Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam sorry ze wprowadzam OT ale mam kilka problemów z forum :

1 .Gdzie założyć galerie proszę o wskazanie mi linka bo za jasną cholerę nie mogę się tu połapać,( kiedyś tu było inaczej )

2. Mam nadzieje iż ADMINISTRATOR pomoże i posprząta po mnie :)

3.Odp.prosił bym na PW

Dziękuję.

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

W końcu udało sie kupić jedynke. Zdjęcia zamieszcze jak juz ją wypucuje.

 

 

Jestem z poznania, wiec służę również pomocą w moim rejonie :)

Opublikowano

Wita wszystkich miłośników Bawarek Patryk z Bydgoszczy :)

Obecnie jeżdżę moją wymarzoną E46 M3 Coupe z 2002r. w kolorze Phoenixgelb Metallic :D

Opublikowano

Witajcie!

 

Mam na imię Rafał i obecnie jestem na etapie poszukiwania swojego pierwszego BMW.

Mam nadzieję ze fachowa wiedza forumowiczów oraz samo forum będzie ogromną skarbnicą wiedzy.

 

Jeszcze raz witam i Pozdrawiam Wszystkich.

Opublikowano
Witam wszystkich:) Jestem posiadaczem E87 1,6 115km 2004r :) Dopiero co kupiona teraz muszę się zająć dopracowaniem jej :) Pozdrawiam
Opublikowano
Witam, zacznij od zorientowania się ws. napinacza łańcucha rozrządu :)
Opublikowano
Witam wszystkich serdecznie :) od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem mojego wymarzonego BMW 120d :dance: W chwili obecnej jestem na etapie rejestracji i załatwiania wszelkich formalności jak tylko się z tym uporam postaram się zamieścić jakieś fotki mojej laluni :8)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Opublikowano

Cześć wszystkim,

Jestem z Gdańska i od 3 dni mam E81.pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrawiam Wszystkich!

 

... no to rozpoczynam przygodę z bmw.

Opublikowano
Witam i zapraszam do dodawania zdjęć w galerii :D
Opublikowano
Czesc jestem nowym uzytkownikiem BMW . Mysle,ze spedze tu niezle kilka godzin tygodniowo haha. Pozdrawiam Wszystkich.

Damian3619


Ze wzgledu iz nie ma zadnej stronki poswieconej Polskim wielbicielom BMW w UK. Zapraszam na profil facebooka Bmw anglia.


GG 43888118

Opublikowano

Witam wszystkich.Jestem nowy na forum lecz dosyć długo je już przeglądam. Mam nadzieję dowiedzieć się dużo ciekawy i interesujących mnie rzeczy.Rodzina bmw się powiększa i wiedza będzie potrzebna.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Mam na imię Grzegorz.

Po 2 letniej przerwie znowu wracam do BMW.

Pierwsze było E30 318i, teraz przyszła pora na E39.

 

Pozdrawiam

Opublikowano
Chciałem przywitać się ze wszystkimi na tym forum. Cześć wszystkim. Pierwszy raz jestem posiadaczem samochodu BMW, choć mam 40 wiosen. Wybór padł na BMW seria 1 2005 rok E 87 120d 163 KM. Po tygodniu użytkowania pierwsze co mogę powiedzieć, że kapitalne prowadzenie samochodów BMW to nie mit.
Opublikowano
Witam wszystkich serdecznie , od nie dawna jestem szczęśliwym właścicielem mojej Berty 316 w automacie . Historia z BMW zaczęła się już dawno dawno temu , bo było to wielkie marzenie mojego ojca , ale to mi się udało zostać właścicielem BMW . Mam cichą nadzieje że zostanę przy tej marce przez ładne parę lat . Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia na jakimś zlocie :)
Opublikowano

Witam.

Jestem nowy oczywiście:)

Póki co, MB W126, ale przymierzam się do 7-ki.

Będę więc molestował forumowiczów i drązył temat w typowy przedzakupowy sposób.

Beemka ze stopki jeździ żonka, a ponieważ czasem pożyczy to mogę się nazwać użytkownikiem i coraz większym wielbicielem marki.

Lokalizacja: Warszawa-Kraków

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich

od paru dni jestem posiadaczem 5teczki, jestem tu nowy i zamierzam śledzić forum i udzielać się:) pozdrawiam

Opublikowano

Aloha,

 

Marcin. Od Dzisiaj jestem posiadaczem BMW e36 320i Coupe '93.

Lokalizacja Łódź.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Dzień dobry.

Witam wszystkich, dopiero zobaczyłem ten wątek. Mam na imię Konrad, wiek 43 mieszkam w Londynie. Od lutego 2012 jeżdżę E46 323Ci 2000.

Opublikowano
Witam wszystkich!
Opublikowano
Witam wszystkich :) Od jakiegoś czasu Was podglądam ale dopiero dziś postanowiłam się odezwać :) Swojego ideału wciąż szukam jednak mam nadzieje, że szybko to sie zmieni. Jedno jest pewne seria 3 :) Pozdrawiam
Opublikowano
Ja również się przywitam, ostatnio kupiłem sobie bmw e36 coupe 1.8is 140KM całkiem sympatyczny samochód :) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.