Skocz do zawartości

Jak traktujecie swoje BMW ??


abtar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
widze że mamy na forum wielu niewolników swojego samochodu...., a najlepsi są tacy co muszą mieć obydwa fotele z przodu jednakowo ustawione i szyby równo opuszczone :duh: mam w pracy kumpla co dzieciom nie pozwala wsiadać samym do samochodu tylko na rękach je wkłąda na fotel żeby czegoś nie ubrudziły :duh: , nasówa mi sie pewne słowo na usta ale nie chce nikogo obrazić, wiadome syfu to nie pasuje mieć w aucie ale niewolnictwo juz dawno zniesiono w europie, u mnie w samochodzie nie raz sie je, pije %%%%% :mrgreen: , z laskami ten tego....., woże rózne osoby, mogą sobie regulować fotele, bawić sie radiem itp i jakoś 10 letnie auto jest w stanie bdb , a ja czerpie przyjemnośc z jego posiadania a nie tylko utrzymywania :D

Już myślałem, że nie przeczytam takiego wpisu... :cool2:

Całe szczęście jestem fanem, a nie fanatykiem.

Każdy (chyba) lubi mieć czyste auto i lusterka z fotelem ustawione pod siebie, ale bez przesady...

Serce mi nie przestaje bić, jak tego samego dnia co sprzątanie, dziecko je sobie chrupki w aucie...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem że ja mam korbe na punkcie swojej betki ale widze że niektórzy tutaj to już totalni maniacy :mrgreen: mam na myśli stosunek do pasażerów.. ja jestem bardzo gościnny i często jeżdże z 3-4 pasażerami, ożna u mnie jeść pić i palić, byle by tylko przy otwartym oknie i nic nie było później przypalone. Sam palę w aucie różne rzeczy i troche by to zalatywało hipokryzją gdybym zabraniał innym :) Chociaż odkąd typ mi lekko przyjaral kanape, z tyłu obowiązuje zakaz palenia po spożyciu alkoholu, lub wcale - jak mam zły humor :mrgreen:

 

Czasami TROCHE "zapuścić" auto w środku... później robie gruntowne sprzątanie pucowanie, wietrzenie i wtedy sie dopiero przjemnie jeździ :cool2: :D

Edytowane przez wonz
http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio bardzo mocno wkur*** bo co z tego, że dba się o auto, wkłada w to serce, jak przyjdzie jakiś palant (słabo powiedziane) który przejdzie sobie po samochodzie.. czemu nie w końcu to niskie auto i wygodnie sobie na niego wskoczyć z krawężnika..

 

Niestety parę dni temu ktoś mi przeszedł po mojej Coupe, nadmieniam że lakier na tym aucie ma niecałe 2 m-ce.. Na wiosnę przyjdzie postawić auto na polerkę, dobrze że przynajmniej blachy nie połamał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety parę dni temu ktoś mi przeszedł po mojej Coupe

Szczyt głupoty !! takich to rzeba prądem !! byłem świadkiem jak jeden z takich idiotów chwalił się kumplom że obsikał po pijaku porsche 911 :duh: ja nie wiem skąd się tacy biorą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio bardzo mocno wkur*** bo co z tego, że dba się o auto, wkłada w to serce, jak przyjdzie jakiś palant (słabo powiedziane) który przejdzie sobie po samochodzie.. czemu nie w końcu to niskie auto i wygodnie sobie na niego wskoczyć z krawężnika..

 

Niestety parę dni temu ktoś mi przeszedł po mojej Coupe, nadmieniam że lakier na tym aucie ma niecałe 2 m-ce.. Na wiosnę przyjdzie postawić auto na polerkę, dobrze że przynajmniej blachy nie połamał..

 

 

współczuje Ci bardzo . Takim to by trzeba bylo mało polamac rece , kregosłup . To by juz taki dziad nic nie zrobil .

 

Głownie to robią nastolatkowie , ktorzy chcą sie popisac .

 

opowiem dwie sytuacje

 

1 Bytom Centrum. stoje i jem hamburgera . Patrze idzie taki szczyl i kopnal w lusterko astry ! ja nie mogłem hamburger w kosz i go na glebe !!

akurat wychodzil wlascieciel tej astry z sklepu . Wzielismy tego smiecia i na policje . Niewiem co sie dzialo pozniej bo pojechalem do domu. W kazdym razie ten z Astry byl mi wdzieczny.

