Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Gorąco polecam firmę CarFix. Chłopaki ogarnięci w każdym temacie. Fachowa, rzetelna, szybka i dbała obsługa klienta jak i auta. Cenny super konkurencyjne!

Byłem juz u nich 3 razy i jestem 100% zadowolony. Fajny klimat.

 

ul Powstańców Wielkopolskich 33c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zachęcony dobrą opinia zadzwoniłem do Pana Karola w Kołobrzegu. Prosiłem o wycenę następujących prac (części i olej moje):

-wymiana oleju

-filtry : powietrza, paliwa, oleju, odmy, kabinowy

-wymiana tarcz, klocków i szczęk na tylnej osi

 

Po dwóch dniach zadzwoniła miła pani i przedstawiła mi ofertę - 500 zł za robociznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
STOBNO 24 (w sumie to szczecin jakby ktoś nie wiedział - 2 km od Mierzyna)

0602-87-52-42

 

Wielu znajomych poleca ten zakład i ja sam jak mam coś do zrobienia to jade tam.

Jeżeli ktoś ma złe doświadczenia z tym zakładem chętnie poczytam.

 

 

A przy automatach sie tez pogrzebia . bo wiecie jestem z Lubuskiego i pytam by na darmo nie jechac bo tam gdzie mi naprawiali w gorzowie to PAPROCHY roweru bym juz nie dal nawet tam by mi dentke wymienili

Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

Czy może mi któs polecić zaufanego mechanika w Koszalinie?

Tutaj był polecany przez jednego uzytkownika AUTO-DUET Mokrzycki. Czy ktoś jeszcze może coś na ich temat napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zachęcony dobrą opinia zadzwoniłem do Pana Karola w Kołobrzegu. Prosiłem o wycenę następujących prac (części i olej moje):

-wymiana oleju

-filtry : powietrza, paliwa, oleju, odmy, kabinowy

-wymiana tarcz, klocków i szczęk na tylnej osi

 

Po dwóch dniach zadzwoniła miła pani i przedstawiła mi ofertę - 500 zł za robociznę.

 

chyba nie mowisz ze drogo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Malaka to powiem tylko jedno nie polecam byłem u niego z 325 tds i wymienił jakieś czujniki podłączył do kompa podbił dawki a tds jak gasł tak gasł i przed i po jedno co miał racje to ze może nastawnik ale za te czujniki i podłączenie do kompa razem wyszło 850 to za dużo jak na diagnozę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czy ktoś może mi powiedieć coś o tym zakładzie

Autocenter BMW Aleksander Pawłowski

Będargowo 30, 72-005 Przecław

 

Drogo kosmicznie !!!

Blacha usterka wieszającej się sondy ( którą podejrzewałem na 90% i chciałem się upewnić ), chcieli żebym zostawił auto na parę dni to może uda im się naprawić.

Już podczas odczytu błędów wyszło że mieszanka jest nieprawidłowa, więc pomyśleli że znajdą jelenia i zedrą kasę za "tydzień ciężkiej, nietypowej naprawy".

Koszt zostawienia u nich auta na tą okoliczność wachał się od 500-2500zł zależnie od poświęconego czasu. :cool2:

 

Z mojej strony, nie polecam.

 

NIE POLECAM.

 

Niejednokrotnie sprawdzałem zawieszenie w wielu autach, w wielu warsztatach.

Koszt sprawdzenia zawieszenia oscyluje w granicach 30zł.

 

Nawet gdybym miał zapłacić 50zł to nie byłbym obrażony.

 

Pełen entuzjazmu i pozytywnego nastawienia zjawiłem się w Będargowie by sprawdzić zawieszenie bo ciągle coś nie domagało...

Wszystko miło, pięknie.

Sprawdzenie trwało około 15minut.

 

ŻAŁUJE, że nie spytałem o cenę!

 

125zł za 15minutowe sprawdzenie zawieszenia !!!!

 

To nie jest uczciwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kebap to cie ladnie skasowali w Będargowie tylko dlaczego az tyle przeciez oni za godzie pracy maja 125zl a nie za 15 min :duh:

ja tam robilem prog bo mi opadl i za 3 spinki (3zl) i 20 min roboty zaplacilem 50zl dla mnie tez przesada ale jeżył mnie ten prog

i z tego co sie orientuje maja ruch w interesie pomimo cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak ktoś ma kłopoty z turbosprężarką to polecam firmę Sobolewski.

Szczecin, ul. Bieszczadzka 15

tel. (091) 483 55 74

http://www.sobolewski.pl/

Naprawiają (regeneracja) wszystkie turbosprężarki.

