Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam firme CARFIX na Powstanców Wlkp. Usuwalem tam dosc skomplikowaną awarie, której nie potrafili skutecznie zdiagnozowac inni. Koszt naprawy nie powalił mnie z nóg(bylem przygotowany ze bedzie kosztowało), zostalem potraktowany uczciwie. Chlopaki mają spore zaplecze czesci, odpowiednią wiedze, komputer do diagnostyki, czyli wszystko co trzeba. Przede wszystkim widac, ze robią to z pasją i lubią wyzwania. Polecam.

 

 

P.S. Moim zdaniem bez sensu jest ta dyskusja nt firmy Malak Autoserwis. Jest ona niezgodna z tematem i powinna zostac usunieta przez moderatora. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b_ray napisal

A co do Roto-car2 mam mieszane uczucia. Pojechalem do nich wymienic termostat. Rzucili do tego jakiegos praktykanta,ktoremu musialem pokazac gdzie w M40 go szukac,a potem zwrocilem mu uwage ze termostat powinien byc umieszczony w kanale stralka do gory.Chlopak sie zdziwil,ale po konsultacji z szefem(w biurze,bo gdzie tam boss bedzie sie fatygowal do byle E-30)przyznal mi racje.

a ja dzisiaj w swojej 525 tds wymienilem termostat i co dziwne zalozylem go strzalka do dolu bo inaczej sie nie da

wiec roznie bywa i w autachroznie sie czesci zaklada wazne zeby z glowa

myslec myslec i jescze raz myslec :cool2:

BMW jest tanie dla bogatych

http://img102.imageshack.us/img102/1093/copyright6phpki9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

W zachodniopomorskim polecam Carfix & V-Tronic

 

uważam ze chłopaki z tych 2 zakładów są uczciwi, kasują tylko za zrobioną robotę i nie są to na pewno jakies kosmiczne ceny. .

 

Miałem skomplikowany problem z doładowaniem w swoim BMW chłopaki z Carfixu na prawde poświęcili mi dużo swojego czasu - problemu może do końca nie rozwiązali ale ogólnie znaleźli przyczynę.. nie skasowali mnie ani grosza, byli pomocni i chętni do działania - inny mechanik: Malak serwis powiedział mi że turbo do wymiany i tyle [co tam wywalić 5tys :)], w trzecim zakładzie V-Tronic okazalo się że wystarczylo rozebrać turbinkę i potraktować odrdzewiaczem [przesterowanie płatami] i problem z głowy .... [zapłaciłem 200 pln]

 

Moim skromnym zdaniem polecam Carfix oraz V-Tronic

 

Malak jest bardzo drogi - ale u niego części tylko z ASO więc samo mówi za siebie ....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy Panowie

 

Nie wiem jak wy ale ja nie polecam RotoCara2 na Heyki.

- Po pierwsze maja w nosie kolejnośc Aut.Jak macie e39 i przyjedzie nowa Bunia gdzie właściciel ma wiecej kaski to wjedzie przed wami mimo że kolejka jest.

- Po drugie, gubią plasticzki, i wmawiają że nie było.Mówię tu o plastiku znajdującym się nad Amortyzatorem, pod maską.

- Po trzecie dziwnie po wymianie sprężynek i amorków autko robiło co chciało na drodze mimo ustwionej zbieżności.Przed wymianą sprężyn i amorków wszystko było ok.

- Po czwarte mechanik nie potrafi poprawnie ustawić amorka ( są tam oznaczenia L i R ), i to jest istotne.Ja nie naprawiam BMW i wiem że jest tam oznaczenie.

- Generalnie w 2 warsztatach oceniono iż nawet spręzyny są zle dobrane i zamontowane, RotoCar2 sam kupował spręzyny, a cena podróbek była równa cenie dobrej klasy sprężyn.

 

To tyle z moich doświadczeń, zamiast na Heyki jedzcie do RotoCaru na Wernychory albo dl Malaka, niedaleko RotoCar2 z Heyki.

Do Malaka jedzie się jak do Portu z tym że po zjeżdzie z głownej ulicy należy skręcić w przeciwnym kieunku niż do Zarządu Portu.

