e46 którą jakby to powiedzieć, "odziedziczyłem" po ojcu pojechała pędzić po niebieskich autostradach :( Może długo nią nie jeździłem, ale nie będę ukrywał że zakochałem się w tej marce. Dlatego postanowiłem zawitać tutaj, żeby jak najbardziej ją poznać, i w przyszłości nabyć coś porządnego. Nie jestem mechanikiem ani znawcą, tym bardziej w temacie BMW, więc mogę być trochę męczący :D Sądzę że najwięcej dowiem się właśnie od was, bo przysłowiowych mirków i januszy wolę nie słuchać ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dziwnym zbiegiem okoliczności i pewną przewrotnością losu, niedawno stałem się posiadaczem X5 E70 40d AD2013 :)

Jako że jest to mój pierwszy samochód tej marki, trochę jestem pogubiony w tematach z obsługą, gwarancjami, serwisem i tym podobnymi.

Przyzwyczajono mnie (Volvo) do systematycznych serwisów co 20kkm (lub 2 lata), a tu proszę, wszystko "pływa" w czasie i kilometrach. ;)

Pakiety gwarancyjne jakieś dziwne (np: skrzypienie i piszczenie nie wchodzi w zakres napraw gwarancyjnych), za to oleje i filtry owszem, ale bez klocków i tarcz... :)

Popytałem, dowiedziałem się, pewnie się oswoję z takim podejściem do tematu obsługi samochodu. Na razie mogę Wam powiedzieć, że jest fun z jazdy, którego już dawno nie czułem. Po prostu przyzwyczaiłem się do komfortu jaki dawało mi poprzednie wozidło i nie szukałem żadnych wrażeń. Teraz się pilnuję, żeby nie być "burakiem", bo dynamika i stabilność samochodu aż prosi o "więcej" na drodze.

Pozdrawiam Was wszystkich, i przepraszam, ale chyba niewiele wniosę do Waszej wiedzy, przynajmniej na razie.

Wendrowycz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników

oraz miłośników marki BMW na forum.

Bardzo się cieszę, że mogę do Was dołączyć chociaż dopiero zaczynam przygodę z tą marką

 

Od niedawna jestem posiadaczem Bmw e46 coupe 2002r, jest to moje pierwsze auto z pod znaku tej marki I myslę że nie ostatnie :)

Mam nadzieję że naucze się nowych rzeczy, a koledzy z klubu posłużą pomocą

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Jestem Rafał, od jakiegoś czasu (w sumie to już 2 lata) posiadacz BMW 530 E61 2004r.

Zaczynają się pojawiać jakieś problemy z autem (jak na razie nie są poważne i mam nadzieje, że tak zostanie) i postanowiłem poszukać tutaj pomocy :) Pierwszy problem już rozwiązałem dzięki Wam, a mianowicie woda po stronie pasażera...

 

Jako laik i "świerzak" mogę zadawać jakieś głupie pytania, więc jak coś z góry Sorry :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.