Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Mazura na Lnianej lub Piotrka na Mieszka I, oczywiście zależy jaka instalka. Gdybym miał wstawiać, wstawiałbym tylko jedno - Stag 300 Premium (nie Plus!) - nie ma problemów z adaptacją kompa w BMW.

jak najbardziej polecam. w Koszalinie nikogo lepszego nie ma jeśli chodzi o BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś z Mieszka I w Koszalinie to cudotwórca jeżeli chodzi o moją Jadwinię. złamana krzywka na wałku rozrządu a on bez rozbierania głowicy zrobił. Beemka śmiga jak szalona i ma się już świetnie. POLECAM Piotrka na milion %.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam poszukuję warsztatu który zajmie się regeneracją mojej turbiny. Wymyontowanie i wmontowaniem sobie poradze. Co poleciacię gdzie byliście a co omijać z daleka. Pozdrawiam
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich kolegów. Ja polecam Barlinek - Usługi Elektroniczne ul. Szosowa koło szkoły. Miałem problem z moją BMW, w ogóle nie chciała kręcić rozrusznikiem. Samochód był u kilku elektryków i nikt nic nie zrobił. Kazali mi wymienić rozrusznik, sprawdzali instalację itp. W końcu zadzwoniłem do Barlinka, kazali przesłać sterownik i ews. Szybko się uwinęli, zostawiłem 400zł i jak na razie ganiam bez problemów moją Bumą:) - usterka: immo. Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
A jaki warsztat polecicie do bardziej naszpikowanych elektroniką aut jak np. e60 lub f10 ? Chodzi mi zarówno o mechanikę jak i elektronikę, wiadomo, że głównie chodzi mi o wymianę eksploatacyjną, bo póki co jeszcze nic się nie psuje. Ale nie chciałbym zostawić auta partaczowi, albo złodziejowi co mi części wymontuje, czy założy zużyte, żebym za 2 dni przyjechał na wymianę... Chciałbym wymienić profilaktycznie kolektor ssący (mam 130tyś przebiegu więc zaczynam myśleć pomału o klapkach), oraz wydaje mi się, że jeden wtrysk mi za jakiś czas zacznie lać, poza tym reszta to eksploatacja jak klocki itd, tarcze itd... Poszukuję warsztatu wszechstronnego który zajmie się wszystkim, a przy okazji nie zerżnie aż tak jak ASO, gdzie wymiana oleju to 1050zł ;)
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam:)

odświeżam bo temat sie troszke zakurzył .............

szukam mechanika w szczecinie (mogą też być Police) , bo mam pare problemów z moja laleczką

m.in problem z odpalaniem jak zimny i palące sie kontrolki ABS i ASC :(

bardzo prosze o aktualne polecenie mi dobrego warsztatu:)

ewentualnie gdyby ktos z szanownych kolegow bylby sklonny podlaczyc moja niunie pod kompa bylbym bardzo wdzieczny.

pozdrawiam

godwarez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uderzaj jak wyżej napisałem.

Choć z tego co piszesz i tego że masz podobny motor (konstrukcyjnie), na 100 masz przepustnicę do wymiany bo padł potencjometr od systemu kontroli trakcji

Jak będziesz potrzebował to daj znać na PW bo jedną mam na zbyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

możliwe, że wybiorę się do Szczecina obejrzeć E46, którą zamierzam łyknąć.

 

Stąd pytanie - polecilibyście jakieś miejsce, gdzie mógłbym podpiąć ją pod komputer przed zakupem? Przy okazji poprosiłbym o cenę tej przyjemności.

 

Pozdrawiam,

wojtuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie pod komputer każdego modelu marki BMW możliwe jest u nas w warsztacie.

 

Na chwilę obecną podstawowe podłączenie auta osobowego pod komputer, zczytanie błędów i ich skasowanie kosztuje 40zł za moduł lub 150zł za pełny skan wszystkich dostępnych modułów (świetny sposób na sprawdzenie auta).

Koszt operacji zaawansowanych typu adaptacja, programowanie lub diagnoza ustalany indywidualnie.

 

Dla użytkowników forum oferta specjalna do momentu spadnięcia pierwszych płatków śniegu w Szczecinie:

Konserwacja podwozia za 350zł.

Usługa obejmuje:

  • demontaż osłon i nadkoli
  • mycie podwozia
  • usunięcie ognisk korozji
  • naniesienie środka konserwującego
  • montaż osłon i nadkoli

 

Warsztat zlokalizowany jest vis-a-vis żużlowego stadionu Stali Stocznia przy ulicy Bandurskiego 36.

 

Odnośnie powyższej promocji oraz podłączania pod komputer proszę kontaktować się z Michałem pod numerem telefonu 531-06-09-02 lub ewentualnie GG: 979792.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Szukałem warsztatu w Połczynie i trafiłem na to zapytanie:

 

Witam Kolegów, naprawiał może ktoś swoją bemkę - czy warsztat jest godny polecenia

 

http://www.andrykowski.com.pl/

 

Pozdrowienia dla fascynatów

 

 

Jeśli szukasz rzetelności, fachowości, braku naciągactwa to idealne miejsce... żeby tych rzeczy się nie doszukać.

