Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, więc jestem nowy :D

Pozdrawiam wszystkich fanów MARKI BMW :)

To dopiero moje pierwsze auto tej marki i już wiem że nie ostatnie !!!

wczesniej były polskie wynalazki .............GOLF III a teraz BMW :)

Autko to E36 318 TDS Touring ..............

Jeszcze raz Witam i pozdrawiam WOLF ............

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!

 

W listopadzie 2005 kupilem moje pierwsze BMW. Jest to E36 318i '94. Ten model byl moim marzeniem od zawsze!! Do teraz jeszcze nie moge uwierzyc, ze takowy posiadam!! BMW szybko 'wciaga' i juz teraz nie wyobrazam sobie innego samochodu.

 

Pozdrawiam!!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie!

 

Już niedługo zamierzam nabyć swój pierwszy własny samochód i oczywiście będzie to BMW. To taka stara miłość, która czekała cierpliwie na spełnienie jakieś 15 lat. W końcu są ku temu warunki, choć powiem szczerze, że brałem też pod uwagę inne, powiedzmy sobie bardziej pospolite, marki. W międzyczasie od 10 lat użytkuję rodzinnego Mitsubishi Colta i nie dam złego słowa powiedzieć o tym małym japończyku. Zrobiłem nim 200 tys. km i zanosi się, że bez większych wpadek zrobi drugie tyle. Colcik na razie zostaje w rodzinie, a ja rozglądam się za własną betką.

 

Pewnie będę Wam trochę marudził, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie. Obiecuję wcześniej przeglądać archiwum! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą społeczność i każdego z osobna ...

Zanim się zarejestrowałem przeczytałem uparcie wszystkie wątki , odnoszę wrażenie że już więkrzość z Was dobrze znam .

W posiadanie Buni weszłem chyba przez przypadek - nigdy nie myślałem że mogę czymś takim się cieszyć . Poprzedni samochód / pozwolicie że markę pominę - ale Niemiec /doprowadzał mnie już do granic cierpliwośći aż 13 września osiągnął zenitu - decyzja - złomowanie .

Telefon do Teściowej / ... no wiecie - tammmm / - pytaj ale wśród znajomych znajomych , po tygodniu była : Piękna Biała Bunia / wiem co sadzą nie którzy o tym kolorze ale co mi tam , kolorem nie jeżdrzę /

Do rzeczy :E 34 - wiek - '89 , poj. 250 i , podstawowa wersja - szyby korbki,ciemna tapicerka - kupiona od wdowy - jeden właściciel '38 rocznik- odszedł do krainy wiecznych łowów w marcu - przebieg 200 000 pełna dokumentacja wszystkich przeglądów , wychuchana i wypieszczona jakby wyszła z taśmy pół roku temu .Stała w garażu przykryta plandeką - bajka ? :liar: Sam nie wierzyłem - nie patrzyłem że golizna i w " starzym wieku " - ważne jak była eksploatowana / chyba dziadek gum nie palił ? /

Na silniku i kolektorze dolotowym jest jeszcze warstwa konserwująca , reszta wszystko ideał - ale się rozpędziłem ...

Jako nowy - zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu forum , dbania o Bunię i umieszczenia foto w awarcie i odpowiednim temacie ....

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Dobre :P

 

Czytam to forum już sporo czasu, a też dopiero teraz widzę, że jest taki temat :-)

 

No więc witam wszystkich miłośników BMW. Miło, że jest w naszym kraju grupa, która ma w życiu jakąś pasję. Pasję, którą jest ta właśnie marka. Wydaje mi się, że jesteśmy po to, aby pokazać ludziom, że można w samochodzie zobaczyć coś więcej, niż tylko blaszany środek lokomocji. Że można o niego dbać i szanować. Że BMW nie jest pojazdem dla pospolitego dresa... Ten stereotyp jest chyba najgorszy. I w tym nasze zadanie! Brońmy renomy tej marki, bo o to warto walczyć :-)

 

Asz, szlachetnie wyszło.

