Skocz do zawartości

X5 LCI 2023


DanielKZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Popatrzcie na pakiet Exclusive oraz Comfort Plus.

W konfiguratorze jest chyba błąd...

Tak te pekiety w większości się pokrywają. Dodatkowo exclusive ma błędy i cenę 33 a nie 12 jak podaje konfigurator. Jak go wybierzesz to jest drożej niż biorąc wszystkie te elementy osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u dilera dzisiaj skonfigurować swoją x5.


wyszło z pakietem reapiar i serwisowym (oba na 5lat) 602tyś, po rabacie 544tyś. Dobra oferta czy jeszcze gdzieś szukać?


suma sumarum prawie 10%, z tym z tym, że pakiet serwisowy i repair nie są rabatowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u dilera dzisiaj skonfigurować swoją x5.


wyszło z pakietem reapiar i serwisowym (oba na 5lat) 602tyś, po rabacie 544tyś. Dobra oferta czy jeszcze gdzieś szukać?


suma sumarum prawie 10%, z tym z tym, że pakiet serwisowy i repair nie są rabatowalne.

 


A pokaż konfig, ciekaw jestem co tam naupychałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
screen z konfiguracji:


https://ibb.co/g942QhY

A te nerki iconic glow to serio brałeś, czy było wciśnięte na siłę w którymś pakiecie? :D

To powinno się nazywać Russian Style Grill i być z dresem w pakiecie :P

Robiłem po włączeniu konfiguratora wstępną wycenę i jak się nie mylę to jak chcesz "czarny grill" to dostajesz w pakiecie to gów.o za cenę jak za zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio ta ekoskóra taka badziewna?


wizualnie wygląda lepiej, natomiast w żadnej salonówce nie było jej i nie mam porównania w dotyku.

 

Ceratka nie wygląda lepiej wizualnie. Nawet się przez chwilę nie zastanawiaj.

Merino to merino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dalej będę jeździł starą już beemą. Nie przekonuje mnie ten x5 lci. Rozważam również zmianę frontu: albo GLS albo, jesli pogodzę się z mniejszym dużo bagażnikiem, słabszą wersję mercedesa GT względnie nową E klasę (czy też tą po liftingu, nie jestem pewien co oni planują). No nie podoba mi się to w którą stronę idzie BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnik włąsnie zrezygnował z X7 M60i LCI ( zamawiał w czerwcu 2022, a produkcja ma byc w.... lipcu 2023). Moją x5 wziął w podróż służbową i się w niej zakochał.

PO drodze odwiedził salon BMW w Katowicach i tam testował X7 LCI i X5M przed liftem.

Podjął decyzje, że bierze X5M przed lifytem, bo bardziej mu się podoba a i cene fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chwilowo też wstrzymałem z decyzją. Poczekam jeszcze na nowe Cayenne. Ciężko wychodzi finansowanie samochodu. Przy najkrótszym leasingu tj. 24 miesiące, wpłata 45%, wykup 20% to między 7 a 8% dodatkowo trzeba oddać. Gdyby ktoś chciał Q7 to mają roczniki 2023 w wersji Business edition z rabatem około 18% plus finansowanie 104%, pewnie jeszcze to negocjacji bo to oficjalnie ze strony Audi. Mi wspominali o finansowaniu 104% na wersję LCI ale wygląda na to, że to ściema była.

Myślę, że BMW musi jakieś wsparcie uruchomić bo sprzedaż im siadła w tym roku i to wszędzie. Na LCI maksymalny rabat jaki udało się wynegocjować to 12%. Nie spotkałem się z większym. Mi chcieli tyle dać ale z zapisem na zamówieniu, że wezmę ich finansowanie na co nie chcę się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnik włąsnie zrezygnował z X7 M60i LCI ( zamawiał w czerwcu 2022, a produkcja ma byc w.... lipcu 2023). Moją x5 wziął w podróż służbową i się w niej zakochał.

PO drodze odwiedził salon BMW w Katowicach i tam testował X7 LCI i X5M przed liftem.

Podjął decyzje, że bierze X5M przed lifytem, bo bardziej mu się podoba a i cene fajna.

 

Będzie Wspólnik zadowolony :mrgreen: :cool2: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Porsche płacisz za markę, ktróra jest (niby) wyżej sytuowana niż BMW/Merc. Na X5M Competiton dostał coś około 20% rabatu albo więcej.

 

Tak, oni dają coś około 12% i leasing 101% na pre LCI lub koszt leasingu wrzucają w rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnik włąsnie zrezygnował z X7 M60i LCI ( zamawiał w czerwcu 2022, a produkcja ma byc w.... lipcu 2023). Moją x5 wziął w podróż służbową i się w niej zakochał.

PO drodze odwiedził salon BMW w Katowicach i tam testował X7 LCI i X5M przed liftem.

Podjął decyzje, że bierze X5M przed lifytem, bo bardziej mu się podoba a i cene fajna.

 

Będzie Wspólnik zadowolony :mrgreen: :cool2: :twisted:

 

Tak jak My :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.