 

Pozdrawiam

Jarecki001_BMW5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

a co uwazacie na temat warsztatu na ul.mostnika? fakt ze nie specializuja sie w bmw ale jednak warsztat powinien wszystko zrobic co nie?

o warsztacie na wernychora w szczecinie tez slyszalam wiele dobrych rzeczy ale osobiscie tam nie bylam wiec nie moge nic napsiac. :/

aha i jeszcze jedna prozba czy ktos moze mi polecic b.dobrego blacharza ze szczecina? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem polecany zakład i mogę go również polecić. Kupilem pierwsza beemke w mojej historii :D i jadac do warsztatu wiem, ze nie zostane potraktowany jak "baran". Polecam! :8) A propos przeniesli sie na powstancow wielkopolskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mój wczesniejszy post został usuniety zupełnie bez powodu przez Admina, przypomne w skrócie o czym pisałem, chodziło o to że mój kolega oddał swoje BMW do warsztatu CARFIX na wymianę oleju i sworznia wachacza, zostawiając im auto w warsztacie pojechał do pracy i przypadkowo,rozwążąc towar firmowym samochodem w centrum miasta zobaczył właściciela CARFIXA katującego ostro jego BMW z pod świateł oraz padły podejrzenia, że niewymienili mu oleju ponieważ po odbiorze auta olej wygladał tak samo jak przed rzekomą wymianą. Własciciel Carfixa wyparł się wszystkiego w żywe oczy, stwierdził że to nie w jego stylu :lol: i że to niemozliwe aby jezdził tym autem po miescie i je katował :lol: .jest tu opisana prawdziwa historia, jezeli ten post zostanie usunięty bedzie to świadczyło wyłącznie o kumoterstwie Administratora z Carfixem. Każdy ma tu prawo wyrazić swoją opinie bądż przedstawić historie, która go spotkała tak aby inne osoby czytające to mogły zaczerpnąć informacji, ja akurat przedstawiłem historie kolegi, który mnie prosił o wystawienie tego posta w jego imieniu ponieważ sam nie posiada obecnie internetu. pozdrawiam wszystkich czytających. Edytowane przez motoszczecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

Po pierwsze, na naszym forum jak w całej sieci obowiązuje netykieta i jeśli ktoś pisze z włączonym CapsLook-iem tzn, że krzyczy. Jeśli nie poprawisz powyższych postów - też je usunę.

Po drugie, ten dział jest poświęcony szczególnie Polecanym warsztatom i jeśli masz przykre doświadczenia z danym zakładem, spróbuj może w pierwszej kolejności reklamować usługę u źródła. Tylko z Twego postu wynika, że problem miał Twój kolega, a nie Ty. A to troszkę traci na wiarygodności.

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisana sytuacja nie miala miejsca, dlaczego nie odpowiedasz na prywatne wiadomosci, kim ty wlasciwie jestes bo nie kojaze, to ze nie wymienilismy czegos a wzielismy pieniadze sie u nas nie zdarza, niech sie wypowiedza inni uzytkownicy tego forum, ktorzy kozystaja z naszych uslug. Zawsze podchodzimy z szacunkiem do czyichś pieniedzy i wyznajemy zasade ze jak sobie z czys nie radzimy to nie bierzemy grosza od klienta, wiec przestan.

 

Jak masz jakis problem to odpowiedz mi PW albo po prostu przyjedz, chociz nie uwazam bys mial podstawy do jakichkolwiek pretensji bo to sie nie zdarzylo.

 

Bartek

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: ze śmiechu spadłem z krzesła-Carfix szanuje pieniądze klienta tak jak auta klientów jezdząc nimi po cżęsci i katując je przy okazji do oporu.Trzeba by to kiedyś zfilmowac a filmik udostepnić wszystkim członkom tego forum jako przestroge przed zostawianiem u nich aut bez własnej opieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam chłopaków z RotoCara 2, (mieszczą się przy ulicy Heyki) bo znają się na rzeczy i są naprawde uczciwi nie to co Carfix, teraz tylko im daje do naprawy mojego bolida.

 

A może to po prostu konkurencja oczernia inny zakład? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panie i Panowie, szanowne grono forumowiczów

 

Miałem przyjemnośc wyrazić swoją opinię ta tema jednego z warsztatów który mozna określic zartobliwie jako "godny polecenia".

Jako ze warsztatów jest w Szczecinie jak psów więc tak naprawdę trudno zdecydować który warty jest naszego zaufania i kaski.

 

Jedynym wykładnikem może być to forum i opinie forumowiczów.

 

Jednak muszę tu napisac jedno, że w 99% nie istnieje warsztat ,który zachowa się wobec nas uczciwie i nie bedzie chciał nas oszukać w taki czy inny sposób.

Jednak to czego uważam wszyscy powinniśmy przestrzegać to nie pozostawianie samochodu bez naszej opieki.

 

Złamałem ta zasadę i teraz mam mnóstwo problemów z autem po ostatniej wizycie w warsztacie ( opisałem na forum ) , auto pozostało bez mojej opieki i teraz mam za swoje.

 

Tak więc naprawa w warsztacie ale tylko kiedy bezczelnie patrzymy mechanikowi na łapska i to nie tylko w czasie liczenia kasy ale co ważniejsze w czasie naprawy naszego auta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mały poscik do forumowicza motoszczecin

 

Z tą znajomościa się na BMW na Heyki czyli w RotoCar2 bardzo bym polemizował.Są tam dwie osoby ktore oceniam wiedzą więcej niż tylko co oznacza skrót BMW.

