Skocz do zawartości

Uszczelka pod głowicą-w Wawie-znajdę taniego mechanika?


Lady_BMW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem opcje zdejmowania głowicy ale naszczęście okazało się że dzwigienka była do wymiany. Zdjecie głowicy i montaz 300 zl plus uszczelki komplet do mojej e28 ok 130 zl u tego kolesia, potem on oddaje do firmy co ja planuje wymienia uszczelniacze i docuera zawory , sprawdzaja gl chyba ultradzwiekami czy jest cala to kosztuje dodatkowwe 300 zl. Mi wycenil caly koszt 800 zl. wchodzilo w nie zdjecie glowicy wymiana wałka rozrzadu uszczelek paska klinowego, swiec, i przegubu na wale napędowym. Zakład ma jego syn na ochocie a ojciec i bardziej polecam niego od zawsze beemki robi na garaz w Wilanowie i jak chcesz to dam ci namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do mnie ( 691 756 643 ) a skieruje Cie do goscia ktory zrobi Ci to tanio i naprawde dobrze. Wszystkie fury u niego robie i chlopak zna sie na tym dobrze - poza tym to moj dobry kumpel wiec moge za niego reczyc. Mieszka kolo Wawy jakies 20 km i z Wawy chlopaki tez przyjezdzaja do niego wiec chyba warto:) Dzisiaj go zapytam ile wymiana uszczelki to potem dam znac

 

Narq

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Franz, ale póki co samochód mi się uspokoił-podejrzewam że to nie uszczelka, bo bez żadnego powodu(mechanik nic nie zrobił) przestał się przegrzewać. Chłopcy z serwisu po prostu się pomylili albo chcieli mnie naciągnąć-jak ktoś wcześniej zauważył...ale dzięki.

pozdrawiam.

pozdrawiam, Lady_BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zadzwon do mnie ( 691 756 643 ) a skieruje Cie do goscia ktory zrobi Ci to tanio i naprawde dobrze.

Skoro jest taki dobry i wart polecenia to podaj namiary na Forum...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawdze, chociaz mam złe przeczucia, że to jednak uszczelka :(

 

 

Ta powiem tak .... to moze byc tez waz ktory puszcza plyn pod wplywem rozgrzania sie ... tzn pojedziesz troszke wczesniej plyn sie rozgrzewa rozszerza i podczas gdy stygnie wyplywa proponuje obejrzec dokladnie wszystkie opaski i podokrecac. Pozniej odpowietrzyc uklad. Pompowanie czesto powstaje wtedy jak woda niewszedzie dociera. Silnik sie rozgrzewa woda pozniej tam skapnie i masz opary.

Cennik u mnie to jakies 700-1000 zl. A moze tylko 200 zalezy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żeby Wszyscy co chcięliby się podjąć napraw BMek (w tym przypadku głowica-chyba) to mogliby się ogłaszać np. w Partnerach. Jeżeli ktoś ma doświadczenie w naprawach i robi to :lol: DOBRZE za pierwszym razem (he,he) to powinien zostawić namiary na SIEBIE. Tak mi się wydaje...

 

PZDR.

Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co tu wszyscy piszą i stwierdzam, że wiekszość mechaników idzie na łatwiznę. Najlepiej stwierdzić "silnik sie popsuł". Sztuka w tym aby wymienić jedną część ktora jest uszkodzona, a nie wszystko po kolei i probować czy pomogło. Ja staram się sam wymieniac części w swoim BMW, wtedy wiem co popsułem, po mechanikach mam zawsze niedosyt (znaczy miałem, bo teraz nie jeżdże do nich). Zdjęcie i założenie głowicy w M40 na warsztacie nie trwa dlużej chyba niz 1 dzień wiec jakie liczą sobie dniówki? :shock: Lady, twoj sprzet nie jest super nowy wiec chyba musisz zrezygnowac z autoryzowanych warsztatów bo zbankrutujesz. Polecam tego kolegę co pisze o 300zł za wymiane, to chyba rozsadna cena. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro jest taki dobry i wart polecenia to podaj namiary na Forum...

 

Nie moge dac jego namiarow bo moze sobie tego nie zyczy ale jak bedziesz mial problem to dzwon do mnie i nie ma sprawy zalatwi sie co trzeba

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nie moge dac jego namiarow bo moze sobie tego nie zyczy...

Już kilka razy słyszałem coś takiego na tym forum... I tak się zastanwiam czy ja jestem jakiś nienormalny, albo może niedoinformowany... :roll: :) Wydawało mi się, że mamy w Polsce bezrobocie w okolicach 19%, a tu Franz pisze, że nie poda adresu czy chociaż telefonu do mechanika, bo ten być może nie życzy sobie tego. Czyli, jak rozumiem, nie życzy sobie mieć więcej klientów, a co za tym idzie - więcej kasy...

 

Ja gdybym był mechanikiem to raczej byłbym cholernie zadowolony że ktoś robi mi dobrą reklamę na forum i napędza mi klientów... :wink:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś mam trochę umiejętności i się nie boi zdjąć samemu głowicę :wink: to znam warsztat, który robi głowice. Polecony mi, a i ja uważam, że godny polecenia. Warsztat znajduję się w Łomiankach na ul.Warszawskiej 62. Jeśli kogoś interesuje mogę podać tel.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło mi zawieszenie z przodu, jak mi mechanik mówił to same części będą kosztowały 1000zeta+robocizna. Może ktoś ma namiary na tani sklep (hurtownia)w wawie lub okolicach. Podobno nie ma co kupować polskich części, bo padają po paru tyś.km.

Będe Miał Wydatek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: zadzwon do inter cars i sie dowiedz.

w "I...C..." mam 20% znizki i jesli chcesz moge ci zalatwic.

albo napisz co potrzebujesz to ci ustale ceny.

mechanika tez mam taniego i solidnego "serwisuje u nigo swoje e-34 i jestem bardzo zadowolony"

i co wazne portwel na tym nie cierpi.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
W piątek pojade do inter.c

Tylko dobrze sprawdź ceny. Ostatnio coś się Intercarsowi chyba pomyliło... :?

Ze zniżką 20% części były droższe niż oryginały ze zniżką 10% na Narbutta :shock:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.