Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

 

Mam na imie Pawel i od 2 dni jestem mega szczesliwym posiadaczem BMW e46 325xi touring w automaciku. Pozwole sobie pozniej dodac zdjecia do Galerii jezeli jest taka mozliwosc!

 

pozdrawiam i szerokosci zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim.

Od tygodnia posiadam e61 lci 2007 o oznczeniu 525d czyli 3.0 d 197 km. Jest to moje pierwsze BMW. Auta szukałem dwa miesiące ale warto było poczekać. "Radość z jazdy" - potwierdzam w 100%.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Przez ostatnie 18 lat jeździłem i jeżdżę wyłącznie subarakami, od dzisiaj mam 328iA z 95r. o udokumentowanym przebiegu 164000km.

Na razie poczytam, jestem zielony w sprawach BMW.

Maciek.

Edytowane przez FalaFala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

 

Mam na imię Paweł i mieszkam we Wrocławiu. Od grudnia zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E91 325d z 2006 roku. Jest to moje pierwsze BMW, więc dopiero sie go uczę ale moge spokojnie przyznać, że to juz chyba miłość :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich FORUMOWICZÓW BMW-klub.pl

 

Jestem nowy na forum i mam nadzieję że będę pomocny w kwestii doboru odpowiedniego oleju, filtrów i akumulatora, żarówek czy wycieraczek do szyb jak i dywaników.

Zawsze chętnie odpowiem na wasze pytania.

Mam nadzieję że moja wiedza przyda się do odpowiedniego dbania o nasze wspaniałe samochody. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem z Dolnego Śląska - Bielawa :)

 

Obecnie śmigam Touringiem E30 z wyczesanym M40B16 :D dodatkowo wspomaganym zapachem LPG.

Zarejestrowałem się na forum, ponieważ wymyśliłem sobie zmianę autka na E46 i muszę trochę o tych furkach poczytać.

 

Pozdro dla Wszystkich

_Jerry_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich serdecznie, od ok miesiąca również jestem szczęśliwym jak na razie posiadaczem Touring'a e39 530D 20002r. Jestem z okolic Wschowa - Brenno, i tu może mała reklama dla zainteresowanych prowadzę studio detailingu więc każdego autodbacza zapraszam do kontaktu :) dla nowych znajomych z forum oczywiście jakieś zniżki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.