Są to gośc od elektryki, taki starszy facet, no ale on mechaniki nie naprawia.

Oraz szef który może i wiedzę posiada ale niestety nie naprawia samochodów.

Natomiast mechanicy powinni przejśc dogłębne szkolenie w zakresie naprawy auta oraz zaliczyć mały instruktaż jak dbać o częsci żeby nie gubić pierdułek z naszego samochodu, bo im sie to zdarza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo polecam CARFIX. Korzystam wyłącznie z ich usług bo są solidni, nie biorą pieniędzy gdzy czegoś nie naprawią, zawsze uznają ewentualne reklamacje, próbują coś naprawiać zanim polecą kupić nową część (np. czujnik). Zostawiam im swój samochód i jakoś nic mi się nie stało. Więcej, kiedyś znajomemu Szwedowi coś się zepsuło w jego e39. I pojechaliśmy razem, chłopakiod ręki zdiagnozowali usterkę i po angielsku mu wytłumaczyli o jakie częsci chodzi, w czym problem itp.

 

pozdrawiam

:: Moje auto ::


:: Nieważne czym jedziesz, ważne dokąd ::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników z krwi i kości BMW na Pomorzu Zachodnim !!!!

 

Pozdrowienia dla klientów, którzy już wiele lat mi zaufali. Dzięki za Wasze zaufanie.

 

Nie potrzebuję krypto-reklamy gdyż zaczynam 0 8.00 a kończę poźną nocą.Mam jednak wrażenie, że Wasze forum w zakresie warsztatów bardziej służy krypto-reklamie niż prawdziwej fascynacji naszej kult marce BMW. Prawdziwa muzyka to 4000/min V8.Sukcens napraw BMW to nie klocki,olej i kasa ale satyfakcja.

Kult prawdziwego Bmw dla mechanika czy diagnosty to zrobic to co wydaje sie niemozliwe.

Lito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Osobiście uważam, że to co opisuje użytkownik motoszczecin jest jedynie wytworem jego wyobraźni.

 

Korzystam z usług Carfix od ponad pół roku, robili mi wiele rzeczy w moim E34 (poczynając od wymiany korków wszelkiej maści, różnych gumowych gadżetów, brakujących śrubek, poprzez diagnozę i naprawę motoru, na zmianie skrzyni automatycznej na manualną kończąc) i jeszcze ani razu nie miałem żadnego problemu z tym warsztatem ani z wykonywanymi przez nich naprawami. (łącznie było ich z 15)

 

Terminów zawsze dotrzymują, nigdy nie pojawiają się "dodatkowe ukryte koszty" w trakcie roboty. Poza tym na swoją robotę dają pół roku gwarancji, co też świadczy o tym, że wiedzą, że robią dobrze i tak też jest w praktyce. Oprócz standardowych napraw mają ambicje zabierać się za rzeczy do których inni mechanicy boją sie dotknąć i każda usterka stanowi dla nich wyzwanie, któremu za wszelką cenę starają sie sprostać. Chociaż niektóre trudne do zdiagnozowania usterki zajmują czasami trochę czasu zanim uda się jednoznacznie je zlokalizować, zawsze udało im się trafnie ocenić przyczynę awarii w moim aucie, minimalizując przy tym koszty naprawy (nie wymieniają nic w ciemno po kolei, metodą a może się uda...)

 

Co więcej mają sporo cierpliwości do klientów takich jak ja... :)

I pomimo tego, że dość często o dziwnych porach dnia (bądź nocy) zawracam im głowę, zawsze starają się w miarę możliwości pomóc.

Nawet kiedy problem okazuje się być bagatelnie oczywisty :)

 

Co do pomysłu katowania auta klienta... ?! :jawdrop:

Jakoś nie wydaje mi się, żeby właściciela Carfixu "jarało" palenie gumy czyimś autem czy ściganie się po mieście jakąkolwiek BMW.

Myślę, że on szaleć to on może swoją BMW i nie ma takich potrzeb wg mojej oceny, żeby katować auta klientów. Więc pomysł ten uważam za totalnie absurdalny i myślę, że każdy kto zna Bartka pozna po tym wyimaginowanym fakcie, że cała ta historia opisana przez motoszczecin jest jedynie konsekwencja jego cięzkiego okresu dojrzewania lub potrzeby odragowania stresu z nieudanego zycia codziennego lub potrzebą dowartościowania się.

