Treść opublikowana przez M1cHaL11
-
Jaki kolor zacisków?
Pochwalisz się? Myślę o czymś takim do E92, czym dokładnie to malowałeś?
-
E92 wysokość na sportowym zawieszeniu
Mnie zastanawia czy na zawieszeniu dedykowanym renomowanej firmy pomimo zachowania twardości zwiększa się komfort :roll:
-
E92 wysokość na sportowym zawieszeniu
Nie miałem okazji jeździć E92 na standardowym zawiasie, innymi modelami BMW owszem, różnica jest znaczna, twarde zawieszenie w połączeniu z oponami Runflat o niskim profilu dale o sobie znać już na drobnych nierównościach, jednak kiedy jedziemy równą drogą w ciasnych zakrętach czuje się pewność, łatwo jest wyczuć granicę przyczepności z poślizgiem, gdybym miał wybierać to został bym przy obecnym setupie, jest to auto sportowe więc nie ma co szukać komfortu limuzyny :)
-
E92 wysokość na sportowym zawieszeniu
Tył 340 mm Przód 355 mm Są to wymiary mierzone od osi koła (pomocne jest śmigło na dekielku) do krawędzi nadkola, zawierzenie M :)
-
E92 wysokość na sportowym zawieszeniu
Powinno mierzyć się od osi piasty do krawędzi nadkola, wygląda na serię, wrócę do domu to mogę Ci to zmierzyć, mam zawias M.
-
Jak ściągnąć osłone kierownicy w BMW e92 ?
Napotkałem podobny problem w swoim aucie, stąd odpowiedź z mojej strony, może ktoś tak jak ja będzie szukał rozwiązania. Odnośnie estetyczności zabiegu to nie oszukujmy się, nie widać tego, u Ciebie owszem ale ktoś zrobił to nieuważnie :(
-
[E92] Szyberdach nie zatrzymuje się w pozycji zamkniętej
Udało się rozwiązać problem. Okazuje się to dosyć proste :) Naciskamy i trzymamy guzik od otwierania szyberdachu w pozycję uchylną, po około 15 - 20 sekundach zacznie się on otwierać w skrajne pozycje (ciągle trzymamy guzik), po czym się zamknie. Ten prosty zabieg rozwiązuje problem. Wydaje mi się że przyczyną takiego stanu rzeczy jest odłączenie klem ale są to tylko domysły :lol:
-
[E92] Szyberdach nie zatrzymuje się w pozycji zamkniętej
Witam!. Problem polega na tym, że kiedy otworzę szyberdach w pozycję uchylną lub otwartą nie mam możliwości zamknięcia go "automatycznie", wówczas sam muszę wyczuć moment w którym puszczam guzik, raz się uda, raz nie, być może robię coś źle. Dodam że auto kupiłem z rozładowanym akumulatorem i miał ściągane klemy, może trzeba coś ponownie skalibrować. Pozdrawiam!.
-
Jak ściągnąć osłone kierownicy w BMW e92 ?
Ja u siebie ściągałem ten plastik, jest to proste i nie widzę sensu żeby coś podważać bo ryzykujemy wtedy że coś połamiemy. Znaczek M też schodzi bez problemu po podważeniu małym płaskim śrubokrętem.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Cześć Ekipa!. Mam na imię Michał, jestem z okolic Janowa Lubelskiego/Kraśnika, od lutego jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E92 330D, wcześniej było E81 i E46. Pozdrawiam!.