Skocz do zawartości

G20 LCI


ironiq

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj moją wypowiedź raz jeszcze, dobrze? Albo napiszę inaczej: ponieważ mam jeszcze małe dzieci, to wybieram M340i a nie M440i. Taki jest sens całej mojej wypowiedzi, a nie wyrwanego fragmentu.

 

Ironicznie napisałem. W sensie że w bmw serii 4 Gran Coupe jest mniej miejsca z tyłu niż w serii 3 (małe dzieci zamiast dorosłych). W serii 4 dach bardziej opada i wysokie osoby mają problem, którego nie mają w serii 3. Kumasz.

No ironii nie wyczułem. Pismo pisane :| Czasami tak bywa.


Miejscem z tylu w sumie się nigdy nie przejmuję, bo jeżdżę z przodu. Głównie chodzi o bagażnik. W Touringu mogę się zapakować aż po sufit, a niestety przy małych dzieciach tych bagaży trochę jest. Ale mam nadzieję, że może kolejne auto to już będzie M440i :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Głównie chodzi o bagażnik. W Touringu mogę się zapakować aż po sufit, a niestety przy małych dzieciach tych bagaży trochę jest. Ale mam nadzieję, że może kolejne auto to już będzie M440i :D

 

To prawda. Przez ten bagażnik (liftback) o mały włos bym się zdecydował na M440i Gran Coupe... Tam by pralkę do środka nawet załadował. Ale jednak bardziej mi się podoba wygląd trójki i wybrałem M340i w sedanie. Ale za to z hakiem na którym będę woził rowerki.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się bardziej podoba LCI. No ale wiadomo, wszystko kwestia gustu. Gdyby wszystkim podobało się to samo, byłoby nudno.


I nawet seria 4 Bóbr coraz bardziej mi się podoba. I gdyby nie to, że mam jeszcze małe dzieci, to bym szedł w M440i a nie M340i.

 

Widziałem na żywo BMW 3 LCI w dwóch kolorach niebieski phytonic i szary dravit, auto zrobiło się bardziej "kobiece", chyba przez te nowe światła.

Na plus to nowe nerki w matowym aluminium i wielki ekran w środku. W sumie to bym już nie wybrał serii 3, za bardzo podoba mi się moja 4GC w szarym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bym już nie wybrał serii 3, za bardzo podoba mi się moja 4GC w szarym kolorze

Też mi się bardziej podoba 4GC, ale niestety, moje dzieciaki są jeszcze za małe bym mógł się zdecydować na takie auto. Ciągle potrzebuję bagażnik sporych rozmiarów. Ale przy następnym aucie wezmę na pewno 4'er na tapetę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3LCI już na żywo do obejrzenia, a był tutaj taki jeden co pokazywał liczniki że produkcja wystartuje pod koniec roku :D.

Dokładnie, insajderskie info nie ma co :twisted:

 

Ktoś też mówił, że równolegle będzie szła produkcja Pre-LCI oraz LCI ... :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj wieczorem trafiłem takie dwa pod Bawarią :D

1BX0D5j.jpg

 

Ten lift wywoluje we mnie przeciwstawne uczucia.

Z jednej strony auto wyglada nowoczesniej, ma bardziej wyraziste linie, swietne reflektory.

Z drugiej strony wyglada troche wulgarnie, dla chinskiego klienta, zalatuje wrecz jakas KIA.

Felgi odpustowe zupelnie.


Musi sie chyba opatrzyc i bedzie dobrze :cool2:

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yellow96 Warszawa, ul. Czerniakowska.

 

Pierwszy raz widzę g20 na czerwono :mrgreen:

To bardziej rare niż M3/M4 na mieście.

 

Z tego co kojarzę, to przed liftem ten kolor nie był u nas dostępny, przynajmniej w ostatnim czasie. Może dlatego :D

E30 325i 2d '88 - classic

E36 325i '92 Smurf na tor - klik!

E36 320i '97 cabrio

E87 130i '06 daily car - klik!

MX-5 ND '19 track car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten dolny ryjek jak wysunięta szczęka przytłacza nerki, ale w sumie jest fajnie. Na pewno bardziej świeżo na zasadzie że inne niż już to co było.

Byłem na prezentacji 7-ki. To to jest kosmos ale na żywo wygląda mega. Czarna w mpaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.