Ja swoja mam od roku, 240 tys przebiegu tylko ze z 96r Usterki : Regeneracja maglownicy Regeneracja koła-dwumasowego Wymiana pompy wody Amory Napinacz paska Pompa paliwa i padniety sterownik swiateł ( jeszcze nie zrobione) Podsumowując : im wiecej defektow wychwyciz przy kupnie ( o ile beda ) tym mniej bedziesz miał problemow ;) Pozdrawiam ps, co nie znaczy ze nie jestem z niej zadowolony ;)