Problem był taki - odcinka w M40 kończyła się przy 4000obr/min. Dwa dni bez auta, finał - kilkaset złotych mniej w portfelu, usterka natomiast pozostała. Dla porównania - w jednym z polecanych warsztatów w Warszawie diagnoza była darmowa, zajęła chyba z 5 minut, a naprawa (wymiana rozrządu) trwała niecały dzień, auto jeździ do dziś.

 

Ogólnie - omijajcie szerokim łukiem Bosch Service (Andrykowski i Mioduszewski) w Koszałkowie, nie mają zbyt wielkiego pojęcia, przynajmniej jeśli chodzi o BMW i Mercedesy...

 

Dokładnie, ludzie omijajcie ten niby serwis szerokim łukiem. Naciągacz na kasę i tyle. Byłem tam, przegląd zawieszenia miałbyć darmowy, a musiałem zapłacić 60 pln!!! Jakaś masakra!!! A nie wspomnę, że z diagnozą oczywiście nie trafił. Andrykowskiemu mówię stanowczo NIEEEE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem warsztatu w Połczynie i trafiłem na to zapytanie:

 

Witam Kolegów, naprawiał może ktoś swoją bemkę - czy warsztat jest godny polecenia

 

http://www.andrykowski.com.pl/

 

Pozdrowienia dla fascynatów

 

 

Jeśli szukasz rzetelności, fachowości, braku naciągactwa to idealne miejsce... żeby tych rzeczy się nie doszukać.

Problem był taki - odcinka w M40 kończyła się przy 4000obr/min. Dwa dni bez auta, finał - kilkaset złotych mniej w portfelu, usterka natomiast pozostała. Dla porównania - w jednym z polecanych warsztatów w Warszawie diagnoza była darmowa, zajęła chyba z 5 minut, a naprawa (wymiana rozrządu) trwała niecały dzień, auto jeździ do dziś.

 

Ogólnie - omijajcie szerokim łukiem Bosch Service (Andrykowski i Mioduszewski) w Koszałkowie, nie mają zbyt wielkiego pojęcia, przynajmniej jeśli chodzi o BMW i Mercedesy...

 

Dokładnie, ludzie omijajcie ten niby serwis szerokim łukiem. Naciągacz na kasę i tyle. Byłem tam, przegląd zawieszenia miałbyć darmowy, a musiałem zapłacić 60 pln!!! Jakaś masakra!!! A nie wspomnę, że z diagnozą oczywiście nie trafił. Andrykowskiemu mówię stanowczo NIEEEE!

 

Dlatego właśnie polecam AUTO-EXPERT w Koszalinie na Jaśminowej 20, tel. 504578890.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam najlepszego warsztatu z mozliwych miejsca wzdluz granicy z Niemcami (jak najblizej Berlina) - potrzebuje:

 

Auto: 528i ZF 5HP18

- Znalezc i zlikwidowac maly wyciek z ukladu chlodzenia skrzyni biegow gdzies z przodu,

- Wymienic olej w skrzyni na ESSO LT + filtr + uszczelka

- Sprawdzic cale zawieszenie + hamulce i ewentualnie zrobic od razu jesli cos jest (jest super i cichutko ale na wszelki wypadek)

- Podpiac pod komputer i zrobic pelen odczyt (okolo 150PLN jesli sie nie myle?)

 

BMW jest siwezo po pelnym serwisie silnika w berlinie + wszystkie mozliwe filtry, wiec tylko to co napisalem powyzej. Nie mam zakazenia gazem :) ale chlopaki nie mieli czynnego kompa wiec tego nie zrobilem.

Szukam jak najblizej, ale jesli jest ktos bardzo sensowny to moge podjechac ciut dalej niz granica.

Chcialbym, zeby to bylo jedno miejsce gdzie zrobie wszystko, najlepiej w jeden dzien.

 

I blagam - bez polecania oszolomow bo jesli po ostatnim tygodniu trafie na kolejnego partacza to moge zaczac mordowac :D :D :D

Jesli ktos sie zdecyduje pomoc to poprosze z numerem telefonu. Nie szukam najtanszego - szukam najlepszego i szczerego.

 

Dzieki Panowie

Definicja szalenstwa - robienie wciaz dokladnie tej samej rzeczy w dokladnie ten sam sposob oczekujac zupelnie innego ofektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGROMNY POZYTYW.