Do tego właściciel na prawdę dba o klienta i bierze odpowiedzialność za swoje usługi!

 

 

Zgodzę się całkowicie po czipie moja turbinka padła szybciutko, od ponad roku po regeneracji wszystko gra

 

pozlecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam serdecznie.

Czy może mi któs polecić zaufanego mechanika w Koszalinie?

Tutaj był polecany przez jednego uzytkownika AUTO-DUET Mokrzycki. Czy ktoś jeszcze może coś na ich temat napisać?

 

 

Najlepszy w KOSZALINIE spec od BMW:

AUTO-EXPERT Michał Laszczyk

ul. Jaśminowa 20

tel. 504578890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich.W moim bmw nie działa system stop&go,wiem,ze wyłącza się w niskich temperaturach ale nie poeinno to być sygnalizowane żadną kątrolką u mnie kątrolka się swieci-wiąże się to pewnie z podłączeniem do kompa w celu ustalenia usterki.Kogo w takiej sytuacji polecacie,jaki warsztat?

Jestem ze Świnoujścia.

Edytowane przez danto4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sekwencja! Do compacta montowałem BRC ale średnio jestem zadowolony, ponieważ jakość nie jest porównywalna z ceną jaką zapłaciłem (2900,- za sekwencję) do motoru 1,6i w Kobylnicy k. Słupska. Zastanawiam się nad Stagiem właśnie + listwa wtryskową Valtec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Joł, ktokolwiek w naszym województwie zajmuje się kodowaniem BMW ? Chodzi mi o doposażanie , dokodowanie , etc... Ja jak na razie nikogo nie moge znaleźć. Największa traga w tym temacie to Będargowo BMW Autocenter :mad2: . Gość gadał (właściciel) ze mną przez telefon 20min jakie on ma to pojęcie od programowania i komputera i ze to niewykonalne :duh: :duh: :duh: . Klubowy kolega zrobil w 5min.... (kodowanie CCC). Tylko że musiałem pędzić do niego setki km. Czy ktoś z forumowiczów zna magika od kodowania BMW w naszym pięknym Szczecinie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników marki BMW .

Ostatnio kupiłem Bawareczke 525 e34 TDS i nie mialem z nia żadnego problemu do wczorajszego dnia a mianowicie "zdechły" wycieraczki . Pojechałem do Chłopaków z CarFix-a i muszę przyznać ze jeszcze w żadnym warsztacie samochodowym nie zostałem tak potraktowany jak w wyżej wymienionym . Pelen profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta a mianowicie . Wiadomo ze zostawianie samochodu w warsztacie to jest zawsze kłopot tym bardziej jezeli ktos nie mieszka w okolicy . Wcześniej mialem problemy z passatem i zawsze jak pojechałem do jakiego kol wiek warsztatu co by nie bylo słyszałem proszę zostawić samochód sprawdzimy i przyjedzie pan jutro lub za pare dni i wiadomo co wówczas sie dzieje z jednej usterki robia sie dwie trzy lub więcej i bije to wówczas po kieszeni i zostajemy bez środka transprtu . W mojej sprawie bylem pewien ze mam do wymiany silniczek od wycieraczek a Pan Maciej tak mial na imie jak sie nie myle usunął usterkę w niecałe 2 minuty i to z marszu majac pełne ręce pracy , to sie nazywa podejście do klienta i szybka obsługa . " nie jeden warsztat naciągnął by na wymianę całego elementu jak i wielu innych przy okazji " ale nie w warsztacie *CarFix* Malo tego co całkowicie mnie rozbroiło nie wzięli za usługę żadnych pieniędzy szok jeszcze z takim zachowaniem nigdy sie nie spotkałem w żadnym warsztacie samochodowym . Takie sytuacje naprawdę pozwalają wierzyć w ludzi. Niektórzy mówią na BMW - będziesz miał wydatki , pewnie tak jest ale jak w trafia na nie odpowiedni warsztat i partaczy . Zawsze sceptycznie bylem nastawiony do tej marki samochodów ale z takim serwisem z pewnością zostanę jeszcze przez długi okres wierny BMW.

"Bez interesowna pomoc w warsztacie samochodowym -bez cenna"

Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc chłopaka z CarFix-a i na zdrowie ;)

 

ps. Przydał by sie jakiś bardziej widoczny szyldzik ponieważ troszeczkę ciężko w trafić tym bardziej jeżeli nie zna sie Centrum Szczecina ale zdecydowanie warto bylo troszeczkę pobłądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.