Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i klubowiczów BMW klubu ;) jestem z okolic Krosna (podkarpackie) od miesiąca jestem w posiadaniu e36-stki 318 w wyposażeniu wizualnym ///M Power'a;) niebawem dodam foty;) pozdro!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

w tym dziale po raz pierwszy :oops:

dotychczas poruszałam się po działach ogólnych

 

Jestem obecnie na etapie zniechęcenia szukania wymarzonej jedyneczki :(

z powodu stanu rynku aut :evil:

pozdrawiam

Anna

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie zniechęcaj się i szukaj! ;)

Te w dobrym stanie to mało kto sprzedaje... ale się zdarza ;) Ja sam musiałem kupić po wypadku bo innych nie było :) Ale tragedii przy wypadku, nie było więc się zdecydowałem. Z tego co wiem kilka osób na forum rozważa sprzedaż (niestety tylko rozważa ;) ), wszedł nowy model i kusi, więc może się trafi odpowiedni egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starym, dobrym zwyczajem, pragnę powitać wszystkich użytkowników Forum BMW-klub. Moja przygoda z marką BMW nie trwa długo, gdyż dopiero od niedawna stałem się posiadaczem BMW e46 320d z 2003 roku. Czy szczęśliwym? Czas pokaże, lecz wszystko na to wskazuje . Mam nadzieję, że czas spędzony na forum, będzie przyjemnością zarówno dla Was jak i dla mnie, a fascynacja marką będzie okazją do wymiany rzeczowych poglądów i wielu ciekawych rozmów. Jeszcze raz witam wszystkich. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów, witam Panie również.

 

Właśnie kupiłem swoje pierwsze BMW. Jest nim przedliftowe E46 330d. Przesiadłem się z hond, w zasadzie samych civic'ów - EG4, EG6, EJ9. Wcześniej jeździłem trochę 3,5 litrową E39 i postanowiłem, że czas się przesiąść z civic'a na jakieś poważniejsze auto.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Być może już niedługo stanę się posiadaczem jedynki z 2005 roku z silnikiem 2,0 benzyna 150 KM!

Tak więc chciałem się z Wami przywitać już teraz! Prędzej czy później i tak kupię jedynkę bo się po prostu zakochałem!!!

Mam do sprzedania 2 szt. felgi M-pakiet WZ 400 R18 9Jx18H2 IS 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jestem od niedawna szczęśliwym użytkownikiem BMW e91 320d z silnikiem N47D20

Właśnie przeglądając forum się naczytałem o wadach konstrukcyjnych tego silnika itp. ale jak narazie nie słychać dziwnych dźwięków choć przebieg 193 tys km :? Zobaczymy co dalej ...

 

Pozdrawiam Mieszko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.