Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy na forum chciałem się przestawić i przywitać.

 

Krzysztof, 25 lat, mieszkam we Wrocławiu gdzie pracuje nad uzyskaniem doktoratu z chemii.

 

Odkąd skończyłem 15 lat zawsze chciałem mieć BMW i wygląda na to, że ta chwila jest już bardzo blisko. :D Serdeczne podziękowania dla każdego, kto poświęcił swój czas na posty dotyczące porad przy zakupie. Ucieszyłem się, kiedy znalazłem taki wątek na forum.

 

Mam prośbę do forumowiczów z Wrocławia i okolic by odezwali się do mnie na gadulcu w celu złapania kontaktu, ewentulanego pokazania na ich wozach na co trzeba zwrócić uwagę kupując BMW.

 

Za wszelkie porady, będę niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum. :) Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 316i E36 z 93 rocznika. 8) Jest to mój pierwszy kontakt z tą marką i przyznam, że mnie dosyć fascynuje. :P Zobaczymy jak będzie później. Na razie pozdrawiam innych userów i życzę miłych przygód debiutantom, takim jak ja. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladny gips :duh: zapomniale sie przywitac :mad2: Wiec spoznione "witam" :mrgreen: Jestem ze Szczecina i wlasnie przezywam fascynacje moja pierwsza bunia :mrgreen:

BMW - Bedziesz Mial Wrazenia

Pozdrawiam

Reaven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam 19 lat i za jakieś pół roku zamierzam sobie kupić swoje wymarzone BMW. Bedzie to E36 pewnie 320i a moze 325i :twisted: Dlatego im bliżej kupna bede miał pytania do was ale to jeszcze sporo czasu :) Pozdro dla wszystkich mam nadzieje że mnie przyjmiecie do waszego grona :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum (no może nie do końca, bo czytam was już 6 miesięcy), ale to mój pierwszy post. Więc pozdrawiam wszystkich miłośników BMW.

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem 211 konnego, dwu tonowego (no prawie) zielonego „potwora” jakim jest BMW 735.

Mimo tego że samochód opuścił fabrykę w Bawarii 89’ roku robi niesamowite wrażenie. I to nie z powodu sylwetki (choć i ten element został dopracowany perfekcyjnie :D ).

Żeby pokochać ten samochód, to wystarczy się nim przejechać. Kto raz usiądzie za kółkiem tej maszyny, to już zawsze każdy następny samochód będzie porównywał do BMW. I co tu dużo mówić raczej słabo wypadnie konkurencja :D . Pomruk 3,5 litrowego silnika, no właśnie nie klekot, nie warczenie, a właśnie mruczenie silnika (mnie osobiście przypomina mruczenie zadowolonego lwa), człowiek słysząc ten dźwięk bez problemu wybacza 15 litrów spalania na setkę. Hmm muszę się przyznać że przestałem słuchać radia.

Ups :oops: miałem się tylko przywitać, a nie rozpisywać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum i jeszcze nie mam swojego BMW, no ale mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu, no moze za 2 bede juz go mial. Wczesniej mialem celice, ale rozbilem... Poza tym zawsze chcialem auto tylnionapedowe. Dlatego mam pytanko: chce kupic E34, tylko zastanawiam sie z jakim silnikiem (bo mam zamiar troche powykorzystywac tylni naped...) czy 520 nie jest za slabe?? czy 525 wystarczy? Moze byly juz takie pytania na forum ale jakos nie moge znalezc.

B L A G A M P O M O Z C I E ! ! ! ! !

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków samochodowych, a w szczególności tych, którzy nie mogą normalnie funkcjonować bez BMW... Ja jeszcze nie mam auta tej marki ale się do niego przymierzam. Chciałbym kupić jakąś mała trójkę, najlepiej E30 ale jeszcze się waham pomiedzy jakims golfem... (wiadomo... względy finansowe :/)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wlascicieli i pasjonatow tej pieknej marki. Jakies 3 tygodnie temu zakupilem sobie E46 przywiezione ze szwajcarii. Dopiero pare dni temu wyruszylem na pierwsza przejazdzke i poprostu wymieklem. SIlniczek oczywiscie 2,8 , tak wiec wrazenia z jazdy sa piorunujace.

pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Od paru tygodni posiadam bmw 328i coupe 97r Zawsze fascynowała mnie ta marka.Miałem kiedys e-34 520i ale przesiadlem sie na niewlasciwą markę czyli VW i to golf. Teraz nastąpił powrót do bmw i znów wiem co to jest przyjemość z jazdy.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Od dwóch miesiecy jestem super szczesliwym posiadaczem 520i 24v 1991r automat, która to kupiłem po oględzinach z kolega "barto" (pozdro!!) udzielajacym się na forum. Kolega ów odradzał wprawdzie automata do silnika 2,0 ale wygląd mojej wybranki zrobiłswoje :lol: Od wozu nie wymagam super sportowych osiagów więc jestem zadowolony no i zostaje jeszcze wolna prawa ręka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRY!!!

Chcialem sie przywitac, obserwuje to forum od paru miesiecy (od kiedy poznalem sie z Moja Betty), ale jakos dopiero teraz tu przystapilem.

Mam nadzieje, ze swoja obecnoscia na Forum tez moge sie nieco Wam przysluzc.

 

Marek / BMW E34 520 M50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.