 

Nie twierdzę, że każdy klient musi być zadowolony z usług Carfixu, bo chyba nie istnieje taki warsztat, który mógłby pochwalić się takim osiągnięciem, ale ja napewno należę do tych, którzy z usług tego warsztatu będą korzystali cały czas dopóki na masce samochodu będzie widniał znaczek BMW.

Moim zdaniem użytkownik motoszczecin nigdy nie należał wogóle do grupy klientów Carfixu i nigdy z usług tego warsztatu nie skorzysta.

Każdemu myślącemu użytkownikowi polecam analizę treści wszystkich postów tego użytkownika: http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?search_author=motoszczecin ... 100% z nich dotyczy tylko krytyki Carfixu, jak widać niczym innym się ten człowiek nie zajmuje wieczorami.

 

Więc nie atakując więcej nikogo podsumuję swojego posta:

Bo chyba o tym ma być ten topic... żeby warsztaty polecać, a nie je oczerniać.

 

bardzo gorąco polecam Carfix do wszelkiego rodzaju usterek w Waszych BMW. I polecałbym sprawdzić na własnej skórze, że jest to jeden z najlepszych warsztatów w naszej okolicy zarówno do drobnych jak i poważniejszych napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze na tym forum powinni miec prawo do wstawiania komentarzy tylko userzy po napisaniu powiedzmy 100 postow.

 

W ten sposob unikniemy pojawiania sie komet - userow, ktorzy zakladaja konta tylko w celu oczernienia nielubianego/konkurencyjnego warsztatu i na tym zaczyna i konczy sie ich tworczosc.

-- Just --

E36 328 '97 sedan, manual

lekko dlubniete, 211 KM 273 Nm

Fotki i opis:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=51993


E30 S50B32 swap

ok 320 KM i 340 Nm... wkrotce zmierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b_ray napisal
A co do Roto-car2 mam mieszane uczucia. Pojechalem do nich wymienic termostat. Rzucili do tego jakiegos praktykanta,ktoremu musialem pokazac gdzie w M40 go szukac,a potem zwrocilem mu uwage ze termostat powinien byc umieszczony w kanale stralka do gory.Chlopak sie zdziwil,ale po konsultacji z szefem(w biurze,bo gdzie tam boss bedzie sie fatygowal do byle E-30)przyznal mi racje.

 

a ja dzisiaj w swojej 525 tds wymienilem termostat i co dziwne zalozylem go strzalka do dolu bo inaczej sie nie da

 

Nie wiem czy zauważyłes że mój post dotyczył 316i a nie 525 tds.

A pozatym mechanik przyznał mi rację,więc zanim zwrócisz komuś uwagę i każesz myślec,naucz się czytac ze zrozumieniem tekstu !!!

Jak na koła samochodu nawijamy życia wstęgę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Jeśli chodzi o BMW i nasze miasto Szczecin...to korzystałem już chyba ze wszystkich możliwych i wg mnie istnieją tylko dwa miejsca gdzie móglbym oddać swoje auto:Grzesiek z Mierzyna(jednak u niego wolne terminy to bardzo duzy problem) i Carfix.U Bartka i jego ekipy :wink: auta robię od ponad dwóch lat i albo nie było problemów albo były załatwiane po mojej myśli.Są zawaleni pracą,trzeba brać to pod uwagę.Ale polecam ich jak najbardziej...

Pozdrawiam serdecznie.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Carfix. Przyjechalem z zagrzewajacym sie autem a wyjechalem po 35 minutach z elegancko chlodzonym silnikiem ( padniete visco ). Dolano mi 1l plynu w cenie naprawy, dostalem 2 plasticzki do listew bocznych i czujnik poziomu plynu chlodzacego w cenie naprawy. Szybka i celna diagnoza, 6 miesiecy gwarancji na wykonana robote. Warsztat godny polecenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
:cool2: Polecam specjaliste od bmw w Kołobrzegu, robi bardzo dobrze,szybko i tanio. Chłopak naprawde się zna na BMW z zamkniętymi oczami może robić, z Kołbrzegu jadąc na Białogard, na wylocie, ma wrsztat za górką Janiska,polecam polecam Karol 604378617 będziecie zadowoleni :search:

Jego imię to Karol mój dobry znajomy :-) POLECAM W 100%. Sam jeździ BMW M3 E30, BMKi zna na wylot. Po ich mowie powie co jej dolega. Poprostu kocha ta markę. POLECAM!

 

:D Karol jest mistrzem w robieniu BMW mojej nikt nie dotknie poza nim...

dla niego m3 m5 czy m6 to pestka.....zaglądając na warsztat mozna sie pomylic czy to nie serwis BMW...Facet kocha to co robi i w swoja ///m3 e30 wkłada całe serce....polecam gorąco... :cool2: to jego pasja....Dodam tylko że naprawia wersje ///m z całej polski i z zagranicy..... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.