 

Do rzeczy. Są szeregi motomaniaków marzących o Porsche, Ferrari i innych luksusowych, szybkich wozach. A ja miałem jedno: posiadać e36. Kiedy nadeszła wreszcie taka możliwość, od razu z niej skorzystałem :-)

 

Poprzedni właściciele (auto było sprowadzone) nie wykazali specjalnej troski o nie.. Do wymiany od razu był tłumik, naprawa całego zamka centralnego oraz montaż alarmu, dobre obuwie, elektryka, filtry etc. itp.. Ogólnie wymaga jeszcze dopieszczenia, ale powoli, razem z moją dziewczyną, doprowadzamy go do stanu, na jaki zasłużył :-)

 

Moją wersją jest 318i z czerwca 93 roku. W przyszłości postaram się zrobić kilka fotek, bo na razie warunki atmosferyczne na to nie pozwalają :-)

 

Pozdrawiam! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich urzytkowników tego forum, od kilku miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem BMW E34 525i z 1989 roku w pieknym czarnym kolorze. Jest to moje pierwsze BMW, ale kolejne (jak dobrze licze to 15) auto z napedem na wlasciwa oś (RWD Rulezz). Na dzien dziesiejszy jestem studentem Politechniki Krakowskiej (wydz mechaniczny 4 rok), w wolych chwilach pracuje tez jako kierowca (samochody ciezarowe i osobowe) lub mechanik samochodowy, mam nadzieje ze bedzie Nam sie milo wspoltworzylo dobra atmosfere na tym forum :D Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm Wszystkich!! :D

Posiadaczem BMW jestem od marca 2005. Czym dłużej je mam tym bardziej lubię tą markę. Pomyślałem że w miarę możliwości warto poudzielać się na forum marki :cool2: Jak dotąd aktywnie udzielałem się głównie na forum o dieslowej tematyce.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Fanów Najlepszej Marki na Świecie :)

 

Ja swoją przygodę z BMW rozpocząłem dzien przed Wigilią :)

 

Autko jest wypas i zadne inne mu nie dorównuje :cool2:

 

Pozdrawiam wszystkich :hand:

 

Udzielajcie się na forum :modlitwa:

 

i do zobaczenia na slotach. Ja w tym roku przyjade pierwszy :P

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników i sympatyków BMW

Od miesiąca jestem zadowolonym :D posiadaczem tej marki.

Chcialbym dodac, że oprócz porad i wiedzy merytorycznej jaką można znależć na tym forum jest też czasami spora dawka humoru :) a to oznacza że warto się przylączyć :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przywitam po długiej nieobecności na forum :D

 

W przyszłym tygodniu będę wymieniał w mojej czarnulce kierunki pomarańczowe na białe więc myślę, że będzie okazja do zamieszczenia nowych zdjęć :D

 

AP

AP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum!:)

 

Mam na imię Łukasz, jestem z Białegostoku. Mam 19lat i jeżdże Toyotą Corollą 1.4, 1998r. Jak dobrze pójdzie, to za jakis czas stane się szczesliwym posiadaczem Betki. Pożądany model- E46 330D!

 

Życzę samych zielonych świateł i zepsutych fotoradarów (Smile:D)

 

PozdoOo!

Glasurit Polska - Division of BASF - The Chemical Company

Profesjonalne dobieranie lakierów samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem szczęśliwym posiadaczem E34 530i z '89 roku.Auto kupiłem w sierpniu 1994,wcześniej miałem rekina z '81(318i).Jestem mechanikiem z zawodu i z zamiłowania,ale w temacie BMW nie czuje się ekspertem.Zęby zjadłem na Poldolotach i Kantach(125p).Chwilowo mam też Uaza(mam nadzieje że chwilowo bo chce go spieniężyć).

W kwestii Beemki to stawiam na orginał i nie interesuje mni pseudo tuning tzn spoilery z allegro 3 cm nad ziemią i ogólnie zbędne obciążanie plastikiem auta takiego jak BMW.FABRYKA WIE LEPIEJ :!: .

Ale się rozpędziłem,aż mi głupio :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kiedyś i ja musiałem tutaj trafić, żeby się oficjalnie ze wszystkimi przywitać, a więc cześć mam na imię Robert, od niedawna posiadacz e39 525 tds, jak na razie zachwycony własciwosciami jezdnymi beci, ale mimo, ze diesel mniej zachwycony spalaniem (przesiadłem się VW passata) - no cóż wyznaje jednak zasadę, że jakość za ilość:))

Pozdrawiam raz jeszcze zyczę wszystkim, szybkiego wybudowania szerokich autostrad, gdzie bedzie można docisnąć pedał w beci do podłogi:)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.