 

2. JAde patrze idzie takich 3 smieci i skopalo corse , wgnioty itp...

sledzilem ich gdzie szli , weszli do knajpy . ZAraz 112 i na paly. Powiedzialem kto to byli jak wygladali i ich zgarneli.

 

Niechcialem osobiscie ich skroic poniewaz bylem sam a ich 3 a poza tym moje auta sa znaczne i ludzie tez mnie znają i nie chcialem pozniej miec porysowanego auta w zemscie . W bytomiu moglem bo tam mnie nikt niezna.

 

Jestem na takie cos uczulony i jak tylko moge interweniuje.

 

Ktos tez zniszczyl mojemu koledze e39 , szyby , opony i karoserie . porazka tylko plakac

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuję swój samochód jako narzędzie. Może za często zmieniam bryki, żeby się do nich przyzwyczajać. Generalnie jestem zadowolony z marki ale nowe modele zupełnie mi nie pasują więc przesiądę się niebawem na coś innego. Takie życie.
"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff, a już myślałem, że tylko ja mam taką obsesję na punkcie swojego auta :mrgreen: Ostatnio koledzy z pracy stwierdzili, że się chyba "zabuniałem" w moim autku :mrgreen: Też nienawidzę, gdy ktoś zamyka drzwi za szybę(oczywiście ma to miejsce tylko za pierwszym razem, potem zostają "delikatnie" poinstruowani), jedzenie i dotykanie czegokolwiek w środku grozi trwałym kalectwem, a mycie mojej niuni zwykle trwa od 3 do 5 godzin :mrgreen: Wśród znajomych mój fanatyzm, nie tylko do bmw ale ogólnie do motoryzacji, jest już słynny :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja się ostatnio bardzo mocno wkur*** bo co z tego, że...
Ostrzeżenie. Przeklinanie na tym forum (niezależnie z jakiego powodu) tak się kończy.

 

 

współczuje Ci bardzo . Takim to by trzeba bylo mało polamac rece , kregosłup . To by juz taki dziad nic nie zrobil .

[...]

[...] Wzielismy tego smiecia i na policje .

2. JAde patrze idzie takich 3 smieci i skopalo corse , wgnioty itp...

sledzilem ich gdzie szli , weszli do knajpy . ZAraz 112 i na paly.

Ostrzeżenie. Takie rady i takie słownictwo to proszę gdzie indziej prezentować a nie na tym forum.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hmm, to bardzo proszę o wskazanie słowa które Admin uznał za przeklinanie, może na przyszłość to będzie dla mnie zrozumiałe.

 

Przeczytaj jeszcze raz, uważnie pkt.4 regulaminu.

 

...

 

Jasne?

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz, uważnie pkt.4 regulaminu.

 

...

 

Jasne?

 

Przeczytałam sobie wcześniej i może nadal mnie oświecisz??

 

KAŻDY CZYTA TO CO CHCE PRZECZYTAĆ, jeśli traktujesz wyraz "wszyscy wiedzą jaki" jako przekleństwo to może poszukaj sobie rozszerzenia w języku polskim dla tego wyrazu i może akurat nie wyjdzie Ci to co przeczytałeś. Cenzurować też trzeba umieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją 750 traktuje raczej normalnie. Tj. mam ją w firmie, jeżdzę do pracy, na delegacje. Czasami jest tak usyfiona "że nie wiadomo co to za auto" ale .....

 

- raz w tygodniu (zwykle piatek) jeźdże do myjni ręcznej i biorę komplet

- tankuję tylko 98 a najlepiej 99 na shellu

- gaz tylko na BP

- leje Mobila 5W50 (w M70 prawie 8 litrów wchodzi)

- serwisuje w ASO lub Feuvercie

- klocki i tarcze ATE - ostanio wydałem ponad 1000 brutto na komplet chociaż mogłem wydać 430 ....

