Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem E30 320i Turing :)

 

Niestety jest to moje pierwsze BMW więc proszę o wyrozumiałośc, nie to że jestem kompletny laik ale... :)

Nie masz co zrobic kasą ??........


Zostań klientem stacji ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie wszystkim klubowiczom! Mam na imię Piotrek i całkiem niedawno zrealizowałem swoje marzenie. Jest to moje drugie BMW, pierwsza była E36 318i 1991, autko było tak genialne, że postanowiłem nie opuszczać tej marki. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Forumowiczów ;) Mam na imie Maciek i aktualnie jestem w trakcie poszukiwań bmw e46 - najchętniej poliftingowej :8) . Do tej pory poruszałem się Mercedesem jednak niestety nowsze auta tej marki nie spełniają moich oczekiwań a na starsze niestety mnie nie stać :) Samochody marki BMW zawsze uważałem za eleganckie wbrew wielu stereotypom. Mam nadzieje że informacje zawarte na niniejszym forum pomogą mi w poszukiwaniach odpowiedniego rgzemplarza oraz w jego późniejszej eksploatacji. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników i fascynatów BMW ja jak do tej pory jeździłem tylko autami spod znaku 4-pierścieni, ale dwa dni temu przełamałem się i dołączyłem do grona użytkowników marki BMW a czy zostane fascynatem tej marki to czas pokaże jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :D W dniu wczorajszym nabyłem BMW 316i compact z 1999 r z 1.9l 105 km silnikiem czyli chyba z M43TU B19 z tego co zdążyłem wyczytać, jeśli ktos potwierdzi z forumowiczów to bardzo sie ucieszę, że to właśnie to oznaczenie ;] przyznam się bez bicia nigdy nie byłem fanem bmw, a samochód kupiłem trochę z przysłowiowego "braku laku" lub "jak się nie ma co się lubi ...", bo był mi po prostu szybko potrzebny, ale muszę powiedzieć, ze wracałem nim dzisiaj z 200 km trasy powrotnej do domu z miejsca zakupu i szczerze mówiąc jestem bardzo mile zaskoczony - jeśli pójdzie tak dalej to podejrzewam, że kolejne będzie też BMW xD oby tylko tak dalej ;] Pozdrawiam z WLKP ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od pół roku Was czytam, odkąd zapragnąłem sprawić sobie jedyneczkę.

Wasze posty bardzo mi pomogły zorientować się w detalach tego modelu BMW i na co zwracać uwagę przy kupnie, gdyż wczesniej znałem tan samochód tylko z tzw. "ulicy", a że jest to dość rzadki samochód na naszych drogach znałem go pobieżnie.

 

Od dwóch miesięcy moje marzenie się spełniło i jestem szcześliwym oneposiadaczem, czas więc dołoczyć do waszego grona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.