Witam wszystkich kolegów. Ja polecam Barlinek - Usługi Elektroniczne ul. Szosowa koło szkoły. Miałem problem z moją BMW, w ogóle nie chciała kręcić rozrusznikiem. Samochód był u kilku elektryków i nikt nic nie zrobił. Kazali mi wymienić rozrusznik, sprawdzali instalację itp. W końcu zadzwoniłem do Barlinka, kazali przesłać sterownik i ews. Szybko się uwinęli, zostawiłem 400zł i jak na razie ganiam bez problemów moją Bumą:) - usterka: immo. Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy. Polecam