 

itp itd

 

Moja żona przestała już się na ten temat odzywać (kto ma żonę ten wie o co chodzi :wink:

 

Mój syn 9 lat kocha to BMW tak samo jak ja

Moja córka 3 lata ... wyciera ręce z czekolady w kanape (na szczęscie skóra) z uśmiechem na ustach i mówi "tata ma bebembu"

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

moj Bismark to drugie auto jakie posiadam na wlasny rozrachunek wczesniej mialem forda fieste mk4( nie polecam ) jestem osoba palaca wiec palilem w srodku podczas jazdy i tym samym nie przeszkadzalo mi ze ktos palil, a teraz wszystko sie zmienilo.

nawet jak ktos palil 5 min temu to gasze silnik i czekam az przestanie od niego smierdziec fajkmi, ja tak samo nie pale conajmniej 20 min przed wejsciem do auta bo zapach zawsze przejdzie. zakupilem flaki do wszystkiego i jak zauwaze odrobine kurzu to odrazu szmatka w ruch co prawda z zewnatrz nie zawsze wyglada olsniewajaco ale potrojna warstwa wosku nakladanego w odstepach pol godziny pozwala mi latwo zmyc nalecialosci z powietrza szczegolnie po deszczu.

nie wiem jak wy ale moim zdaniem panel sterowania radiem i nawiewami jest specjalnie pod katem aby tylko kierowca mogl to ustawiac- niepowolanym zakaz.

a jesli chodzi o plastiki na progach to idealny jest flak do kokpitu super kamufluje drobne rysy od obcasow :)

a wszystko to za to ze jest tak wspaniala :) - bo moja

i nic tak nie denerwuje jak nawyk zamykania drzwi trzasnieciem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze tego-dostaje białej gorączki jak ktoś mi stawia swoje szanowne nóżki na tunelu środkowym z tyłu,przecież po to są dywaniki :duh:

Albo ostatnio jechałem w trasę z moimi znajomymi po dojechaniu na miejsce zaglądam do tyłu i nie widzę wycieraczki :evil: ,zajrzałem pod fotel i znalazłem zgubę.Nie wiem jakim cudem tam się znalazła aż wyrwało kołeczki mocujące.Myślałem że zwariuje jak to zobaczyłem-całą noc nie mogłem spać :D .A tak w ogóle o trzaskanie drzwiami-masakra no i stukanie nogami o progi.Już to pisząc dostaję drgawek :twisted2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie auta traktuje z szacunkiem niezaleznie czy sa moje czy cudze.

Zawsze sie staram aby becia jak i mondek byly czysciutkie, pachnace i nawoskowane :8) Najbardziej denerwuja mnie pasazerowie kopiacy w progi aby otrzepac buty :duh: trzaskajacy drzwiami, jedzacy w aucie, opierajacy sie o auto. A juz najbardziej nienawidze jak ktos na parkingu otwiera drzwi na maxa i uderza w moje auto :mad2: Nie uwazam ze jestem niewolnikiem samochodu, zwyczajnie lubie dbac o auta i miec zawsze sprawny i czysty pojazd :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skąd ja to znam...

Lubię mieć czyste auto - umyte, welur odkurzony, ale bez przesady, zdarza się, że przez jakiś czas jest brudne.

Inna sprawa ze stanem technicznym. NIENAWIDZĘ niesprawnego auta, szału dostaje jak coś puka, stuka. Nie cierpię druciarstwa u mechaników ("bo przecież to ma 13 lat i za 5 lat i tak się rozleci").

Ostatnio malowałem listwę na progu - mój blacharz założył bez wszystkich zatrzasków, wsadził nity w miejsce plastikowych kołków, w dodatku w jednym miejscu docisnął paluchem i pękł lakier. Zamówiłem oryginalne zatrzaski, listwa poszła do reklamacji - teraz jest "po bożemu" i mogę spać spokojnie.

Ostatnio z kasą krucho, więc i utrzymanie auta to duże obciążenie. Ostanio musialem zmienić amory. Na razie zmieniłem tylko przód (bilstein B8 sprint :D ) i nie spocznę, dopóki nie kupię B8 na tył... Mój ojciec nazywa to osobistym stosunkiem do auta, ale spójrzmy prawdzie w oczy - jest to przypadłość na granicy uzależnienia.

Pozdrawiam wszystkich dotkniętych tą chorobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz fajniutkie masz te plstiki gdzie je zakupiles i ile koztują??????? u mnie jest podobnie z wozeniem znajomych trzaskaja wsiadaja ale jak wsiadzie to mowi ja to strasznie lubie sie wozic takimi autami ehhehe widomo wygoda z boku siedziec i siedzenie sobie dac na maxa do tyłu kosmossss no ale tak jest ...[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.