Z glebi serca polecam ponizszy warsztat, robia i mechanike i diagnostyke kompem:

 

AUTO-MIS

ul. Bandurskiego 36

SZCZECIN

TEL: (Michal) 0 531 060 902

 

Michal i jego Ojciec to bardzo sympatyczni, sensowni i szczerzy ludzie. Wymienialem u nich olej w skrzyni (dynamicznie), filtr + uszczelke oraz robilem przednie hamulce. Do tego doszedl kompletny test wszystkiego co sie dalo DIS'em (z wyjasnieniem dla laika co jest co i dlaczego tak jest). Plus jeszcze kilka drobniejszych spraw i najwazniejsze - znalezli mi wyciek z ukladu chlodzenia skrzyni biegow i diagnoza byla bezbledna.

Umowilem sie na 9:00 rano, Michal juz czekal w gotowsci, na biezaco informowal telefonicznie (mimi mojej zagranicznej komorki) o stanie rzeczy i z partyzanta znalazl mi uzywana chlodnice skrzyni w mega stanie za bardzo przyzwoite pieniadze.

Nie wspomne juz o tym, ze obaj Panowie w tak zwanym miedzyczasie zanim odebralem auto sami oblecieli autko dookola o ogarneli mi kilka drobiazgow o ktore w ogole nie prosilem (i za te rzeczy oczywiscie nie placilem bo nie zlecalem). Tu brakujaca srubka nagle sie znalazla, tu jakis inny detal).

I wszystko tego samego dnia.

Z rachunku tez bylem bardzo zadowolony. Spedzilem mily dzien w Szczecinie, zjadlem, odpoczalem a autko "samo sie zrobilo" :)

 

Serdeczne pozdrowienia dla obu Panow i do uslyszenia niedlugo bo napewno wroce na reszte zaplanowanych w tym roku "operacji"

Jesli ktos ma pytania i chcialby tam podskoczyc - dajcie znak a wszystko opowiem.

Definicja szalenstwa - robienie wciaz dokladnie tej samej rzeczy w dokladnie ten sam sposob oczekujac zupelnie innego ofektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakiś warsztat w szczecinie lub okolicy dysponujący OPPS'em lub innym interfejsem diagnostycznym z fibre-optic, który robi aktualizację softu? Potrzebuję zaktualizować w mojej e60 moduły MULF i CAPPL, a przy okazji EGS i DDE. Zastanawiam się komu oddać auto, bo jak wiadomo niewłaściwe programowanie może nawet uwalić moduł. Zrobiłbym to sam ale akurat MULF i nawigacja CCC po obd aktualizują się z cały 1 dzień, dlatego potrzebuję szybszego sprzętu.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat

GIEJBO

stacja obsługi pojazdów

 

Goleniów ul. B.Chrobrego 29

tel. 091 407-33-07

kom. 0606 948 278

email: giejbo@neostrada.pl

http://www.giejbo.pl/

 

Naprawiam, serwisuje tam swoje BMW e36 i bez zastrzeżeń :cool2:

Nie robią fuszerki jak garażowe warsztaty. Poświęcą swój czas by sprawdzić co dolega twojemu autu. Jeśli czegoś nie naprawią w określonym terminie, nie uda im się wyrobić to nie ściemniają tylko mówią jasno prosto na czym stoi sprawa. Teraz niedawno zakładałem u nich sekwencję BRC 4 generacja. Chodzi jak złoto :)

Polecam z wyprzedzeniem się do nich umówić (dużo zleceń czasami z wyprzedzeniem tyg -2tyg trzeba).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W większości przypadków auta robie sam ale zdażają sie sprawy których poprostu z braku czasu sie nie podejmuje wtedy decyzja jest tylko jedna : "CARFIX" na pomorzanach lub Grzesiek na mierzynie

 

niestety z racji tego ze do carfix-u mam poprostu bliżej tam własnie jeżdżę

co nie znaczy że nie byłem i u grześka który to zrobił mi autko za free bo wymiana wężyka od odmy zajeła jego mechanikowi 5minut

SZCZERZE POLECAM OBA WARSZTATY

Rozbawił mnie tekst o katowaniu przez Bartka BMW hehe ( po naprawie auto trzeba sprawdzić przejechać przeciągnąć ale czy jest to katowanie? )

myśle ze na tym placyku u Niego jest wiele wiecej maszyn do katowania jak twoja smieszna stara 100 konna bm-ka i większość jest JEGO

najlepsze jest to że tyle razy ile zadzwoniłem nie usłyszałem jutro, za tydzien czy takie tam był poprostu tekst "PRZYJEDŻ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Panowie a jak tam Bialogard ewentualnie okolice?

Polecam Motosport w Świdwinie (warsztat mieści się na Armii Krajowej 22 -23)

z każdą większą usterką jeżdżę do nich i ani razu się nie zawiodłem.

Jeśli chodzi o Koszalin nie wiem kto może być, kumpel polecił mi chłopaków ze Świdwina i tak latam sobie czasem do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
A co sądzicie o AutoCenter Będargowo w kwestii lakierowania pojazdów ? Lub być może dysponujecie wiedzą, kto jest podwykonawcą ASO Bońkowscy w temacie lakiernictwa ?
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.