Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Zajmuję się sprzedażą i obszywaniem kierownic. Zapewniam najlepszą cenę i najwyższej jakości towar!!! Posiadam także poduszki powietrzne, pasy, napinacze, deski rozdzielcze itp. Jeżeli szukasz części tego typu do swojego samochodu – dzwoń (603609884;0655401181) lub pisz (leker@op.pl). Zapraszam i pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 780
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, Ja w temacie tego klekotania. Ustaliłem że to jest VANOS. Naprawa jest związana z posiadaniem narzedzia do rozrządu. Bez tej blokady nie da się wymienić i ustawić Vanosa. Czy ktoś wie gdzie mogę to naprawić. Interesuje mnie jakiś warsztat w Pomorkim. Mogę podjechać do 100km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, Ja w temacie tego klekotania. Ustaliłem że to jest VANOS. Naprawa jest związana z posiadaniem narzedzia do rozrządu. Bez tej blokady nie da się wymienić i ustawić Vanosa. Czy ktoś wie gdzie mogę to naprawić. Interesuje mnie jakiś warsztat w Pomorkim. Mogę podjechać do 100km

 

Kolego,jesteś z Rumi i nie wiesz są tu fachowcy od Bmw??

Zadzwoń to dam Ci namiary

501 078282

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a ja polecam warsztat w Pucku. Jadąc od strony Gdyni na skrzyżowaniu koło lotosu i za przejazdem kolejowym pierwsza w lewo. Właściciel jeździ beemką, pracownicy z tego co wiem to też. Świetny mechanik - robiący ojca samochody i obecnie e39 530d sam od początku do końca i równie dobry lakiernik (efekt jego pracy widać na bmw 7 właściciela. Szczerze polecam. Bez cwaniakowania, szczerze i na temat... :)

 

 

Lakiernik swietny - z właścicielem chodzilem do LO w Pucku ;-)

 

Pozdrawiam Krzysztofa Skwiercza oraz klubowiczów/forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też coś dorzucę na temat [b]"Rutkowskiego" z Brzeżna ul. Gdańska 21d[/b]totalna pomyłka,trzymali auto prawie dwa dni i nic nie znależli,obiecali zadzwonić po trzech godzinach a po pięciu sam zadzwoniłem bo mnie szlag trafiał z braku informacji,mieli zrobić diagnostykę silnika i co zadzwoniłem to cały czas robili....a w słuchawce takie teksty słyszałem że koszmar,mogli sobie darować . następnego dnia zabrałem auto które nota bene było w trakcie roboty a jak pojechałem nic nie mówiąc to stało na placu- kpiny. oczywiście kity jakie mi wciskali to nawet blondynka by się usmiała, auto którego jestem drugim właścicielem i znam calutką jego historię wciskali mi kit że była wymieniona skrzynia z manualu na automat a wiem że od nowego jest steptronik,nawet po numerze VIN można to stwierdzić,po żekomej diagnozie żadnych wydruków,kompletna ściema....podnieśli mi ciśnienie i tyle ...także tego warsztatu raczej nie POLECAM... choć może tylko ja mam pecha

pozdrawiam

Bogdan28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Szukam solidnego warsztatu w rejonie Trójmiasta, w którym mogę zrobić serwisowy przegląd mojego E46 - mam we wrześniu do przejechania kilka tysięcy km po Europie. Porzedni przegląd robiony był w Niemczech 36 tyś. km temu (wg. książki serwis jest co 40 tys.). Po kupieniu auta we wrześniu 2008 dałem go do sprawdzenia do Foty w Gdyni, zrobili i owszem ale skasowali nie tylko błędy, ale też mój portfel że lepiej nie mówić. Parę drobiazgów wymieniałem później u Kuleszy, bo najbliżej i dużo niższa robocizna. Przejrzałem całe forum i dalej nic nie wiem. Myślałem o WFK, ale z waszych opinii wynika, że te dobre to kończą się na 2007r., a potem jest b.różnie. Jest to moja pierwsza bm-ka i nie chcę by ktoś mi ją spaprał (na razie chodzi bez zarzutu).

