Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a moze ktos potrafi powiedziec jak naprawde sprawdzic autentyczny przebieg BMW? Podobno to gdzies sie zapisuje w komputerze.A co jesli ktos zmieniał licznik? Czy taki zapis bedzie autentyczny? Byłem w serwisie i z kluczyka wynika autentyczny przebieg ale poprzedni własciciel w niemczech lojalnie powiedział mi ze samochod miał wymieniany licznik po awarji pikseli i ze przebieg jest inny.Co zrobic z tym fantem? Jak dowiedziec sie jaki jest naprawde autentyczny przebieg samochodu? Czy ktokolwiek jest to w stanie prawidłowo stwierdzic?

 

pozdrawiam i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
a moze ktos potrafi powiedziec jak naprawde sprawdzic autentyczny przebieg BMW? Podobno to gdzies sie zapisuje w komputerze.A co jesli ktos zmieniał licznik? Czy taki zapis bedzie autentyczny? Byłem w serwisie i z kluczyka wynika autentyczny przebieg ale poprzedni własciciel w niemczech lojalnie powiedział mi ze samochod miał wymieniany licznik po awarji pikseli i ze przebieg jest inny.Co zrobic z tym fantem? Jak dowiedziec sie jaki jest naprawde autentyczny przebieg samochodu? Czy ktokolwiek jest to w stanie prawidłowo stwierdzic?

 

pozdrawiam i z góry dziekuje

 

Jeżeli auto było serwisowane w ASO to w przypadku samochodu sporwadzonego z Niemiec powinna być w ASO BMW dostępna historia serwisowania pojazdu wraz z przebiegiem. W samochodzie nie sprawdzisz.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Moja e36 320 24v z 1993r. ma 219000km przebiegu????? Akurat! Jak ją kupowałem miała 199900 a w książce serwisowej ostatni serwis w niemczech jest sprzed 1.5 roku przy przebiegu 205000 więc nie wiadomo jaki jest oryginalny.

Miałem jedną awarię (przepłymomierz,czujnik wałka rozrządu,czujnik wału korbowego jednocześnie) koszt naprawy w anglii 2500zł szoooook! Ale co mogłem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma 325tyś kupiłem ją jak miała 250tyś jedyne co wymieniłem od tamtego momentu to pompke paliwa i sonde a no i gaz z nie wywaliłem bo był ale zwykły!Jezdzi aż miło codziennie coś nowego coś innego ale wszystko pozytywnie!!ZASKOCZONY JESTEM MILE I NA TYM MODELU ZOBACZYNY ILE MOZNA ZROBIC "TYŚ"POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje autko z 08/2000 roku ma aktualnie 218 tys. (moje 14 tys.). W Niemczech dwóch właścicieli, z czego pierwszy przez dwa lata zrobił 120 tys. Książka serwisowa jest, ale i tak nie jestem pewny tego przebiegu. Oprócz rzeczy czysto eksploatacyjnych wymieniłem koło pasowe wału korbowego i termostat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

- Moje Pierwsze Bmw e28 1985r. 1.8 - Przegieg ok 280 tys km Bez Problemowa przez 5 m-cy

- Drugie e36 1996r. 1.8is - Przebieg 168 tys km wymiana tylko ekspoatacyjnych elementów jak kable świece klocki itp, Bezproblemowa Przez 6 m-cy

- Trzecie E39 2000r 530d - Auto kupione w salonie u Smorawińskiego w Poznaniu z przebiegiem 177 tys km, z nowiutką turbiną. 50 tys to bezproblemowa jazda, następnie po kolei listwa wtryskowa, 3 wtryski, zawieszenie, gumy ławy tylniej, poduszki silnika, znów wtryski, itp, miełem auto 3 lata łączny koszt napraw z wymianami, łącznie z olejem 21 TYŚ ZŁ !!, Samochód Sprzedałem z Przebiegiem 344 tyś km, do KOMISU, Widziałem Ostatnio Przypadkiem się z Kolejnym Właścicielem Mojego BMW Okazało Się że z Autem Nie ma Problemu bo Przecież Dopiero ma 220 tys km !!!!! kupił z Przebiegiem 196 tys km !!!!!

- Czwarta e36 1996r 328iA - Kupione Auto z Przebiegiem 156 tyś Km ( z książką Serwisową ) w tej Chwili 183 tyś km, Klocki, Wszystkie Płyny, Pompa Wody ( Profilaktycznie ). Żadnych Problemów a Części Super Tanie !! Eksploatuje Nią Po Dziś Dzień mam nadzieje nadal bezproblemowo

 

ps. Jak Ktoś Chce Foto jak Wygląda BMW e36 w Środku po Przebiegu 180 tyś km Kierownica czy Skórzana Tapicerka Proszę o Kontakt,FOTO E39 z Przebiegiem 300 tyś km też Posiadam !! Bo Te z Allegro wg. Mnie Prawie Każda ma pod 300 tyś km i w góre :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma 85kk, jak ją kupiłem w maju 2009 miała 79kk, nie wierzyłem w przebieg, ale okazał się pewny.

Do tej pory poza zmiana filtrów i oleju nic nie potrzebuje. Autko w porównaniu z E34 jest niestety mniejsze, ale daje większą radość z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.