Pozdrawiam,

lewiaszko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odpowiem na wszystkie ostatnie posty - Adam Serwis BMW jeśli chcecie blisko Trojmiasta (Gdańsk - Osowa). Gdzieś w poprzednich postach napewno znajdziecie namiary na Adama. Pozatym poszukajcie troche, 13 strona tematu w wy ciagle pytacie o to samo.

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mieć dobrze zrobione, to jedźcie do Adama, ja po robijaniu sie po roznych warsztatach zaczalem robic u niego i teraz wszystko juz prawie smiga tak jak powinno, bardzo solidna ekipa i mozna sobie pogadac, pokaza co i jak nawala, doradza, ogolem najlepszy warsztat BMW w trojmiescie, jedyne co musza poprawic to ostatnie 50m drogi dojazdowej ;)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja ostatnio robiłem u Adama termostat w mojej 330d i jestem zadowolony.

Generalnie mimo że miałem problem w przedzień wigilii i w warsztacie mieli spory ruch - znalazł się czas żeby zrobić moje auto.

Zostawiłem w południe, odebrałem o 16.00 i jest ok.

Generalnie moją poprzednią beemkę też naprawiałem u pana Adama i jestem mega zadowolony.

Bardzo solidny i dobry warsztat - oby tak dalej :8)

 

/H

Moje BMW 330d E46 Sedan '04 (manual) wciąga średnio:

http://www.motostat.pl/user_images/15057/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprawdzić porządnie auto nie nie stacja diagnostyczna, a ASO, ew. Adam Serwis.

Jedź do firmy która sie specjalizuje w BMW, na Stacji Diagnostycznej możesz co najwyżej sprawdzić sobie podstawowe sprawy.

 

/H

Moje BMW 330d E46 Sedan '04 (manual) wciąga średnio:

http://www.motostat.pl/user_images/15057/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ASO też różnie bywa - złe doświadczenia własne z ASO marki, którą obecnie jeżdżę. W Gdańsku jest nowe ASO BMW - Zdunek. Ktoś może ma już z nimi jakieś doświadczenia? Może póki nowi, to się jeszcze starają. ;)

Ale rzeczywiście - nie chodziło mi o jakąkolwiek stację diagnostyczną, bo że takie w Starogardzie są, to nie mam wątpliwości. :) Miałem na myśli raczej jakiś porządny serwis specjalizujący się w BMW, właśnie typu Adam z Osowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszamy wszystkich zainteresowanych naprawa swojego BMW do naszego małego warsztatu.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie elektryki mechaniki oraz lakiernictwa samochodowego.

Kompletne swapy silników skrzyń dyfrów.

Remonty silników

Blacharki

car audio

alarmy

Polerki,

Zabezpieczenia antykorozyjne podwozia

Montaż, demontaż, regulacja remonty instalacji LPG

diagnoza komputerowa wszystkich modeli BMW,

Programowanie funkcji auta(Światła dzienne, zamykanie auta po prędkosci itd

Odnawianie felg

Remonty zawieszeń

Kontakt 512-310-045

Lokalizacja Gdynia Oksywie.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mialem peknieta glowice w e-34, warsztat ktory mi to spawal - naprawde godny polecenia, we wrzeszczu, ( w okolicach ul W.P), namiary dostalem w WFK w Wejherowie, napewno maja ten kontakt jeszcze.

Dodam tez swoje kilka grosz do opini o WFK, robota swietna ale na peknieta glowice to juz musialem sam ich naprowadzic, bo objaw gotowania wody chcieli poczatkowo usunac termostatem, ale mozna sprawdzic termostat bez wymiany na nowy - fakt odliczyli go po robocie z glowica.

Polecam ten warsztat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.